Благослов за инж. Петър Кънев беше направен в Ахтопол
Кандидатът за народен представител на социалистите е благодетел на двете ахтополски църкви - "Свето Успение Богородично" и "Свето Възнесение Господне"
Благослов и молитва за здраве и успех направи отец Йордан в Ахтопол за водачът на листата на Коалиция „БСП за България“ за 2-ри МИР – Бургас инж. Петър Кънев.
Кандидатът за народен представител на социалистите е благодетел на двете ахтополски църкви - "Свето Успение Богородично" и "Свето Възнесение Господне" и е член на църковното настоятелство в морския град.
Бургаският държавен университет стартира образователен проект за прилагане на технологии за наблюдение на Земята в крайбрежния мониторинг
Черната златка унищожава овощните градини в България
ПП-ДБ, АПС и МЕЧ внесоха вот на недоверие, призоваха за оставка и се заканиха за още по-мащабни протести
Доклад на Евростат: Как изглежда домът на българина през 2025 г. според ключови показатели
Съдът трябваше да покаже, че човешкият живот няма цена
Български шофьор задържан в Гърция за каране в насрещното на магистралата Атина–Солун
Над 1,5 млн. пенсионери под 1000 лв. и рекордни разлики по региони
Александър е истинско камикадзе, кара Мерцедеса си с 300 км/ч
Софи Маринова трябва да почерпи днес, става на 50 години
Ейми Шумър разкри истинската причина за отслабването си с 23 кг
Костадин Костадинов строи луксозна къща за 1 млн. лв. на първа линия в Тюленово
Стартов пакет евромонети – задължителен ли е и какво трябва да знаем според БНБ
