Алекс Сърчаджиева с пиеса за живота си!
Подробности за биографичния спектакъл
В биографична пиеса, която разказва за най-трудните и хубави мигове през живота й ще играе Алекс Сьрчаджиева. Текстът е на Яна Борисова, а режисьор е Димитър Коцев-Шошо. В пиесата актрисата ще разкрива неказвани досега неща, които може да изненадат близките й, обяснява самата Алекс.
„Пиесата е готова, надявам се през май да има премиера“, казва Сьрчаджиева. 37-годишната дъщеря на Пепа Николова и Йосиф Сьрчаджиев среща случайно Шошо и Яна и като се заговорили, решили да направят пиеса за живота на актрисата. Действието ще се развива в телевизионно шоу, където се снима най-рейтинговото предаване с най-добрата водеща в ефира в лицето на актрисата Радена Вълканова.
Алекс ще е поканена за интервю в предаването. В спектакъла тя разказва не само за себе си, но и за родителите си, за кончината на любимия си Иван Ласкин, за живота си сега. „Работя, грижа се за 10-годишната София. Сами сме. Нямах време да изстрадам загубата на Иван, а много ми се искаше да се напия, да падам, да ставам, да ям, но нямах време да си позволя да съм сама“, тъжна е с днешна дата актрисата.
Красивата Алекс днес не обвинява никого за съдбата си, най-малкото Господ. „Когато майка ми си отиде от този свят, аз бях на 22 години. Тогава помня, че си скъсах кръстчето на врата от гняв, защото тя бе единствената ми опора. Сега, след смъртта на Иван не изпитах гняв. Тогава не вярвах в Господ, сега вярвам силно“, категорична е Сърчаджиева.
Месеци след кончината на любимия си Иван Алекс бе поканена на мотивационен семинар и въпреки страха и нежеланието й, защото не се чувствала подготвена, това й подействало терапевтично, разказва тя в нета. „Тогава реших, че ще е добре да направя нещо като разказ за живота си и така ако мога да съм полезна не само на себе си, но и на хората, защото много мъка съм изживяла, но и много любов, която искам да разкажа“, обобщава Алекс.
В момента актрисата работи по две нови представления, а под режисурата на Лили Абаджиева влезе блестящо в постановката „Всички освен мен“. „Иска ми се да успеем да направим премиера и с Ненчо Илчев под режисурата на Ивайло Христов на постановката „Догодина по същото време“, надява се Алекс Сърчаджиева.
Австриец го грози 20 години затвор за планиран атентат на концерт на Тейлър Суифт
България се моли за Боби Михайлов
16-годишен ученик се самоуби
Бургаският държавен университет бе домакин на двудневен обучителен семинар по мажоретни дисциплини
Пожар в жилищен блок в Испания взе пет жертви
Представиха книгата „Буря в поле от макове и маргаритки” в Морското казино на Бургас
Кметове от страната се събраха в Бистрица в подкрепа на Самуил Попов след палежа
Българската "Снежанка" изпревари гръцката дзадзики и турската джаджък в класация
Димитър Ганев прогнозира: Парламентарни избори ще пренаредят политическата карта в страната
Левски вероятно се разминава с Хорхе Сегура защитникът е близо до ЦСКА 1948
България е втора в ЕС по жертви на пътя за 2024 г. предлагат камери на светофарите и повече полицаи
