Полицията показа СНИМКИ от разбитата наркооранжерия на Живко в с. Ясна поляна
53-годишният мъж е привлечен в качеството на обвиняем и е задържан за срок до 72 часа
Около 20 кг марихуана и общо 270 саксии с част от стеблата на конопени растения са намерени и иззети при спецакцията в с. Ясна поляна, община Приморско.
Както Флагман.бг пръв съобщи, операцията на РУ-Приморско е извършена вчера около обяд в селскостопанси двор, където живее 52-годишният Живко Ж. Мъжът, който е строителен техник към частна фирма в Приморско, превърнал мястото в лаборатория, обзаведена по последния писък на модата за производство на висококачествена марихуана.
Арестуваха строителния техник Живко от с. Ясна поляна с 300 саксии коноп и 20 кг суха трева
В мазето на къщата, пригодено и оборудвано за оранжерия за отглеждане на марихуана, са намерени и иззети още мелачка съдържаща суха зелена тревна маса, 17 кварцови лампи с адаптори, вентилатори, течни торови препарати, електронна везна, пет сушилника, съдържащи суха зелена тревна маса и два чувала със суха зелена тревна маса, общото тегло на намерената марихуана е около 20 кг.
Събраните по образуваното досъдебно производство материали са докладвани в Районна прокуратура-Бургас. 53-годишният мъж е привлечен в качеството на обвиняем и е задържан за срок до 72 часа с оглед внасяне на искане до Районен съд – Бургас за вземане на постоянна мярка за неотклонение.
От ОДМВР-Бургас показаха снимки на разбитата наркооранжерия.
.jpg)



До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
