Левски опроверга, че треньорът Стоянович е в тежко състояние
По-рано днес една от фенските страници на сръбския гранд Цървена звезда съобщи, че уважаваният футболен специалист е тежко болен
Треньорът на "Левски" Славиша Стоянович продължава да е в болница, но не е в тежко състояние. Специалистът е контактен и не е поставен на изкуствено дишане. Това разкриха пред бТВ от клуба.
По-рано днес една от фенските страници на сръбския гранд Цървена звезда съобщи, че уважаваният футболен специалист е тежко болен.
Според източника 51-годишният специалист е поставен на изкуствено дишане заради Covid-19.
„Бившият ни треньор Славиша Стоянович е в тежко състояние в болницата, на кислород. Пожелаваме му бързо възстановяване! Славе, всички сме с теб, дръж се!", написаха от Red Star Belgrade на профилите си в социалните мрежи.
Стоянович се радва на голяма популярност сред феновете на Цървена звезда. Под негово ръководство "звездашите" спечелиха шампионската титла на Сърбия през сезон 2013/14 и прекъсват доминацията на Партизан, припомня БНР.
Както е известно, с положителни тестове за Covid-19 в Левски са още Симеон Славчев, Мартин Петков, Насиру Мохамед и докторът на отбора Стамен Илиев. Имаше информация, че Здравко Димитров също е заразен, но от "Герена" съобщиха, че резултатът от изследването му е отрицателен.
Украински войници превърнаха BMW 7-Series в мобилна ракетна установка
Лионел Меси получи часовник за 1,1 милиона долара
Грешката, която качва разхода на гориво през зимата с до 2 литра на 100 км
Четвърти цвят на светофара: бъдещето на трафика с автономни коли
ЕК отстъпва от забраната на ДВГ, но с нови условия, които може да убият автомобилната индустрия
Празниците насаме: как да превърнем самотата в грижа за себе си
2026: Годината, в която Близнаци, Везни и Водолей спират да отлагат съдбата си
Предсрочните избори (не)избежни – 22 март или 5 април са най-вероятните дати
2025: Рекордна година за златото - поскъпване, търсене и интерес от българските инвеститори
Мария Цънцарова не е освободена от работа
РИОСВ потвърди: Производството на „Кроношпан“ е в екологичните норми
Игнажден чука на вратата: Вярвания, ритуали и как да посрещнем късмета

Когато пишете за футболния отбор, носещ нахалос името на великия българин, поне слагайте името му в кавички, малоумни идиоти!