Криско се шири в палат за 1 милион
От миналата година рапърът обитава луксозен имот в затворен комплекс
В нова къща за един милион лева щастливо си живурка Криско. От миналата година рапърът обитава луксозен имот в затворен комплекс, който се намира в непосредствена близост до монумента „Камбаните“. Там семейството разполага с всички възможни екстри, като всички собственици оставят къщите и колите са отключени, защото има желязна 24 часова охрана и видеонаблюдение. Случаен човек не може да припари там.
Втората бременност на Цвети е основна причина иначе пословично стиснатият габровец да развърже кесията за просторна къща в спокоен район. Имотите в комплекса разполагат с минимум три спални и няколко бани, собствено дворно пространство и малък паркинг, на който могат да бъдат паркирани три коли.
Другият голям плюс е, че бременната Цвети и рапърът не се занимавали с обзавеждането на къщата и не си тровили нервите с майстори, защото я купили напълно обзаведена. По всяка вероятност на Цвети й е отнело доста време докато убеди мъжа си, че с две малки деца имат нужда от повече пространство и спокойствие, каквото предлага всеки затворен комплекс, писа „Галерия“.
Руси Куртлаков в голямо интервю: За битките в бизнеса и гордостта от сина си
Пиян шофьор помете моторист на червен светофар и избяга от мястото на катастрофата (ВИДЕО)
Майорка се превръща във фурна
Трагедия в Холивуд: Едва на 35-годишна възраст си отиде звезда от „Лило и Стич“ и „Дони Дарко“
Майка забрави детето си в колата, момиченцето почина
Държавата няма ресурс да изгради сама всички магистрали в следващите десетилетия, призна Радев
Разгадаха мистерията на „тихата“ черна дупка в центъра на Млечния път
Важно за абитуриентите! Платете си здравните осигуровки през лятото
Анатомия на вечното оцеляване: Политическият феномен Йордан Цонев
Кметът на Несебър: социалната грижа е отговорност към хората
Северна Македония обърна плочата: Гответе се за маратон към Европа, зове премиерот
Първите туристи вече са на плажа в Приморско, шезлонгът и чадърът остават по 3,60 евро
