Инцидент в ирански ядрен обект, тече разследване
Няма пострадали, нито замърсяване, съобщиха агенциите
Взавода за обогатяване на уран в иранския град Натанз тази сутрин е станал "инцидент", но няма пострадали, нито замърсяване, съобщиха осведомителните агенции, цитирайки ирански медии.
Проблемът е бил свързан с електроразпределителната мрежа, каза по държавната телевизия Бехруз Камалванди, говорител на Иранската организация за ядрена енергия. Той увери, че няма ранени, нито замърсяване.
Вчера в Натанз в нарушение на сделката със световните сили от 2015 г. започнаха работа нови центрофуги, способни да обогатяват уран до по-високи нива, пише БТА.
През юли миналата година в подземния завод в Натанз стана експлозия, която властите нарекоха опит за саботиране на иранската ядрена програма. Подозренията бяха хвърлени върху Израел.
Защо братята Николови могат да се съберат в Италия или Русия, но не и в Левски? Толкова ли сме бедни, или просто сме слабаци като общество
Цената на водата хвръква в София, а в страната?
Стихията идва: Сериозно предупреждение за времето
Плъзва ли зараза в София? Плъхове вилнеят из кварталите
Лавина уби голям спортист
Гласуването трябва да е само машинно
Най-силният мъж в Гренландия изригна
Кораб потъна близо до Свищов
Световна легенда идва в Бургас
Парламент се захвана с легализиране на проституцията
Двама младежи от Поморие са сред десетте от цялата страна, заслужили престижната стипендия „Буров“
