Емрах Стораро зове на протест срещу затворените чалготеки: Докога така?!
За разлика от брат си Фики, който вече има успешна кариера, Емрах тепърва трябва да налага името си
Малкият син на Тони Стораро - Емрах призова колегите и феновете да протестират срещу поредното пренебрежение към бранша.
"Хора, събудете се! Пролетта дойде с нови цели и надежди, които не можем да реализираме заради поредното пренебрежение към нашия бранш! Докога така?!, бесене малкият Стораро.
За разлика от брат си Фики, който вече има успешна кариера, Емрах тепърва трябва да налага името си, а това няма как да стане докато дискотеките и баровете са затворени, пише „България Днес“.
Въпреки че последният му дует с Теди Александрова вече втора седмица е на върховете в чалгата класациите, Емрах смята, че този тип изяви са крайно недостатъчно за изпълнителите. Той мисли, че достатъчно време колегите му търпят мерките и е крайно време някой да нададе глас. Дали той самият би го направил засега остава загадка.
Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Дневен хороскоп за 26 юни 2026: Важни решения за Девата, късмет за Рибите
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър

престанете да ги спонсорирате като ходите по такива заведения и "бранша" чалгия ще изчезне постепенно!!Докато малките момиченца и момченца не пресанат да се възхищават и подражават на звездите от чалгията ,това няма да се случи!!
учение и възпитание е нужно за това!!
а Емрах... след година никой няма да си спомня кой беше той,особенно ако баща му слезе от сцената!!
Тате,защо този кантар не ми показва килограмите ве.....що бе тате.....????
Тони Стораро
Веднага слез от лаптопа...миндилче малко....
хахахаха
до 9
Да еба мангала ти нагъл да еба.