Постройка в с. Братово стана на пепел, изгоряха кокошки, телета и прасета
Причините за пожара, както и стойността на нанесените щети са в процес на изясняване от служители на Районно управление – Камено
Дървена стопанска постройка, разположена в с. Братово, община Камено, избухна в пламъци. Около 01:20 часа от колибата започнал да излиза гъст дим. 67-годишният собственик веднага подал сигнал към 112 за огнения ад.
На място пристигнали един противопожарен автомобил и двама огнеборци, които потушили пламъците. От инцидента постройката с обща площ около 150 кв.м., изгоряла напълно заедно с животните, намиращи се в нея / две телета, четири прасета и 15 кокошки/.
Причините за пожара, както и стойността на нанесените щети са в процес на изясняване от служители на Районно управление – Камено.
Почина "Перфектния злодей" на Холивуд
Мъж хакна сайт на хотел, нае луксозни стаи за 1 цент
Лора Христова и Милена Тодорова с подвиг в щафетата
Момата срещу Ергенът - ще пренапише ли нов формат правилата на любовните предавания
Голяма трагедия в София: Жена почина след удар от трамвай
Близки разкриха има ли си нов мъж Никол Кидман
Последователката на Калушев София Андреева: Можеха да изстрелят съзнанието си през фонтанелата, защо да се гърмят
Ако сред обкръжението ви има човек с подобни признаци, възможно е да сте попаднали на вещица
Съдии от Окръжен съд - Бургас участваха в обучение по наказателно право и процес
Кукерите на Кемпена излизат в Поморие на Сирни заговезни
Големи парчета мазилка паднаха от блок 47 в жк. Зорница
Румен Радев: Служебният кабинет е с ярко изразени партийни лица
