Ром си „набра“ желязо от Морската градина в Бургас
Циганинът товари в щайга метални рамки на чадъри
Нагъл циганин си „набра“ желязо от Морската градина в Бургас, натовари го в щайга и отпраши с колелото си. За случката разказа наш читател, който е успял да направи и снимки от кражбата.
Видно от кадрите мъжът взима рамките на стари чадъри и дори без особено много да се старае в подредбата им ги товари в касетката в цял размер. До момента, според нашия читател, циганинът е успял да измъкне над 100 килограма.
Всичко това се случва посред бял ден, пред очите на стотици бургазлии, излезли на разходка в приятното време.Не е ясно чия собственост са откраднатите вещи.
Тази държава е най-доброто място за нов живот през 2026 г.
Руското разузнаване твърди, че ЕС няма да приеме Украйна, решенията на Брюксел показват друго
Парламентът поръчва кафе, бонбони и напитки за над 103 000 евро
Камион скъса мантинелата на АМ "Струма" и полетя от мост
Алла Пугачова тръгна с бастун след тежко падане
Спипаха осъждан мъж с марихуана за 5820 евро, част от нея била заровена в дупки
12 контейнера за над $2 млн. задържани в Бургас и Варна по разследване на Кьовеши
Много хубави новини ще зарадват 4 зодии
Дни преди сватбата си: 22-годишната Даяна загина край Видин
Нови подробности за загиналия българин, разбил камиона си в бетонна мантинела в Гърция
Жертвите след щурма към Сеута растат: Мароко потвърди 11, Испания отчита 72
Заплата под осигурителния праг: Кой плаща повече от 1 август
03/08/2026, Понеделник 13:30
0

пак някой странджански цървул се е взел за умен цървул
Ако не тя,то Общинска полиция??
Дори бих казал, че даденият човек извършва нещо полезно. Тези материали ще се предадат в пункт за вторични суровини и ще се рециклират. В противен случай от този контейнер за битови отпадъци тези железа директно отиват на сметището.
Рамките са от старите плажни чадъри и е много възможно да му е позволено да ги изнесе, че може и да са му заплащане за труд.