×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Без коли първа и втора категория в центъра на София
  • Мъж заплаши с лопата полицаи във Великотърновско
  • Започва продажбата на стартовите комплекти евромонети
  • Затвори родилното отделение в Севлиево
  • Сигнал за бомба затвори Прохода на Републиката
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

ГЕРБ готови за правителство с хората на Слави Трифонов?


ГЕРБ готови за правителство с хората на Слави Трифонов?
Всичките партии излизаха срещу нас с лозунга „Не на ГЕРБ!“, но е време за поемане на отговорност и трябва да кажат за какво са, каза
13 Април 2021, Вторник, 09:53 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

Трябва да разговаряме без емоции, каза вицепремиерът Екатерина Захариева, коментирайки думите на Дилов-син за приятелството на шоумена с Борисов

Ако имаме общи програми с „Има такъв народ“ и е възможно да се разберем за всичко, а не само за един референдум, тогава може да седнем на една маса и да разговаряме, но не водени от личните емоции. Това каза вицепремиерът Екатерина Захариева в „Тази сутрин“ по бТВ, след като водещият цитира думите на Любен Дилов-син, който влиза в Народното събрание като депутат от Бургас. Преди няколко дни той коментира, че не е сигурен дали някогашното приятелство между Бойко Борисов и Слави Трифонов се е превърнало в неприязън. 

„Изборите свършиха и сега е ред за отговорността. Ние сме готови за разговори. Тук не става въпрос за приятели, а за политика и държавност“, заяви министърът на външните работи. 

„Омразата е много силно чувство, но не е дългосрочно. Всичките партии излизаха срещу нас  с лозунга „Не на ГЕРБ!“. 4 април обаче мина и сега ще трябват да кажат за какво са. Част от тях започнаха да се разпадат още преди да са формирали парламентарна група“, коментира тя. 

Захариева сподели, че не са водени разговори с нея за премиер. 

„Официалните преговорите за подкрепа за съставяне на правителство на ГЕРБ ще започнат след свикването на парламента, но имаме отговорност към българските граждани за тежката ситуация, в която се намираме в момента. Няма как най-голямата политическа сила след спечелени за пети пореден път парламентарни избори с 24 спечелени района да не се опита да предложи правителство“, добави тя. 

На въпросът кой ще оглави кабинетът на ГЕРБ вицепремиерът не отговори. „Нека да изчакате още малко! Когато дойде момента, ще се предложи и състав на Министерския съвет, и премиер. Всякакви опции са на масата“, подчерта тя.
 


В категории: Политика


10
Коментара
Флагман.БГ Млад мъж преби гаджето си, друг атакува майка си Млад мъж преби гаджето си, друг атакува майка си 01/12/2025, Понеделник 21:33 0
Тервел ИЛИЕВ 101-годишна баба е звезда във фитнеса 101-годишна баба е звезда във фитнеса 01/12/2025, Понеделник 20:40 0
Тервел ИЛИЕВ Почина велик шампион от старата школа на тениса Почина велик шампион от старата школа на тениса 01/12/2025, Понеделник 20:00 0
Тервел ИЛИЕВ Протестът в Бургас продължава втори час Протестът в Бургас продължава втори час 01/12/2025, Понеделник 19:48 57
10
Коментара по темата
10.
Наблюдател
13.04.2021 13:13:13
1
3
Новото правителство -Трифонов, Борисов, Нинова и всички останали на масата, за ,,усвояване ''на 60 милиарда. Отново ни излъгаха. Преговорите текат в ,,Делта хил''.
9.
111
13.04.2021 12:23:13
0
1
Тия от ГРОБ, могат да видят коалиция с ИТН само в сънищата си.
8.
Добро попадение
13.04.2021 12:17:39
0
3
Не се бях замислял, че може да се разглежда и като сДС. Поздравления за точното попадение!
7.
ХХ
13.04.2021 11:32:11
0
1
До 3

"но нямат нищо общо със старото СДС, освен че Ал.Йорданов е част от тях" - имат, БКП!
Герб са деца на БКП, а Александър Йорданов спаси 1990та БКП/БСП от разпад и лустрация.

PS. а сДС - името си го казва.
6.
ХХ
13.04.2021 11:30:04
0
0
търси у кого да се отърка, ама никой не ще
5.
Да
13.04.2021 11:17:32
0
6
Те герберите за това взеха при тях този фъфлещият като се надяват да се споразумеят със Слави но ням да ги огрее. В противен случай ИТН ще гледа да влезе отново в парламенти през крив макарон .
4.
Какво се случва с България
13.04.2021 10:47:34
2
7
Oргaнизaциятa "Рeпoртeри бeз грaници" призoвa зa cпeшни дeйcтвия зa "cпacявaнeтo нa cвoбoдaтa нa мeдиитe" в Бългaрия,
кaтo пocoчи, чe нeзaвиcимитe мeдии у нac ca "прeд изчeзвaнe".
3.
Слави хубаво да помисли преди това
13.04.2021 10:33:25
4
13
Която партия пристане на Герб и и изчезва от хоризонта. Изключение прави СДС, защото те бяха изчезнали много преди това и сега съществуват по документи, но нямат нищо общо със старото СДС, освен че Ал.Йорданов е част от тях, но той е толкова спорна личност, че...
2.
"Демографска и социална статистика" в НС
13.04.2021 10:29:03
6
16
"Благодарение" на геП и борисоФ,
България не е имала толкова висока смъртност от Първата световна война!
1.
От Герб още не стоплят водата май
13.04.2021 10:11:03
6
23
Тая още си мисли, че става дума за референдума. За референдума е ставало дума преди няколко години. Сега работата е друга и хората очакват ревизия на Бойко и правителството ви. Надявам се да се предизвика международна независима проверка и да изкарат всички бакии на Борисов. Убеден съм, че има за какво да тго осъдят на поне 30 години затвор
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
„Продължаваме промяната“ се разграничи от вандалите „Продължаваме промяната“ се разграничи от вандалите Нормалните хора усетиха провокаторите и започнаха да се изтеглят още към 21:30 часа, коментира Кирил Петков   Делян Пеевски обвини президента за погромите и палежите в София Делян Пеевски обвини президента за погромите и палежите в София Ние от ДПС няма да бъдем пречупени от вашата агресия, обяви депутатът Започват нови сблъсъци? Полицаите атакуват протестиращи по улиците Започват нови сблъсъци? Полицаите атакуват протестиращи по улиците Служителите на реда обаче получиха разпореждане да не ги бият Погром в централата на ГЕРБ, мебелите на партията горят (НА ЖИВО) Погром в централата на ГЕРБ, мебелите на партията горят (НА ЖИВО) Не остана нито едно здраво стъкло Сблъсъци в София, летят камъни и бутилки след опит на полицаите да отблъснат демонстрантите (НА ЖИВО) Сблъсъци в София, летят камъни и бутилки след опит на полицаите да отблъснат демонстрантите (НА ЖИВО) Една от полицейските коли едва не се запали Какво се случи тази вечер в Бургас (ОБЗОР) Какво се случи тази вечер в Бургас (ОБЗОР) Проведе се най-големият антиправителствен протест в града за последните 12 години Изстрели пред централата на ДПС-НН? Изстрели пред централата на ДПС-НН? Протестиращите атакуват Протестиращите във Велико Търново пробиха полицейския кордон Протестиращите във Велико Търново пробиха полицейския кордон Насочиха се към общината Честно ли е: Краси цял сезон се чуди коя да избере и нищо! А Натали я нападна глутница Честно ли е: Краси цял сезон се чуди коя да избере и нищо! А Натали я нападна глутница Сензационно мнение за двоен аршин в "Ергенът" Атака към централата на ДПС-НН! Протестиращите тръгнаха на шествие Атака към централата на ДПС-НН! Протестиращите тръгнаха на шествие Кирил Петков предупреди, че ще отидат и до партийния офис на ГЕРБ
Учени създадоха машина, която превръща въздух в питейна вода! Къде се случи това Учени създадоха машина, която превръща въздух в питейна вода! Къде се случи това В Китай не си поплюват с технологичния напредък Страна от Централна Европа даде допълнителни 250 милиона евро военна помощ за Украйна Страна от Централна Европа даде допълнителни 250 милиона евро военна помощ за Украйна Нидерландия се опитва да помогне на украинците с оръжия от САЩ 101-годишна баба е звезда във фитнеса 101-годишна баба е звезда във фитнеса В Испания Избухна страшен скандал около спортна кола на 6 колела Избухна страшен скандал около спортна кола на 6 колела Две ателиета се обвиняват взаимно Почина велик шампион от старата школа на тениса Почина велик шампион от старата школа на тениса Отиде си Никола Пиетранджели Русия твърди, че е превзела село в Донецка област - ракетна атака удари Днепър Русия твърди, че е превзела село в Донецка област - ракетна атака удари Днепър Трима загинали и най-малко осем ранени при удар по източния украински град, твърдят местните власти Довечера на протеста ще има КПП, ще проверяват демонстрантите Довечера на протеста ще има КПП, ще проверяват демонстрантите На прицел са лица с профил на агресивни граждани, познати от предишни протести Доналд Тръмп си е направил ЯМР, обеща да покаже резултатите Доналд Тръмп си е направил ЯМР, обеща да покаже резултатите Президентът на САЩ уверява, че е в отлично здраве, не уточнява коя част от тялото му е била проверявана Как Майкъл Фейгън се промъкна до леглото на британската кралица - една невероятна история Как Майкъл Фейгън се промъкна до леглото на британската кралица - една невероятна история Инцидентът довел до пълна ревизия на кралската охрана, а Майкъл Фейгън не бил обвинен във взлом, тъй като по онова време това било гражданско, а не наказателно нарушение Ванеса Хъджънс отново майка на 36 Ванеса Хъджънс отново майка на 36 Известната актриса и певица посрещна второто си дете със съпруга си, професионалния бейзболист Коул Тъкър 
Мартин Куванджиев, предприемач Мартин Куванджиев, предприемач Един политик трябва да е като рок звезда - да му искат автографи, а не да търсят саморазправа Виц на деня Виц на деня - Скъпа, имам две новини - лоша и хубава.
- Казвай!
- Реших да те напусна!
- А сега кажи лошата!
Виц на деня Виц на деня - Кога индийката е готова за с*кс?
- Когато червената точка на челото и светне в зелено.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Дай на някого една риба и ще го нахраниш за един ден. Научи го да лови риба и ще чукаш жена му всеки уикенд.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори