Артуш – майсторът на пиците е покосеният от инфаркт в центъра на Бургас
42-годишният мъж издъхна тази сутрин в градинката до пл.“Атанас Сиреков“
Майсторът на пиците – Артуш А. е мъжът, който тази сутрин бе покосен от масивен инфаркт в центъра на Бургас, научи Флагман.бг.
42-годишният мъж е служител на намиращия се в съседство павлион за бързо хранене. Не е известно да е имал здравословни проблеми.
Припомняме, че днес той издъхна на място, след като опита да изгони 28-годишен бургазлия, гонещ котките в градинката.
Артуш редовно се грижел за пухкавите животинчета и не понасял, когато някой се опитва да ги нарани.
Тази сутрин първо се развикал на бургазлията, който е тероризирал котките, а след това го е подгонил, но е изминал само няколко метра преди да бъде покосен от масивен инфаркт.
Флагман.бг изказва съболезнования на близките на Артуш!
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

Кой си ти бе нещастник, че ще казваш кой каде и какво ще си вземе.
Тово че си убитак по рождение изсраан от няква мастия двукрака никой не е виновен.
И пак ти казвам почвай да си мериш приказките, защото освен от манячета от София ще ядеш кожени пръчки и от Бургаските арменци.
Светла му памет , добър човек
Тръгнал да спасява котките. Ами да си ги беше закарал у дома да си ги гледа.
Да би мирно седяло ...
Нищо не остава ненаказуемо
Да е светъл пътят ти, приятелю...
Само едно не мога да разбера - какво си мислят най-долните слуги на пропагандата... Дали си въобразяват че ще им осигурят и на тях бункер под Денвър или имение в Нова Зеландия...?! Ще стане интересно когато ги наритат и от двете страни, но това е повече от заслужената съдба на всички предатели на себеподобните си.