Държавен вестник одобри новите депутати
Румен Радев заяви, че "няма намерение да бави указа за първото заседание на Народното събрание"
Решенията на Централната избирателна комисия (ЦИК), с които обяви резултатите от гласуването и разпределението на мандатите в 45-ото Народно събрание и имената на избраните депутати, са публикувани в днешния 30 брой на Държавен вестник.
В понеделник държавният глава Румен Радев заяви, че ще издаде указ с датата за свикване на новия парламент, след като бъде обнародван списъкът с народните представители. Радев беше категоричен, че "няма намерение да бави указа за първото заседание на Народното събрание".
Той изрази надежда, че още тази седмица може да се свика новият парламент. По неофициална информация на БНР първото заседание на 45-ото Народно събрание ще е на 15 април и веднага след това Радев ще стартира процедурата за съставяне на ново правителство.
Как да изчистим загорял тиган с домашни средства
Крем карамел - класическа рецепта
Тези симптоми може да издават сериозен здравословен проблем
Тайната на чистите прозорци без следи и петна
Пухкава баница със сирене - рецепта стъпка по стъпка
Георги Харизанов разкри схема преди изборите, групи за печени чушки стават политически
Димо Алексиев със сензационно назначение - става конкурент на "Игри на волята"?
Тръмп, Орбан и ВВС на САЩ реагираха след смъртта на Чък Норис
Шефовете на МВР да се подлагат на детектор на лъжата, предлага нов законопроект
Седем причини, поради които Тръмп не печели войната с Иран
Край на една ера, Ивелин Попов се отказа от футбола
Арестуваха дрон на bTV в забранена зона, където се стреля без предупреждение
