Бургазлийки откраднаха кучето на приятелка, полицията ги закова
Двете крадли я накарали да го изведе на разходка, след което едната побягнала с него
Две криминално проявени жени откраднаха кучето на своя приятелка. Домашният любимец е от породата чихуахуа и струвал 500 лв., което явно е поблазнило крадлите.
Кученцето е собственост на 31-годишна бургазлийка и е отмъкнато около 01.00 ч. на 24-ти март в района пред механа “Земляците”. Извършителките са две 26-годишни криминално проявени бургазлийки, които направили пълни самопризнания и са задържани за срок до 24 часа.
Откраднатото кученце е намерено и върнато на собственичката. По думите й малко преди 01.00 ч. на 24-ти март получила телефонно обаждане от една от бургазлийките, с която се уговорила да разходят кучетата си. В района на кръстовището на улиците “Капче” и “Априлци” ги пресрещнала втората бургазлийка, която взела кученцето на 31- годишната жена и побягнала. Работата по случая продължава от служители на Четвърто Районно управление - Бургас.
Деница и приятели превърнаха една лятна вечер в „Градина“ в надежда за мечтано бебе
Неонацистката група в Пловдив действала от 2003 г., МВР я следяло с години
Почина Хейдън Пенетиър, бившата годеница на Владимир Кличко беше само на 36
Ще защитава ли КЗП „бедните“ германци, които идват за Евровизия? Държавата да не се меси, зове финансист
Трагедия на Околовръстния път в Кюстендил: 21-годишен шофьор блъсна и уби пешеходец
Руските балистични ракети все по-често пробиват украинското ПВО: Patriot не достигат
ЕС готви най-мащабните санкции срещу Русия от началото на войната
Жаркото лято продължава: До 35 градуса днес, морската вода е 24-25
Папа Лъв XIV с призив: Спрете насилието срещу палестинците на Западния бряг
Щастлив ден за три зодии, Венера и Юпитер им дават крила, но следобед не се захващайте с важни дела!
„Ловците на педофили“ не преследват извратеняци, устроили са си сафари
Пълнено пилешко с гъби, картофи и два вида сирене - сочно отвътре, златисто отгоре
