Убиецът на Дракополов се правел на клошар, чакал го под моста със зареден пистолет
Убитият Николай Дракополов имаше автокъща и не знам да е бил заплашван, каза негов приятел
Убиецът на Николай Дракополов се е престорил на клошар, като е чакал няколко часа под моста, за да може разстреля бизнесмена, разкри репортерът на Нова телевизия Вероника Димитрова.
Има свидетели за зловещото убийство в София и предстои те да бъдат разпитани. Това каза пред Нова телевизия градският прокурор Илиана Кирилова.
„Предстои нов оглед на местопроизшествието. Снемат се данни“, добави тя.
На това място редовно става задръстване и е лесно да се следят колите.
Убийството на бизнесменът е станало на околовръсното шосе на София, докато е бил в колата си на червен светофар. На предната седалка е имало и дете на 11 години, което не е пострадало.
Кой е застреляният показно в "Джи класа" насред София
Има данни за криминални регистрации на Дракополов, потвърди директорът на СДВР Георги Хаджиев.
„Николай имаше автокъща. Беше бизнесмен. Не знам да е бил заплашван“, каза пък приятел на починалия.
Убитият е с много криминални регистриции и е от следващата седмица е трябвало да има охрана. В колата е била и приятелката на жертвата.
По наша информация той е имал конфликт с друга автокъща, каза още Вероника Димитрова. Има данни за палежи на имоти и коли на застреляния, добави тя.
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026

Конфликт няма,щото от няколко месеца в София е пообъркано отчитането,или както пише Буковски “..капитанът отиде на обяд и матросите превзеха кораба “
ако ти липсва много пък може да се съберете
Ке ме утепат на някой светофар не Мойм си отим у Мерник
Никаде го няма Що тъй....