×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Желязко Николов е водачът на Мерцедеса, който се размаза на бул. "Тодор Александров"


Желязко Николов е водачът на Мерцедеса, който се размаза на бул. "Тодор Александров"
Неадекватното шофиране на Желязко прати Мерцедеса му в моргата, щети има и по мантинелата на околовръстното
30 Март 2021, Вторник, 21:00 ч.
Автор: Флагман.БГ

43-годишният бургазлия бил стабилно почерпен, дрегерът отчел 2,59 промила

43-годишният Желязко Николов е водачът на Мерцедеса, който се размаза на бул. "Тодор Александров" до бензиностанция "Еко", научи Флагман.бг. В неделя вечерта бургазлията седнал зад вола на С класата след солидна почерпка, което довело до сериозно ПТП. Дрегерът отчел 2,59 промила алкохол в кръвта. 

Припомняме, че Николов се движел в посока пътен възел "Юг" - към жк. "Меден рудник", когато загубил контрол над Мерцедеса си и се забил в крайпътната мантинела (ВИЖТЕ ТУК). За щастие катастрофата се е разминала без жертви, но материалните щети са големи. Предницата на немското возило е тотално смляна и буквално целият автомобил е за моргата. От каскадата при завъртането на колата част от пътната инфраструктура на околовръстното също е нарушена.  

Николов е бил задържан е за срок до едно денонощие със заповед за полицейско задържане. По случая е образувано бързо производство.


В категории: Меден Рудник


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
13
Коментара
Флагман.БГ Почина Фернандо Естесо Почина Фернандо Естесо 01/02/2026, Неделя 23:52 0
Михаил ДИМИТРОВ Почина известен бизнесмен Почина известен бизнесмен 01/02/2026, Неделя 21:46 3
Флагман.БГ 3 неща, които са като магнит за жените 3 неща, които са като магнит за жените 01/02/2026, Неделя 21:34 4
13
Коментара по темата
13.
Попов
31.03.2021 10:36:35
0
0
Flagman.... Какви неграмотни журналисти имате не е за вярване.... Една статия няма без правописни грешки..
12.
П. Карабинов
31.03.2021 06:35:17
2
2
е този който снима ЗАЩО Е СЪС ЗАТЪМНЕНИ ПРЕДНИ СТЪКЛА
11.
Страхил от Бевърли Хилс
31.03.2021 02:18:48
0
1
АААП- 1- Анонимните алкохолици по автомобилните пътища останаха с един по-малко.
10.
Фред Флинстоун
31.03.2021 02:00:27
1
12
До9
Това чертата,която разделя задника ти на две ли е ???
Дано да не доживееш това време, от среце и душа ти го пожелавам.
Защото, същество като теб, което се вълнува и защитава интересите на някъкъв безодговорен селяк, към себе си и най вече към останалите за да се качи пиян и да шофира.
Нама никакъв смисъл от твоя тъп и нещастен животец, дори още повече има само вреда за останалите.
И пак ти пожелавам дано да не доживееш.
9.
---
30.03.2021 23:06:07
8
12
Дано доживея времето когато всеки ще може да съди медия като тази. Питахте ли го дали съгласен да му публикувате името? Флагман "научил". И откъде "научил"? Подкуп на полицай за информация. И колко още закони сте нарушили. По изборите пак ще снасяте незаконно информация, нали?
8.
Моля???
30.03.2021 22:46:14
4
13
Какво ти е виновен Меден рудник? Та да не би да няма боклуци и в другите комплекси? Много тъп коментар, номер 5! Много!!!
7.
що излагаш името бе
30.03.2021 22:29:52
1
0
прекръсти се на Иван ,бе
6.
Жечко
30.03.2021 21:45:06
2
13
Сега да му ударят едно бойче последвано от едно съдче, после пак едно бойче, след което едно затворче и там да му пляснат няколко мъдки, за финал да му натикат дамаждана в гъзчи и да не се е показал повече.
5.
Аз
30.03.2021 21:34:33
11
20
Поредния странджански боклук.Оградете го с една ограда тоя меден рудник да си се трепят само там.Пък пияното говедо да плаща мантинелата.
4.
Бургазлия
30.03.2021 21:23:11
0
11
Желязко,железния селянин.Железния човек ,пасти да яде.
3.
Ганьо Балкански
30.03.2021 21:22:32
0
9
Юбре, Нидялко
2.
Tctc
30.03.2021 21:15:20
6
16
Каква глоба ще отнесеш в белите държави ,че снимаш катострофа по време на движение нещастине.
1.
тотю
30.03.2021 21:15:13
8
12
Флегмани вие сте идЕотЕ!...Как може да снимате, докато карате?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Шофьори от цяла България твърдят, че не са видели един снегорин, АПИ обаче твърди, че били над 1200 Шофьори от цяла България твърдят, че не са видели един снегорин, АПИ обаче твърди, че били над 1200 Областните пътни управления следят синоптичните прогнози и предприемат необходимите действия за обработка на настилките, обявиха от АПИ Нови разкрития около досиетата „Епстийн” съдържат твърдения за връзки със София и България Нови разкрития около досиетата „Епстийн” съдържат твърдения за връзки със София и България Документи, цитирани от няколко международни издания, споменават имена на политици и известни личности сред тях Путин, Илон Мъск, Бил Гейтс и Сергей Брин  Община Царево продължава почистването и обработката на пътищата заради интензивния снеговалеж Община Царево продължава почистването и обработката на пътищата заради интензивния снеговалеж Мерките включват периодично снегопочистване и обработка против заледяване    Зимата удря здраво: Жълт код, снеговалежи и температури до -13 градуса Зимата удря здраво: Жълт код, снеговалежи и температури до -13 градуса В планините има условия за лавини, бъдете особено внимателни, ако се отдавате на туризъм Дневен хороскоп за 2 февруари: Пари за Везните, Скорпионът да не флиртува Дневен хороскоп за 2 февруари: Пари за Везните, Скорпионът да не флиртува Как звездите насочват мислите, думите и действията ви днес Собственичката на „Тифани“ Златина Симеонова във видеообръщение: Работим и ще продължим да работим! Собственичката на „Тифани“ Златина Симеонова във видеообръщение: Работим и ще продължим да работим! Независимо от разпространяващи се клипове с активен с*кс с различни мъже, за които тя не отрича, че са снимани в „Тифани“, бизнесдамата показва присъствие на духа Актуална обстановка към 22 часа: АМ "Тракия" е блокирана, Подбалканският път - също Актуална обстановка към 22 часа: АМ "Тракия" е блокирана, Подбалканският път - също Шофьорите все още не са виждали снегорин на терен, а от АПИ твърдят, че са изпратили над 500 Почина известен бизнесмен Почина известен бизнесмен Той бе ротарианец, запален фотограф и планинар, спечелил много награди и запечатал в уникални кадри красотите на България и родния си край Най-старият явор в манастира „Рождество Богородично“ над Бургас падна внезапно Най-старият явор в манастира „Рождество Богородично“ над Бургас падна внезапно Игуменката Ксения моли Община Бургас да помогне утре за разчистването на двора БулЕкзит! Искат референдуми за излизане от ЕС и Еврозоната, ще изграждат "радикални клетки" по регионите БулЕкзит! Искат референдуми за излизане от ЕС и Еврозоната, ще изграждат "радикални клетки" по регионите Както Великобритания го направи, ще го напрами и ние, обявиха организаторите на подписката 
Нови разкрития около досиетата „Епстийн” съдържат твърдения за връзки със София и България Нови разкрития около досиетата „Епстийн” съдържат твърдения за връзки със София и България Документи, цитирани от няколко международни издания, споменават имена на политици и известни личности сред тях Путин, Илон Мъск, Бил Гейтс и Сергей Брин  Музикални звезди с остри критики към имиграционните власти на церемонията „Грами“ 2026 Музикални звезди с остри критики към имиграционните власти на церемонията „Грами“ 2026 Бед Бъни и Били Айлиш използваха сцената, за да отправят политически послания срещу ICE и в защита на човешките права Почина Фернандо Естесо Почина Фернандо Естесо Смъртта му символично затваря цяла епоха в испанския шоубизнес – поколението артисти, които се издигат на сцената след края на режима на Франко и оформят облика на популярната култура през 70-те и 80-те години Тайната на Гордън Рамзи за перфектни бъркани яйца е само една съставка Тайната на Гордън Рамзи за перфектни бъркани яйца е само една съставка Известният шеф-готвач разкрива как превръща обикновеното ястие в кулинарно удоволствие Студ скова Централна Европа - реки и езера се превърнаха в ледени пързалки Студ скова Централна Европа - реки и езера се превърнаха в ледени пързалки Полша и Германия са под влияние на продължителен студ, с температури до -30 градуса и рядко срещано пълно замръзване на водни обекти Том Круз напусна апартамента си в Лондон за 35 милиона паунда, след като районът му се стори опасен Том Круз напусна апартамента си в Лондон за 35 милиона паунда, след като районът му се стори опасен Звездата от „Мисията невъзможна“ е разочарован от упадъка на някога луксозния квартал в Лондон Израел забранява „Лекари без граници“ да работят в Газа Израел забранява „Лекари без граници“ да работят в Газа Заради отказ да предоставят списък със служителите си Гала се поболя заради рака на дъщеря си Гала се поболя заради рака на дъщеря си Най-вероятно звездата е под постоянно напрежение заради тежката диагноза на младата майка Натали Трифонова обяви блестящото си завръщане Натали Трифонова обяви блестящото си завръщане След месеци на подготовка за най-важната роля в живота ѝ – майчинството, чаровната синоптичка сподели, че отново ще се качи на сцената като Улла в мюзикъла „Продуцентите“ Цола Драгойчева за смърните присъди от Народния съд: Никога не бях спала толкова добре, както в утрото на екзекуциите Цола Драгойчева за смърните присъди от Народния съд: Никога не бях спала толкова добре, както в утрото на екзекуциите 1 февруари е обявен за Ден на признателност и почит към жертвите на комунистическия режим от Министерския съвет на Република България с решение № 37 от 20 януари 2011 г.
Драгомир Стойнев, БСП Драгомир Стойнев, БСП Триъгълникът на властта се превръща в Бермудски, който поглъща политици, несъгласни с мнението на улицата
Виц на деня Виц на деня - Тате, какво означава Злото ражда зло?
- Ами, например, баба ти е родила майка ти.
Виц на деня Виц на деня - Трябва да погледнем на нашите отношения отстрани!
- Добре за кога искаш да купя билети за цирк?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Човек с добри мисли, никога не може да бъде грозен.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори