Артуш – майсторът на пиците е покосеният от инфаркт в центъра на Бургас
42-годишният мъж издъхна тази сутрин в градинката до пл.“Атанас Сиреков“
Майсторът на пиците – Артуш А. е мъжът, който тази сутрин бе покосен от масивен инфаркт в центъра на Бургас, научи Флагман.бг.
42-годишният мъж е служител на намиращия се в съседство павлион за бързо хранене. Не е известно да е имал здравословни проблеми.
Припомняме, че днес той издъхна на място, след като опита да изгони 28-годишен бургазлия, гонещ котките в градинката.
Артуш редовно се грижел за пухкавите животинчета и не понасял, когато някой се опитва да ги нарани.
Тази сутрин първо се развикал на бургазлията, който е тероризирал котките, а след това го е подгонил, но е изминал само няколко метра преди да бъде покосен от масивен инфаркт.
Флагман.бг изказва съболезнования на близките на Артуш!
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

Кой си ти бе нещастник, че ще казваш кой каде и какво ще си вземе.
Тово че си убитак по рождение изсраан от няква мастия двукрака никой не е виновен.
И пак ти казвам почвай да си мериш приказките, защото освен от манячета от София ще ядеш кожени пръчки и от Бургаските арменци.
Светла му памет , добър човек
Тръгнал да спасява котките. Ами да си ги беше закарал у дома да си ги гледа.
Да би мирно седяло ...
Нищо не остава ненаказуемо
Да е светъл пътят ти, приятелю...
Само едно не мога да разбера - какво си мислят най-долните слуги на пропагандата... Дали си въобразяват че ще им осигурят и на тях бункер под Денвър или имение в Нова Зеландия...?! Ще стане интересно когато ги наритат и от двете страни, но това е повече от заслужената съдба на всички предатели на себеподобните си.