Георги Първанов пазарува в коридора за пенсионери с чанта "Билла"
Явно за да е сигурен, че няма да се сблъска с много хора, неглижиращи противоепидемините мерки, Първанов е избрал да купува продукти от първа необходимост за вкъщи в часовете за възрастни хора
Георги Първанов води живота на средностатистически български пенсионер.В сряда рано сутринта, 31 март, държавният глава в периода 2002-2012 г., отиде да пазарува хранителни продукти от популярен столичен супермаркет.
Любопитното е, че той се възползва от специалния „зелен коридор” за пенсионери, който е сутрин между 8,30 и 10,30 часа. Явно за да е сигурен, че няма да се сблъска с много хора, неглижиращи противоепидемините мерки, Първанов е избрал да купува продукти от първа необходимост за вкъщи в часовете за възрастни хора.
В интерес на истината, държавникът с агентурен псевдоним Гоце от ДС, няма навършена възраст за пенсиониране, тъй като е само на 63 години. Де факто обаче той се води пенсионер още от 2012 г., когато е бил едва на 54. Причината е, че след изтичането на втория му президентски мандат, той получава пожизнена издръжка от държавата, която по смисъла на закона представлява пенсия. Така че младоликият президент напълно законно се възползва от „зеления коридор”.
Почетният председател на АБВ избра да направи необходимите дребни покупки от магазина на попупярна верига в столичния квартал „Бояна”, където отскоро живее. Георги Първанов купи био яйца, хляб, прясно мляко, пакетче масло, кутия с чери домати, връзка банани и избелваща паста за зъби от супера, след което сам си натовари покупките в колата, пише Уикенд.
Чак сега разбрах, че малкият син капак в пералнята крие функция, която спестява препарат и пари
3 зодии с шанс за рязък финансов скок след края на ретроградния Меркурий
Великобритания дава по 10 000 паунда на мигрантите, за да напуснат страната
Изкупиха билетите за концерта на Емануела в Арената за 6 часа
Доматите с 10% нагоре, мандарините с 5% - нов скок на плодовете и зеленчуците на борсите
Лекар посочи колко време след събуждане да пием кафе
ВСС отпуска по 2832 евро за облекло на магистратите
Масово изследват новородените у нас за 3 редки заболявания
Формула 1 отменя стартовете в Бахрейн и Саудитска Арабия
Кръстопоклонна неделя е - християните се покланят на Светия кръст, не бива да се работи днес
Слънчево време в неделя след сутрешни мъгли
Нов обрат на пазара, продавачи оттеглят имотите си от пазара

Живота започва след 50-те......!!!!!
Вярно било.....!!!