Ники Кънчев вдигна кръвното
Не съм очаквал да се разболея от диабет, казва водещият
Ники Кънчев от години страда от диабет и спазва специален режим, но напоследък му e отпуснал края и си e докарал проблеми.
Близки до журналиста издават, че през последните седмици той започнал да вдига кръвното и сериозно се притеснил. Затова спрял да пие кафе и изобщо изключил кофеина от менюто си.
„Не съм очаквал да се разболея от диабет, но след поредица от кофти неща, които ми се случиха в живота, ме сполетя и това. До онзи момент не обръщах никакво внимание на здравето си. Случайно споделих с един приятел, че често ме боли глава и той настоя да се изследвам. Когато отидох стана ясно, че имам прекалено висока кръвна захар. Така разбрах за болестта. Сега се налага да се съобразявам с нея", разказвал е Кънчев.
Известно е, че високото кръвно налягане и диабетът са взаимносвързани, така че е задължително трябва да бъдат контролирани под лекарско наблюдение, писа Уикенд.
Благомир Коцев щял всяка седмица ще издава заповеди за събаряне на "Баба Алино"
Отношенията между София и Скопие са една голяма нула
Израел уби журналист на Al Jazeera в Газа, бил "терорист на "Хамас"
Камери и мобилни клетки заковали Симона Радева по делото „Семерджиев“
Стармър хвърля оставка в понеделник
Има ли риск от нов воден режим в Плевен
Биха 74 камшика на иранска певица, не е носила хиджаб (ВИДЕО)
Ако си мислите, че до морето се пътува много заради ремонтите, вижте този хаос за Гърция
Знаете ли защо дънките все още имат малки метални нитове на джобовете си
Защо задължително трябва да слагате бутилки с вода стоят до прозорците
Ще е грехота, ако в сезона на черешите не опитате този сочен шоколадов кекс

Да почваме ли да ви пращаме всички болежките си? Ще имате материал за "важни" съобщения за години напред!