Артуш – майсторът на пиците е покосеният от инфаркт в центъра на Бургас
42-годишният мъж издъхна тази сутрин в градинката до пл.“Атанас Сиреков“
Майсторът на пиците – Артуш А. е мъжът, който тази сутрин бе покосен от масивен инфаркт в центъра на Бургас, научи Флагман.бг.
42-годишният мъж е служител на намиращия се в съседство павлион за бързо хранене. Не е известно да е имал здравословни проблеми.
Припомняме, че днес той издъхна на място, след като опита да изгони 28-годишен бургазлия, гонещ котките в градинката.
Артуш редовно се грижел за пухкавите животинчета и не понасял, когато някой се опитва да ги нарани.
Тази сутрин първо се развикал на бургазлията, който е тероризирал котките, а след това го е подгонил, но е изминал само няколко метра преди да бъде покосен от масивен инфаркт.
Флагман.бг изказва съболезнования на близките на Артуш!
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Кой си ти бе нещастник, че ще казваш кой каде и какво ще си вземе.
Тово че си убитак по рождение изсраан от няква мастия двукрака никой не е виновен.
И пак ти казвам почвай да си мериш приказките, защото освен от манячета от София ще ядеш кожени пръчки и от Бургаските арменци.
Светла му памет , добър човек
Тръгнал да спасява котките. Ами да си ги беше закарал у дома да си ги гледа.
Да би мирно седяло ...
Нищо не остава ненаказуемо
Да е светъл пътят ти, приятелю...
Само едно не мога да разбера - какво си мислят най-долните слуги на пропагандата... Дали си въобразяват че ще им осигурят и на тях бункер под Денвър или имение в Нова Зеландия...?! Ще стане интересно когато ги наритат и от двете страни, но това е повече от заслужената съдба на всички предатели на себеподобните си.