×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ на консултации при президента за нов служебен премиер
  • Днес ще се играе мачът за Суперкупата на България между Левски и Лудогорец
  • НОИ: Пенсиите за февруари ще се изплащат между 9-о и 20-о число
  • Газът в Европа поевтинява с над 12%
  • Турция и Азербайджан трябва да доказват, че не внасят руски газ в ЕС през "Балкански поток"
  • 16% от българите не могат да си позволят адекватно отопление
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

201 починали от COVID-19, 3122 са новите заразени


201 починали от COVID-19, 3122 са новите заразени
3122 нови случая са заразени с COVID-19 през последните 24 часа при направени над 17 400 теста
13 Април 2021, Вторник, 06:58 ч.
Автор: Флагман.Бг

758 с коронавирус в София, 92-ма в област Бургас

3122 са новите заразени с COVID-19. Това показват данните за разпространението на заразата в страната.

Направени са над 17 400 теста през изминалото денонощие. Това означава, че 18% са положителните проби за последното денонощие, съобщава БНТ.

Броят на хоспитализираните пациенти е малко под 10 000 души, от тях 776 са в интензивни отделения.

Излекуваните са 3098, а починалите - 201.

В София-град има най-много новозаразени - 758, следвана от Пловдив с 314 и Варна с 233, а в област Бургас с коронавируса са регистрирани 92 души.

Поставени са 7 330 ваксини, с което общия брой на хората получили първа доза достига близо 580 000. Втора доза е поставена на 114 644 души.


В категории: COVID-19


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
5
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Певецът Коцето каза "не" на алкохола Певецът Коцето каза "не" на алкохола 03/02/2026, Вторник 22:00 1
Флагман.БГ Линдзи Вон каза колко тежка е контузията й Линдзи Вон каза колко тежка е контузията й 03/02/2026, Вторник 21:50 0
Тервел ИЛИЕВ Известна водеща е в шок, отвлякоха майка й Известна водеща е в шок, отвлякоха майка й 03/02/2026, Вторник 21:19 0
Флагман.БГ Задържаха българи, изтезавали животни Задържаха българи, изтезавали животни 03/02/2026, Вторник 19:20 1
5
Коментара по темата
5.
До4
13.04.2021 09:31:29
0
2
В Англия,Германия,Америка.....хората имат управляващи на който са се доверили а в България всичко опира до индианеца винету каквото каже той това става а не екип от здравни работници а Винету отдавна се е доказал като уличен лъжец и измамник по колко пъти на ден лъже по медиите ето тук е проблема на България и българите че не искат да се доверят на лъжец
4.
Бъдете отговорни!
13.04.2021 09:23:02
1
3
Ревете ама и не искате ваксина, по добре да умират по 200 на ден, нали?! Англия около 40 милиона ваксинирани, 17 починали за вчера на 70 милиона население.
3.
Препатил
13.04.2021 08:16:50
3
14
Много слаба здравна система,неадекватно "доктори-бизнесмени" и шефове на болници алчни за пари това е проблема на новото правителство това трябва да е приоритет номер едно
Това е причината по медиите да не се съобщава за ситуацията в другите държави защото при нас е катастрофално
2.
Справяма се ОТЛИЧНО.
13.04.2021 08:16:46
3
14
С над 2100 загинали на милион, мутрата Борисов се справя отлично с кризата. Единствени пред нас са Унгария (с 2600) и Чехия (2500), но както вървим ще ги изпреварим и тях и ще станем първи в Света по наглост, арогантност, тъпотия и скодоумие на управляващия.
1.
*********
13.04.2021 08:10:45
1
9
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Адвокат: Тайните записи в салоните за красота са незаконни СРС-та Адвокат: Тайните записи в салоните за красота са незаконни СРС-та Над 80 жени са подали сигнали за видеозаписи от интимни процедури, разпространявани в Интернет След убийствата край хижа „Петрохан“ изплува и версията за отвличане на собственика След убийствата край хижа „Петрохан“ изплува и версията за отвличане на собственика Бивш екоминистър изрази опасения за съдбата на будиста, организирал там детски лагери, за които са получавани сигнали за насилие над малолетни  Социолог: ГЕРБ и Пеевски няма да атакуват Румен Радев, за да не го направят премиер Социолог: ГЕРБ и Пеевски няма да атакуват Румен Радев, за да не го направят премиер Той прогнозира, че над 600 000 българи ще решат за кого да гласуват в денят на вота или малко преди това Ученици от бургаското Механо сложиха десетки училища в малкия си джоб, в Топ 3 са на престижен конкурс Ученици от бургаското Механо сложиха десетки училища в малкия си джоб, в Топ 3 са на престижен конкурс Професионалната гимназия по механоелектротехника и електроника впечатли жури и публика с емоционален поетичен рецитал, отличен сред най-добрите в областта Йордан от с. Свобода заби няколко крошета на авера си, а после му захапа устната като канибал Йордан от с. Свобода заби няколко крошета на авера си, а после му захапа устната като канибал 44-годишният мъж и приятелят му били в обща компания, започнали да пият, но купонът им ескалирал в скандал Задържани са мъж и жена за изтезания на животни и продажба на видеа Задържани са мъж и жена за изтезания на животни и продажба на видеа Насилието е извършвано в село Царевец, заснемано е системно и е разпространявано срещу заплащане Затварят част от улица в ж.к. Зорница за месец заради ВиК ремонт Затварят част от улица в ж.к. Зорница за месец заради ВиК ремонт Ограничението влиза в сила от 4 февруари и засяга участъка между ДГ "Звездица" - Зорница и ОУ "Георги Бенковски" Бойко Борисов: Не искаме да управлява Желязков, но ни държат в правителството Бойко Борисов: Не искаме да управлява Желязков, но ни държат в правителството Лидерът на ГЕРБ призна, че предложението за нов шеф на парламента е екзотично и дори не го е обсъдил с коалиционните си партньори   ГДБОП разкри канал за внос на фалшиви евро през Капитан Андреево ГДБОП разкри канал за внос на фалшиви евро през Капитан Андреево При гранична проверка са открити висококачествени неистински банкноти, образувано е досъдебно производство ВАЖНИ ПРОМЕНИ: За собствениците на електрически тротинетки ВАЖНИ ПРОМЕНИ: За собствениците на електрически тротинетки Пълна забрана за ползване от деца под 16 години и остава в сила забраната за движение с тротинетки в тъмната част на денонощието
Перфектният план – Тръмп превзема Гренландия с гумени лодки, Дания му плаща милиарди Перфектният план – Тръмп превзема Гренландия с гумени лодки, Дания му плаща милиарди Как с европейски ценности, НПО кораби и социални помощи Вашингтон може да получи парче от Арктика без нито един изстрел Жертва на джендър пропаганда спечели дело заради сменения си пол Жертва на джендър пропаганда спечели дело заради сменения си пол Магистратите присъдиха $2 млн. на Фокс Варианчели, превърнала се в момче на 15 г.. Бензема в Ал-Хилал разклати позициите на Роналдо в Саудитска Арабия Бензема в Ал-Хилал разклати позициите на Роналдо в Саудитска Арабия Трансферът на френската звезда задълбочи напрежението в Ал-Насър и постави под въпрос бъдещето на Кристиано Роналдо Над 60 процента от датчаните вече смятат САЩ за противник Над 60 процента от датчаните вече смятат САЩ за противник Проучване на обществената медия DR показва спад в доверието към САЩ сред населението на Дания на фона на напрежение около Гренландия Тръмп иска $1 млрд. обезщетение от Харвард Тръмп иска $1 млрд. обезщетение от Харвард Вчера американското издание "Ню Йорк таймс" посочи, че американският президент се отказал от първоначалното си искане да получи 200 млн. долара от Харвард Сензация от Англия: Манчестър Сити освобождава Гуардиола, сменя го с Мареска, Алонсо или Фабрегас Сензация от Англия: Манчестър Сити освобождава Гуардиола, сменя го с Мареска, Алонсо или Фабрегас Въпреки че Гуардиола има договор до 2027 г. и клубът официално отрича спекулациите, усещането във Висшата лига е, че испанецът може да напусне „Етихад“ още това лято. Кой изрисува Джорджа Мелони като ангел в римска църква Кой изрисува Джорджа Мелони като ангел в римска църква Римската епархия започна разследване за реставрация извън канона в базиликата Сан Лоренцо ин Лучина Кога е най-подходящото време за закуска при висок холестерол Кога е най-подходящото време за закуска при висок холестерол Според експертите, що се отнася до подобряване на нивата на холестерола, общото мнение е, че колкото по-рано, толкова по-добре. Балансираната закуска помага за поддържане на здравето на сърцето през целия ден Инвалидните пенсии изпревариха тези за стаж и възраст по данни на НОИ Инвалидните пенсии изпревариха тези за стаж и възраст по данни на НОИ За първите девет месеца на 2025 г. в България са отпуснати над 80 хиляди нови пенсии, като най-голям дял заемат тези за инвалидност поради общо заболяване Зъболекари на съд след изваждане на 11 здрави зъба на пациентка Зъболекари на съд след изваждане на 11 здрави зъба на пациентка Съдът в Италия призна двама дентални лекари за виновни, а жената продължава борбата с тежки физически и психически последици
Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Цените се покачват и това притеснява хората
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, какво да ти сготвя за обед?
- Ами, не знам миличка, направи нещо вкусничко.
- Ти кво бе тъпанар такъв, пак ли ме обиждаш?
Виц на деня Виц на деня - Сашко, какъв искаш да станеш като порастнеш?
- Полицай.
- А ти, Иванчо?
- Бандит, за да можем пак да си играем заедно.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не страдай от психично разстройство — наслаждавай му се
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори