Убиецът на Дракополов се правел на клошар, чакал го под моста със зареден пистолет
Убитият Николай Дракополов имаше автокъща и не знам да е бил заплашван, каза негов приятел
Убиецът на Николай Дракополов се е престорил на клошар, като е чакал няколко часа под моста, за да може разстреля бизнесмена, разкри репортерът на Нова телевизия Вероника Димитрова.
Има свидетели за зловещото убийство в София и предстои те да бъдат разпитани. Това каза пред Нова телевизия градският прокурор Илиана Кирилова.
„Предстои нов оглед на местопроизшествието. Снемат се данни“, добави тя.
На това място редовно става задръстване и е лесно да се следят колите.
Убийството на бизнесменът е станало на околовръсното шосе на София, докато е бил в колата си на червен светофар. На предната седалка е имало и дете на 11 години, което не е пострадало.
Кой е застреляният показно в "Джи класа" насред София
Има данни за криминални регистрации на Дракополов, потвърди директорът на СДВР Георги Хаджиев.
„Николай имаше автокъща. Беше бизнесмен. Не знам да е бил заплашван“, каза пък приятел на починалия.
Убитият е с много криминални регистриции и е от следващата седмица е трябвало да има охрана. В колата е била и приятелката на жертвата.
По наша информация той е имал конфликт с друга автокъща, каза още Вероника Димитрова. Има данни за палежи на имоти и коли на застреляния, добави тя.
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа

Конфликт няма,щото от няколко месеца в София е пообъркано отчитането,или както пише Буковски “..капитанът отиде на обяд и матросите превзеха кораба “
ако ти липсва много пък може да се съберете
Ке ме утепат на някой светофар не Мойм си отим у Мерник
Никаде го няма Що тъй....