×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Облаци и слаб дъжд по морето днес


29 Март 2021, Понеделник, 08:25 ч.
Автор: Флагман.бг

Минималните температури ще са от 1° до 6°, максималните - между 12° и 17°

В понеделник облачността ще остане променлива, на отделни места в планинските и източните райони ще превали слаб дъжд. Това съобщи Евгения Егова, дежурен синоптик в Националния институт по метеорология и хидрология.
 

Минималните температури ще са от 1° до 6°, максималните - между 12° и 17°. Атмосферното налягане е и ще остане по-високо от средното за месец март.

Над Черноморието облачността ще е променлива, по-често значителна и на отделни места, главно по Северното Черноморие, слабо ще превали. Ще духа до умерен, предимно северозападен вятър, който за кратко след обяд ще се ориентира от югозапад. Максималните температури на въздуха ще са 12°-13°. Температурата на морската вода е 7°-8°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.

Над планините облачността ще е променлива, след обяд по-значителна и на места ще превали слаб дъжд, над около 1500 метра - сняг. Ще духа умерен до силен северозападен вятър, с който ще нахлуе по-студен въздух. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 4°, на 2000 метра - около минус 2°.

Във вторник и сряда вятърът ще се обърне от североизток, през първия ден временно ще бъде умерен и с него дневните температури още малко ще се понижат – максималните ще бъдат предимно между 10° и 15°. Облачността ще бъде по-често значителна и на места във вторник в югоизточната половина от страната, а в сряда - в западната, ще превали дъжд, в планините над 1200 метра - сняг. В четвъртък ще преобладава слънчево време, преди обяд с ниска облачност над Източна България. Дневните температури ще се повишат с 3-4°.

 


В категории: Времето днес


1
Коментара
Владислав БОНЕВ Макрон подписа закона за евтаназия във Франция Макрон подписа закона за евтаназия във Франция 19/08/2026, Сряда 15:30 1
Владислав БОНЕВ Жълт код за горещини в 25 области Жълт код за горещини в 25 области 19/08/2026, Сряда 13:30 0
1
Коментара по темата
1.
Дождь
29.03.2021 10:00:19
0
1
Не дъж, а дъжД
Дума от 4 букви не можете да напишете без да направите граматическа грешкса
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Първият Дом Роналд Макдоналд в България е планиран до Детската болница в Бургас Първият Дом Роналд Макдоналд в България е планиран до Детската болница в Бургас Проектът предвижда 15 семейни стаи за безплатно настаняване, а фондацията ще поеме изцяло строителството, оборудването и издръжката Ще ви изненада за какво е създадена автомобилната жабка Ще ви изненада за какво е създадена автомобилната жабка Днес държим в нея документи и дребни вещи, но първите шофьори са имали съвсем конкретна причина да разполагат с това отделение Край на имотната еуфория: Сделките паднаха със 17%, но цените още растат Край на имотната еуфория: Сделките паднаха със 17%, но цените още растат Купувачите се отдръпват, спекулативният интерес отслабва, а Бургас записва слабо шестмесечие въпреки силното поскъпване на жилищата Стоян Колев твърди, че 2000 евро са изчезнали от сметката му, докато бил задържан Стоян Колев твърди, че 2000 евро са изчезнали от сметката му, докато бил задържан Банката му предложила възстановяване на около 500 евро, а произходът на останалите спорни операции засега остава неясен 124 хил. млади българи бездействат: България е над средното ниво за ЕС 124 хил. млади българи бездействат: България е над средното ниво за ЕС Делът им достига 13,8%, а демографът проф. Спас Ташев настоява за дългосрочна национална политика Кметът на Найден Герово: Митко обирал Тодор Лапков поне три пъти, веднъж го ударил с дърво Кметът на Найден Герово: Митко обирал Тодор Лапков поне три пъти, веднъж го ударил с дърво Атанас Арабаджийски твърди, че младият мъж нападал и самотни пенсионерки, а полицията многократно се отзовавала на сигнали за кражби Побеснял дядо с пушка заплаши инкасатори в Каблешково, опита да ги спре да му отчетат водомера Побеснял дядо с пушка заплаши инкасатори в Каблешково, опита да ги спре да му отчетат водомера 73-годишният каблешковец налетял на работниците с пневматичното оръжие още от входната врата БФВ наказа братя Братоеви след екшъна на корта в Бургас БФВ наказа братя Братоеви след екшъна на корта в Бургас Дисциплинарната комисия прие, че Валентин е проявил неспортсменско поведение, а Георги е нахлул на корта и е направил опит за физическа саморазправа 75-годишна румънка се удави пред спасителен пост в Слънчев бряг 75-годишна румънка се удави пред спасителен пост в Слънчев бряг Трагедията се разиграла на Северния плаж, а полицията в Несебър започна разследване Жълт код за горещини в 25 области Жълт код за горещини в 25 области Само Бургас, Варна и Добрич остават извън предупреждението, а по Черноморието температурите ще се задържат до 30 градуса
ЕС произведе 3,44 млрд. литра сладолед ЕС произведе 3,44 млрд. литра сладолед Германия води класацията с 608 млн. литра, а Франция държи първото място при износа извън Европейския съюз Средиземно море прегря: Водата мина 30 градуса, расте рискът от мощни бури Средиземно море прегря: Водата мина 30 градуса, расте рискът от мощни бури Продължителните горещини, високото атмосферно налягане и слабият вятър задържат топлината във водата и ограничават естественото ѝ размесване Макрон подписа закона за евтаназия във Франция Макрон подписа закона за евтаназия във Франция Пълнолетни с тежки и нелечими заболявания ще получат достъп до смъртоносно вещество при строго определени условия Рокът загуби още една легенда: Почина барабанистът на ZZ Top Франк Биърд Рокът загуби още една легенда: Почина барабанистът на ZZ Top Франк Биърд Били Гибънс се сбогува с дългогодишния си приятел и обяви, че групата ще продължи напред, както Биърд би искал Абас Арагчи: САЩ молят за преговори, след като не успяха да ни принудят да се предадем, Тръмп отрича Абас Арагчи: САЩ молят за преговори, след като не успяха да ни принудят да се предадем, Тръмп отрича Само шест товарни кораба са преминали през Ормуз вчера, а напрежението изстреля Brent над 91 долара за барел Бойка Николас спечели Международния литературен конкурс „Изящното перо – 2026“ в Чикаго Бойка Николас спечели Международния литературен конкурс „Изящното перо – 2026“ в Чикаго Писателката впечатли международното жури със стихотворението „Живец“ от книгата си „Морето ми каза“ Най-добрите аматьори в България се събират в Бургас за ERA Black Sea Open Най-добрите аматьори в България се събират в Бургас за ERA Black Sea Open Сред участниците са Михаил Гочев, Радослав Владимиров, Иван Притъргов и Марк Хаджижеков Хеликоптер евакуира жена с 65% изгаряния, след като колата ѝ пламна на бензиностанция Хеликоптер евакуира жена с 65% изгаряния, след като колата ѝ пламна на бензиностанция Валери Божинов се връща във Флоренция за вековния юбилей на Фиорентина Валери Божинов се връща във Флоренция за вековния юбилей на Фиорентина Българинът получи покана за празника на „виолетовите“, а на „Артемио Франки“ се събират Батистута, Баджо и още големи имена от историята на италианския футбол Хакаинде Хичилема спечели втори президентски мандат в Замбия Хакаинде Хичилема спечели втори президентски мандат в Замбия Избирателната комисия обяви действащия държавен глава за победител, докато европейските наблюдатели отчетоха неравни условия в кампанията
Бойко Борисов Бойко Борисов Всички сме хора, всички правим грешки, важното е да не са фатални. Виц на деня Виц на деня Клиент към сервитьора:
- До сега не бях ял нещо по-твърдо, от това пиле!
- Тогава Ви съветвам да опитате нашите пръжоли...
Виц на деня Виц на деня Една тинейджърка се приготвя за дискотека и майка и казва:
- Никъде няма да ходиш, обличай се и си лягай...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук ърся си работа като 'наблюдател на багери'. Имам 15 години опит в гледане на строежи през оградата.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори