Артуш – майсторът на пиците е покосеният от инфаркт в центъра на Бургас
42-годишният мъж издъхна тази сутрин в градинката до пл.“Атанас Сиреков“
Майсторът на пиците – Артуш А. е мъжът, който тази сутрин бе покосен от масивен инфаркт в центъра на Бургас, научи Флагман.бг.
42-годишният мъж е служител на намиращия се в съседство павлион за бързо хранене. Не е известно да е имал здравословни проблеми.
Припомняме, че днес той издъхна на място, след като опита да изгони 28-годишен бургазлия, гонещ котките в градинката.
Артуш редовно се грижел за пухкавите животинчета и не понасял, когато някой се опитва да ги нарани.
Тази сутрин първо се развикал на бургазлията, който е тероризирал котките, а след това го е подгонил, но е изминал само няколко метра преди да бъде покосен от масивен инфаркт.
Флагман.бг изказва съболезнования на близките на Артуш!
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Кой си ти бе нещастник, че ще казваш кой каде и какво ще си вземе.
Тово че си убитак по рождение изсраан от няква мастия двукрака никой не е виновен.
И пак ти казвам почвай да си мериш приказките, защото освен от манячета от София ще ядеш кожени пръчки и от Бургаските арменци.
Светла му памет , добър човек
Тръгнал да спасява котките. Ами да си ги беше закарал у дома да си ги гледа.
Да би мирно седяло ...
Нищо не остава ненаказуемо
Да е светъл пътят ти, приятелю...
Само едно не мога да разбера - какво си мислят най-долните слуги на пропагандата... Дали си въобразяват че ще им осигурят и на тях бункер под Денвър или имение в Нова Зеландия...?! Ще стане интересно когато ги наритат и от двете страни, но това е повече от заслужената съдба на всички предатели на себеподобните си.