Нагъл крадец отмъкна даренията за майка, която се нуждае от трансплантация на бъбрек
Злодеят е с криминално минало и е обявен за общодържавно издирване
Нагъл крадец отмъкна кутия с дарения за самотна майка на хемодиализа, която се нуждае от трансплантация на бъбрек. Кражбата е станала в заведение за бързо хранене в Казанлък.
Пред бТВ един от служителите каза, че откраднатата кутия е била пълна с пари. Поне 500-600 лева имаше в нея, каза Кирил.
Парите са за 39-годишната Зара Халачева, която е самотна майка на 15-годишно момиче. Зара е на хемодиализа, с хронична бъбречна недостатъчност, а даренията е трябвало да послужат за болничния престой в турска клиника.
В продължение на три месеца хората от града са оставяли пари в кутията. Тя е била поставена на работния плот на заведението.
Двамата служители били в кухнята, когато осъзнали, че кутията липсва.
„Кутията беше на работния плот, а ние с колегата бяхме отзад. Две минути по-късно осъзнахме, че кутията е изчезнала. Върнахме камерите и видяхме какво се е случило“, разказва Божидар Пеев.
“Имаме му доверие, защото го познаваме. Той е съученик на колеги. Познавам го от малко дете. Не сме очаквали такова нещо“, добавя колегата му Кирил.
„Доста тежеше кутията. Поне 500-600 лева е имало. Всичките бакшиши отиваха там. И ние, и клиентите ни пускаха в кутията“, каза още той.
Крадецът е разпознат като Карло, съобщава Нова телевизия. Лежал е в затвора и за убийство.
Джип помете стадо край Казанлък: Две овце загинаха, разследват жестокост
Израелски удар погуби семейство с четири деца в Газа
Мъж претегли обувките си и замеря продавачка със сладолед в Монтана
Военният министър за самолетите на САЩ в Безмер: Пряка заплаха няма, но терористичен акт не е изключен
Ужас на купон: Баща изнасили 16-годишната приятелка на сина си
Кървава драма на плаж в чужбина: Убиха младеж пред очите на гаджето му
Скандалът с „райски газ“ зад волана в Пловдив извади наяве опасен абсурд в закона
Мистериозен хищник почина на 150 години, но роднините му остават господари на дълбините
Южна Америка се дави, Европа гори: Атмосферата затвори планетата в капан
18-годишна звезда загина в тежка катастрофа
Футболна бомба: Гуардиола на крачка от подпис със спящ гигант
21/07/2026, Вторник 19:00
0
Почина TikTok звезда
