×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Асан Дебелия държал гаджето си под ключ в апартамент в жк. "Меден рудник"


Асан Дебелия държал гаджето си под ключ в апартамент в жк. "Меден рудник"
Асан Юсеин превърнал семейната бърлога в наркодепо, произведждал пико
03 Април 2021, Събота, 13:30 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративна

31-годишният криминоген контролирал всяко действие на 22-годишната си приятелка

31-годишният Асан Юсеин, по прякор Дебелия, държал приятелката си под ключ и против волята й в апартамент в блок 174 в бургаския жк. "Меден рудник", научи Флагман.бг. Зад входната врата на бърлогата, където Асан живеел на семейни начала с 22-годишното момиче, почти всяка вечер се чували викове и скандали. Съседи от блока сигнализирали органите на реда, като след проведена специализирана акция, бургазлийката е спасена от лапите на бруталния криминоген. 

При претърсването на апаратмента, спецченгета се натъкнали на нарколаборатория. Дебелия се бил снабдил с различни материали и прекурсори, служещи за производство на наркотични вещества – метамфетамин.

В описа на униформените от имота са иззети пластмасови фунии, стъклени колби, бутилки с различен по вид и цвят консистенции.  Асен бъркал пикото в тава за готвене. Преработват синтетиката и я разпространявал в комплекса, твърдят още наши източници. 

Юсеин е бил проснат на земята и зрелищно закопчан с белезници. По случая е образувано досъдебно производство.

Срещу него вероятно ще бъде повдигнато обвинение за държане и производство на наркотици. Освен това е възможно да бъде съден за това, че е държал бургазлийката заключена в помещението, без нейното съгласие, с което противозаконно я лишил от свобода. 

Очаквайте подробности само във Флагман.бг


В категории: Меден Рудник


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
22
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Сините вече спечелиха 9,6 млн. евро от УЕФА Сините вече спечелиха 9,6 млн. евро от УЕФА 11/08/2026, Вторник 21:45 3
Михаил ДИМИТРОВ Левски го направи! На прага е на Шампионска лига Левски го направи! На прага е на Шампионска лига 11/08/2026, Вторник 21:42 0
22
Коментара по темата
22.
...
04.04.2021 19:23:56
4
3
И на мен ми се драйфа само като мина покрай комплекса а незнам как живеят нормалните хора и децата им ходят на училище с мангалите.Всеки нормален и уважаващ себе си човек бяга от там
21.
Ужас
04.04.2021 19:16:27
1
1
Цялата утайка на околията в тоя гнусен меден рудник....тиня тиня тиня....само отрепки и кОрви и манталитета им е все едно си в зидарово...
20.
До 19
04.04.2021 09:39:07
2
5
Има разбира се тази която те е родила,е вярно не е манекенка, но пък му е страшна фенка.А ти спри да носиш на милата ти майка роклите,жена няма да станеш педал ще си останеш
19.
323
04.04.2021 02:41:01
3
1
Има ли фенове и тук на Красимир Кралев-краля
18.
До 10
03.04.2021 22:52:03
1
4
Забравяш Кристиа Пройчева , която беше мъж , но вече
Се подвизава като жена,катомдойде лятото бяга в Приморско, облича мъжките дрехи,на есен пак обратно в мед рудник ,този път пак като жена
17.
Бобстар
03.04.2021 21:28:04
0
6
Ай да се разберем. Последно Асен или Асан? Пълни смотаняци сте вие Флагман, като тоя гурлив МАНГАЛ!
16.
dosito
03.04.2021 21:18:50
1
7
Гибона е пълен Провал като gangsta !!!!Само се напушва и шизофринясва и ако някой му обърне внимание да го сажали говори за трудното си детство ,,,хахааа паляк издегостирал нито му вървят игрите нито кинти има Кога ще го прибират времему е ???
15.
Брус ли
03.04.2021 20:14:04
0
4
Мавро ела да та бем вгзъ с Сали. Ще ти дем 10 лева
14.
Иван
03.04.2021 19:26:40
0
21
Гнусни вонящи цигани, дано измрете всички и се одавите в собствените ви цигански лайна.
13.
RE-1
03.04.2021 18:11:12
0
31
Барони, самураи, гангстери, памперси, камбани.
Станаха много в квартала.
"Хващат ги. Просват ги на земята. Други ги пускат. И купонът продължава."
12.
Мавро Козаров Циганина
03.04.2021 16:56:02
1
12
Гибон по добре чукай ръката си или майка си,мога да ти пусна и жената.
11.
duner
03.04.2021 15:36:08
2
21
Желязко гибона не може да чука само чупи стойки факт мина на другия бряг с вибратора
10.
Меден Рудник
03.04.2021 15:32:26
6
58
Колкото и пари да се налеят за инфраструктура няма да направят комплекса привлекателен, докато там живеят хора с имена Асен-дебелия, Мавро-циганина, Църове и т. н.
Този комплекс трябва да се изостави, като чернобил,да си отиде едно поколение "неграмотни търтей" и след 50 години да се изгради наново!
9.
Jelqzko gibonq
03.04.2021 15:26:54
5
8
Mavro shte te Chukam kato jena
8.
Мавро циганина
03.04.2021 15:24:57
12
9
Аз съм циганския барон всичко работи за мене
7.
Брус Ли от Меден Рудник
03.04.2021 15:02:20
4
20
Асан ще го бем зловещо със Салито
6.
справедливост
03.04.2021 15:01:20
0
27
В Германия, ако държиш някой под ключ - 5 години затвор! Как е у нас?
5.
Кука от М.Рудник
03.04.2021 14:03:39
5
26
Категорично заявявам че Асан никога не ни е давал никакви пари никога.
Само ни даваше по малко захар за кафето Ама по малко че да не хванем диабет и нишадър за кашлицата.
Кашлицата друг ни я даваше гратис това е
4.
Мавро Циганина
03.04.2021 14:00:23
4
19
Тоз ръгаше и мен и Звездето отзад
3.
4to RUP
03.04.2021 13:53:24
7
15
До1еия идиот
Не бе тоз е за другите срещу ГЕРБ
Ние за това до сега не знаехме и сега вече нямаше на каде
2.
Освен това
03.04.2021 13:50:20
9
13
Може да бъде вероятно евентуално не е много сигорно понеже обаче защото човека с тогата взе едни неща но ние не разбрахме защото не искахме и не ни беше наредено да разберем и да го приберем.

Анааа мааайкооооо
1.
До флагман
03.04.2021 13:47:26
21
33
Този не е ли купувача на гласове за Герб ?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
За човешкото лице на Минев, който не биваше да си позволи лукса да го покаже За човешкото лице на Минев, който не биваше да си позволи лукса да го покаже Законите са границата, която трябва да ни отделя от линча и от убеждението, че „когато някой е достатъчно лош, всичко срещу него е позволено“. Точно както самите убийци са приели и са раздали „провосъдие“, наказвайки Кузев Какво предизвика взрива на боеприпаси край Белица? Окръжен прокурор заговори за палеж Какво предизвика взрива на боеприпаси край Белица? Окръжен прокурор заговори за палеж Оглед и днес не може да бъде направен в оръжейния завод Жълт код за жега в цялата страна: До 38 градуса днес, мечтаните дъждове може утре да ни разхладят Жълт код за жега в цялата страна: До 38 градуса днес, мечтаните дъждове може утре да ни разхладят В планините температурите ще достигнат 27 градуса на 1200 метра и 19 градуса на 2000 метра Полицаи намериха 10 грама марихуана в апартамента на Миро от Бургас Полицаи намериха 10 грама марихуана в апартамента на Миро от Бургас 25-годишният мъж е задържан за срок до 24 часа Знаково лице на ГЕРБ сложи лятна жълта рокля и обяви, че напуска партията Знаково лице на ГЕРБ сложи лятна жълта рокля и обяви, че напуска партията Днес продължавам напред - към нови хоризонти, нови успешни проекти и нови каузи, обяви Десислава Райчева Сините вече спечелиха 9,6 млн. евро от УЕФА Сините вече спечелиха 9,6 млн. евро от УЕФА До този момент българският шампион отстрани Борац Баня Лука, Университатя Крайова и Кайрат Алмати по пътя си в Шампионската лига Небето над Бургас издаде края на лятото: Стотици щъркели завъртяха прощален танц Небето над Бургас издаде края на лятото: Стотици щъркели завъртяха прощален танц Белите птици вече се събират по Via Pontica за дългия път на юг, а големият миграционен спектакъл тепърва предстои Първата иновативна зебра с ИИ у нас е вече факт в Бургас (ВИДЕО) Първата иновативна зебра с ИИ у нас е вече факт в Бургас (ВИДЕО) Иновативното съоръжение бе монтирано преди броени часове край училище и детска градина - вижте как работи Спират хаоса с тротинетките по морето: Съвместни екипи блокираха най-големия ни курорт Спират хаоса с тротинетките по морето: Съвместни екипи блокираха най-големия ни курорт Проверяват и фирмите за отдаване под наем за спазване на възрастовите ограничения Гръцката полиция издирва българин - шофирал в насрещното и опитал да блъсне патрулка Гръцката полиция издирва българин - шофирал в насрещното и опитал да блъсне патрулка Полицаите стреляли по гумите му
АЕЦ Черна вода пред спиране: Румъния обяви извънредно положение до края на август АЕЦ Черна вода пред спиране: Румъния обяви извънредно положение до края на август Ако Дунав продължи да спада със същите темпове, вторият реактор на централата трябва да бъде спрян още утре САЩ удариха кораб, Тръмп обяви пълен контрол над Ормуз, а петролът поскъпна САЩ удариха кораб, Тръмп обяви пълен контрол над Ормуз, а петролът поскъпна Доналд Тръмп обяви, че американските сили вече имат пълен контрол над Ормузкия проток, докато напрежението около стратегическия морски маршрут отново расте. Това съобщи Ал Джазира . Американският президент заяви пред журналисти в базата "Андрюс", че ситуацията с Иран се развива добре за САЩ и настоя, че Техеран вече не контролира протока. Думите му идват на фона на продължаващата военноморска блокада в Арабско море, т.е. на безопасно разстояние от бреговете на ислямската република. Хаос в Ормузкия проток: И Тръмп ще събира такси от корабите, а Иран удари US бази в 4 държави Американски военноморски хеликоптер MH-60 е атакувал плаващия под панамски флаг товарен кораб "Vela Nova", след като екипажът му не изпълнил многократни предупреждения. По данни на американските сили са изстреляни две ракети Hellfire. Корабът се е движел към иранско пристанище и според Централното командване на САЩ е опитал да наруши блокадата. Това е третият плавателен съд, който американските сили принудително спират след възстановяването на блокадата на иранските пристанища на 14 юли. Иран удари 3 петролни танкера в Ормуз, САЩ и Саудитска Арабия бомбардират проирански проксита в Ирак Техеран от своя страна отказва да отвори Ормузкия проток, докато Вашингтон не изпълни поставените условия. Иран настоява за прекратяване на войната и американската блокада, освобождаване на замразените му активи и регионално примирие, което да обхване и Ливан, и Газа. Секретарят на иранския Върховен съвет за национална сигурност Мохсен Резаи заяви, че протокът, който Тръмп обяви, че вече напълно конролира, ще остане затворен до изпълнението на всички искания. В същото време Катар съобщи за сериозен напредък в разговорите между Иран и Оман за бъдещото корабоплаване през Ормуз. Тръмп спря удар по Иран, започват нови преговори В посредническите усилия се включи и Пакистан. Вътрешният министър Мохсин Накви пристигна в Техеран за разговори с иранското ръководство за прекратяване на конфликта и възстановяване на корабоплаването. Несигурността около Ормуз отново повиши цените на петрола. Фючърсите на Brent достигнаха 89,63 долара за барел, а американският WTI - 83,91 долара. Пазарът реагира на отслабващите очаквания за бързо споразумение между Вашингтон и Техеран. След рекордните жеги идва още по-горещ период заради Ел Ниньо След рекордните жеги идва още по-горещ период заради Ел Ниньо Световната метеорологична организация очаква още по-високи температури към края на годината, докато Европа се бори с жеги, суша и критично ниски реки Кристиано Роналдо и Джорджина вече са семейство: Сключиха брак в Португалия Кристиано Роналдо и Джорджина вече са семейство: Сключиха брак в Португалия Петте им деца присъствали на церемонията, а двойката потвърди брака със снимка на сватбените халки Пълно затъмнение и звездопад днес, Силва Дончева предупреждава за голяма промяна Пълно затъмнение и звездопад днес, Силва Дончева предупреждава за голяма промяна Сянката на Луната ще премине през Гренландия, Исландия и Испания, а през 2027 г. идва най-дългото пълно затъмнение над суша за повече от век Левски го направи! На прага е на Шампионска лига Левски го направи! На прага е на Шампионска лига Сините се класираха за плейофа  Мислим си, че в България е скъпо: Една пица в Хърватия струва 32 евро Мислим си, че в България е скъпо: Една пица в Хърватия струва 32 евро Касова бележка от Хвар отвори нов спор за сметките в курортите, а властите вече предупреждават бизнеса да не губи туристи Над 120 таланти превръщат „Обичам Бургас“ в празник на музиката, танца и бургаския дух Над 120 таланти превръщат „Обичам Бургас“ в празник на музиката, танца и бургаския дух „Обичам Бургас“ е специален концерт, създаден от бургазлии за бургазлии, който всяка година обединява различни поколения и изкуства в една емоционална среща с таланта на града Борисов смени лидера на ГЕРБ-София, скоро и във Варна Борисов смени лидера на ГЕРБ-София, скоро и във Варна Промени се задават и във Варна, но смяната на Иван Портних със Стоян Петков още не е обявена официално от ГЕРБ Кшищоф Яцковски: Силен удар по Иран ще отприщи хаос в Западна Европа Кшищоф Яцковски: Силен удар по Иран ще отприщи хаос в Западна Европа Коренното население ще бяга от много градове и дори села, за да се спаси, предвижда известният полски ясновидец
Съдия Петко Минев за убийството в Пловдив Съдия Петко Минев за убийството в Пловдив идях с очите си албумът от аутопсията. Цялото тяло на този човек няма здраво място Виц на деня Виц на деня - Скъпи, гледам Красавицата и звяра.
- И?
- Ако ти беше звяр, пак щях да те обичам!
- Еми, то и ти ако беше красавица щях да те обичам..
Виц на деня Виц на деня Ако жена те попита:
"Скъпи много ли ме обичаш?"
То помни - положителният отговор е платен!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Може ли да се гледа с телескоп Слънцето?
- Може, но само два пъти - един път с лявото и втори път с дясното око...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори