Желязко Николов е водачът на Мерцедеса, който се размаза на бул. "Тодор Александров"
43-годишният бургазлия бил стабилно почерпен, дрегерът отчел 2,59 промила
43-годишният Желязко Николов е водачът на Мерцедеса, който се размаза на бул. "Тодор Александров" до бензиностанция "Еко", научи Флагман.бг. В неделя вечерта бургазлията седнал зад вола на С класата след солидна почерпка, което довело до сериозно ПТП. Дрегерът отчел 2,59 промила алкохол в кръвта.
Припомняме, че Николов се движел в посока пътен възел "Юг" - към жк. "Меден рудник", когато загубил контрол над Мерцедеса си и се забил в крайпътната мантинела (ВИЖТЕ ТУК). За щастие катастрофата се е разминала без жертви, но материалните щети са големи. Предницата на немското возило е тотално смляна и буквално целият автомобил е за моргата. От каскадата при завъртането на колата част от пътната инфраструктура на околовръстното също е нарушена.
Николов е бил задържан е за срок до едно денонощие със заповед за полицейско задържане. По случая е образувано бързо производство.
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща

Това чертата,която разделя задника ти на две ли е ???
Дано да не доживееш това време, от среце и душа ти го пожелавам.
Защото, същество като теб, което се вълнува и защитава интересите на някъкъв безодговорен селяк, към себе си и най вече към останалите за да се качи пиян и да шофира.
Нама никакъв смисъл от твоя тъп и нещастен животец, дори още повече има само вреда за останалите.
И пак ти пожелавам дано да не доживееш.