Инж. Петър Кънев почете Деня на Тракия на Петрова нива
Посещението бе инициирано от българския лекар проф. Иван Гаврилов във връзка с подготвено от него дарение от икони за храма-костница „Света Петка“
Водачът на листата на Коалиция „БСП за България“ от 2-ри МИР-Бургас инж. Петър Кънев и кандидатът за народен представител на социалистите Андреана Премянова-Янкова поднесоха венец на паметника в историческата местност „Петрова нива“ в Странджа.
Посещението на мястото беше инициирано от българския лекар проф. Иван Гаврилов по повод Деня на Тракия и във връзка с подготвено от него дарение от икони за храма-костница „Света Петка“, който се намира в историческата местност.
Придружени от кмета на община Малко Търново Илиян Янчев и от ръководителя на програмно - координационния център за научни изследвания "Екопан" д-р Стефан Пейков, присъстващите разгледаха музейната експозиция на „Петрова нива“. Те се запознаха и с богатата колекция от копия на карти, сред които е изложена и първата карта на Тракия.
Как всяка зодия се справя със стреса
Кирил Милов посвети титлата на починалата си баба
Крем карамел по българска рецепта
Ламин Ямал изправи косите на националния отбор на Испания
Коя е най-силната черта на всяка зодия
Каварма по български - автентична рецепта с месо и зеленчуци
Кристиян Балов предпазлив за ЦСКА и Лудогорец
Олимпиакос позлатява българина Коди
Байерн с "НЕ" към оферти на Реал Мадрид и Манчестър Сити
Как да премахнем лоша миризма от коша за боклук
8 зодии започват на чисто след 26 април 2026
Григор Димитров с инфарктна загуба
