Екшън! Масов бой завърши с трима пострадали и две смачкани коли
БМВ помете паркирана Тойота
Вчера, в РУ-Петрич е получено съобщение от ЦСМП-Петрич за две лица с травми на главата след физическа саморазправа, които са постъпили за оказване на медицинска помощ. От пристигналите на място полицейски служители е установено, че около 19:00 часа на същата дата в района на ул. „Екзарх Йосиф“ в гр. Петрич между двама младежи от града на 17 и 18 години и двама от с. Първомай на 19 и 23 години, е възникнал скандал, който е прераснал във физическа саморазправа.
С контузии в областта на главата и без опасност за живота са пострадали трима от участниците в инцидента, а по време на скандала 19-годишният от с. Първомай е потеглил с лек автомобил „БМВ“ и се е блъснал в паркиран лек автомобил „Тойота“, в резултат на което по двата автомобила са нанесени материални щети.
Със заповед за задържане до 24 часа са задържани двамата младежи на 17 и 18 години от гр. Петрич. За случая е уведомена компетентната прокуратура. Образувано е досъдебно производство.
Първото пълнолуние за 2026 носи голям късмет на тази зодия
Спортният тотализатор вече работи само в евро
Карлос Насар избра България пред милионите - морален шампион в ерата на сделките
Голямо индивидуално признание за Везенков
Пожарникари спасиха българче, паднало в пропаст
Салата "Столична" - чудна рецепта с вкус на домашна трапеза
Човек на Путин: Фон дер Лайен ще работи още по-усилено за самоубийството на Запада
Жесток скандал: Не приеха плащане с евро в аптека
Притеснително: Второ земетресение до Благоевград
НАП с ударни проверки: Всеки десети търговец е в нарушение
Пенсионирането става все по-трудно: нови условия от 2026 г. за възраст и стаж
Дете загуби ръката си на Нова година след жесток инцидент
