Емрах Стораро зове на протест срещу затворените чалготеки: Докога така?!
За разлика от брат си Фики, който вече има успешна кариера, Емрах тепърва трябва да налага името си
Малкият син на Тони Стораро - Емрах призова колегите и феновете да протестират срещу поредното пренебрежение към бранша.
"Хора, събудете се! Пролетта дойде с нови цели и надежди, които не можем да реализираме заради поредното пренебрежение към нашия бранш! Докога така?!, бесене малкият Стораро.
За разлика от брат си Фики, който вече има успешна кариера, Емрах тепърва трябва да налага името си, а това няма как да стане докато дискотеките и баровете са затворени, пише „България Днес“.
Въпреки че последният му дует с Теди Александрова вече втора седмица е на върховете в чалгата класациите, Емрах смята, че този тип изяви са крайно недостатъчно за изпълнителите. Той мисли, че достатъчно време колегите му търпят мерките и е крайно време някой да нададе глас. Дали той самият би го направил засега остава загадка.
Нежна, кремообразна и освежаваща – тази сладоледена торта буквално се топи в устата
България представи в Анкара възможностите си за СПА и здравен туризъм
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я

престанете да ги спонсорирате като ходите по такива заведения и "бранша" чалгия ще изчезне постепенно!!Докато малките момиченца и момченца не пресанат да се възхищават и подражават на звездите от чалгията ,това няма да се случи!!
учение и възпитание е нужно за това!!
а Емрах... след година никой няма да си спомня кой беше той,особенно ако баща му слезе от сцената!!
Тате,защо този кантар не ми показва килограмите ве.....що бе тате.....????
Тони Стораро
Веднага слез от лаптопа...миндилче малко....
хахахаха
до 9
Да еба мангала ти нагъл да еба.