Брутално меле на АМ „Тракия“, шофьор изгоря жив в цистерна
Инцидентът е станал на 6 км от скоростния път, образувало се огромно задръстване, аутобанът е затворен
Катастрофа затвори магистрала „Тракия“ на изхода за Бургас. Инцидентът е станал на 6 км от скоростния път, образувало се огромно задръстване. Ударили са се два тежкотоварни автомобила, а единият се е запалил. Веднага към мястото са изпратени екипи на полицията и пожарната.
Единият от шофьорите е загинал. Той е управлявал запалилата се цистерна. Другият участник в катастрофата е от Сърбия. Цистерната е превозвала бензин, а шофьорът е чужд гражданин.
Въведен е обходен маршрут за всички МПС по път I-8 Вакарел – Нови Хан – София и обратно. Необходимо е водачите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост, предупреждават от АПИ.
Не тръгвайте към магистралата в посока Бургас в следващите няколко часа. Превозните средства, които все пак са тръгнали, се отбиват още от бул. „Цариградско шосе“ обратно към София.
Това, което нашият екип засне, показва, че в близките 3-4 часа няма как да бъде възстановен трафикът в посока Бургас, предава дежурният редактор на Флагман.бг.
Рокът загуби още една легенда: Почина барабанистът на ZZ Top Франк Биърд
След забраната във Франция: Ще спрат ли непоисканите рекламни обаждания и в България?
Ивайло Диманов превръща „Флората“ в дворец на смеха, ще гостува и в Морското казино
Бойка Николас спечели Международния литературен конкурс „Изящното перо – 2026“ в Чикаго
Дъжд край морето и гръмотевици в Родопите, но после слънцето се връща
Венера и Юпитер носят радост за три зодии, а една може да срещне любовта неочаквано
Airbnb балонът за Евровизия се спука: Под 3% от леглата в Бургаска област са частни апартаменти
Най-добрите аматьори в България се събират в Бургас за ERA Black Sea Open
Хеликоптер евакуира жена с 65% изгаряния, след като колата ѝ пламна на бензиностанция
Мъжете, които не ви уважават, правят тези неща
Младежи ще преобразят стената край Моста в Бургас с обща графити композиция
