Убиецът на Дракополов се правел на клошар, чакал го под моста със зареден пистолет
Убитият Николай Дракополов имаше автокъща и не знам да е бил заплашван, каза негов приятел
Убиецът на Николай Дракополов се е престорил на клошар, като е чакал няколко часа под моста, за да може разстреля бизнесмена, разкри репортерът на Нова телевизия Вероника Димитрова.
Има свидетели за зловещото убийство в София и предстои те да бъдат разпитани. Това каза пред Нова телевизия градският прокурор Илиана Кирилова.
„Предстои нов оглед на местопроизшествието. Снемат се данни“, добави тя.
На това място редовно става задръстване и е лесно да се следят колите.
Убийството на бизнесменът е станало на околовръсното шосе на София, докато е бил в колата си на червен светофар. На предната седалка е имало и дете на 11 години, което не е пострадало.
Кой е застреляният показно в "Джи класа" насред София
Има данни за криминални регистрации на Дракополов, потвърди директорът на СДВР Георги Хаджиев.
„Николай имаше автокъща. Беше бизнесмен. Не знам да е бил заплашван“, каза пък приятел на починалия.
Убитият е с много криминални регистриции и е от следващата седмица е трябвало да има охрана. В колата е била и приятелката на жертвата.
По наша информация той е имал конфликт с друга автокъща, каза още Вероника Димитрова. Има данни за палежи на имоти и коли на застреляния, добави тя.
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C
Дневен хороскоп за 27 юни 2026: Скорпионът печели с щедрост, а Лъвът да не дава празни обещания
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина

Конфликт няма,щото от няколко месеца в София е пообъркано отчитането,или както пише Буковски “..капитанът отиде на обяд и матросите превзеха кораба “
ако ти липсва много пък може да се съберете
Ке ме утепат на някой светофар не Мойм си отим у Мерник
Никаде го няма Що тъй....