Сърдечна недостатъчност и ковид сринали Георги Коритаров за часове
Водещият е откаран в понеделник по обяд в болница „Токуда“
Популярният тв водещ Георги Коритаров е бил приет в понеделник в болница „Токуда“ с положителен тест за ковид-19. Той е бил със сърдечна недостатъчност.
Още вчера сутринта, докато водил следизборното студио в ТВ Европа, се почувствал зле в ефир. Едва дишал, не можел да се изкашля, обяснявал, че сърцето му прескача. Около 13 часа буквално се сринал и бил отведен в болница.
Състоянието му рязко се влошило и за по-малко от 24 часа издъхнал.
Коритаров бил ваксиниран за ковид, но само с първа игла. Тези дни му предстояло поставянето на втора доза.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Телевизии и медии са за ебан бой и сръбска музика барабар с щаба и подлогите им.
Тъпаци и малоумници
Но не мога да си обясня, от петък със симптоми, в понеделник води предаване....... А хората около него....
ваксина =гроб
Мразя журналистите.
Ето ви е едно видео с анимация че да се разбере от по-простото население.
https://www.youtube.com/watch?v=BtN-goy9VOY
Имал е положителен тест за ковид!
Продажни журналисти няма за вас свян и истина. Всичко ви е за пари и по поръчка. По зле сте от политиците.