×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • БСП избира ново ръководство и определя водачите на листи за изборите
  • Пътят София-Самоков е затворен заради срутване на земна маса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Прея обвини Здравко от Ритон в расизъм, той бесен: Ще я съдя!


Прея обвини Здравко от Ритон в расизъм, той бесен: Ще я съдя!
Ключови думи: здравко, ритон, прея
25 Март 2021, Четвъртък, 12:00 ч.

Може да се срещнем евентуално, ако я назнача на работа да чисти в градината,  са част от думите на Здравко към Прея

Скандал от преди осем години е на път да се разрази отново. За него напомни певицата Прея, която не е забравила думите на Здравко от Ритон в шоуто „Музикална академия“, които тогава искрено е разстроиха. Прея, която в момента е вокалистка в „Шоуто на Цитиридис“ разбуни духовете в мрежата с видео от скандала. Това се случи часове преди Катя, Здравко и Филип Киркоров да гостуват предаването.

"Едва ли в живота може да се срещнем отново с това момиче, ние сме на различни магистрали. Може да се срещнем евентуално, ако я назнача на работа да чисти в градината",  са част от думите на Здравко към Прея.

Както преди години така и сега певецът коментира че думите му не са разбрани правилно. Той допълва, че ще заведе дело срещу младата изпълнителка в случай, че тя продължи с обвиненията.

"Не ме интересува, това са глупости. Дал съм съвет навремето на една млада певица да влезе във форма за публиката. Ако това е расизъм, значи имаме различни виждания относно интелектуалните асоциации, които би трябвало да пораждат изказванията на хората“, казва Здравко. Още през 2013 година пред „България Днес“ Здравко сподели, че не е искал да обиди певицата, а да й даде полезен съвет.

"Прея е атрактивна и темпераментна тип Бионсе. Красавица е, но трябва да свали някое килце. Но това не е обида, а полезна добронамерена към нея препоръка Аз съм работодател -  плащам заплати на 12 музиканти. Казах й това от позицията на работодател на музиканти. Ако  продължава така мога да я назнача само в градината ми на работа“ обясни тогава ритонецът.


В категории: Лайфстайл


13
Коментара
13
Коментара по темата
13.
Не всеки,
26.03.2021 19:31:34
1
0
може да е винаги тактичен и толерантен, особенно в това изнервено време. Изтървал се Здравко, нейсе. То и на мен колко пъти ми е идвало да кажа ".бахта и циганина".Така е мислил, така е казал!
12.
аз
26.03.2021 01:36:50
2
1
Тоя селяндур Здравко ако направи такива изказвания в цивилизована страна - ще му се стъжни живота
11.
Ива Иванова
26.03.2021 01:31:21
1
2
Здравко си е пълен простак - доказа го още когато се държеше отвратително с Кичка Бодурова.
10.
Шлосера
25.03.2021 17:15:57
3
7
Наяла се въшката и излезе на челото
9.
До 7
25.03.2021 16:45:09
7
5
Батко Българино ти си много объркан човек Годината 2021 и аз мога да коментирам всеки Това за Адел съм го казал с наи добри чувства тя е почти съвършенна Но ако си мислиш че Здравко има божествен глас значи си много много далеч чувал съм улични музиканти в чужбина които са класи над твоя идол Един истински музикант никога не би обиждал така грозно каквато и да е тая Прея Тук не говорим за пол цвят на кожа или визия а за възпитание интелект
8.
Гочето
25.03.2021 15:46:53
3
8
Прея два раза микрофон взяла и уже колежка стала.
7.
Тони
25.03.2021 15:33:00
3
15
Писна ми от някои дето не търпят дъвет или забележка. Ако не се свири по тяхната гайда веднага те обявяват за расист. Циганите имали право, цветнокожите имали право. Само ние дето се водим бели и на изчезване нямаме никакви права. Имаме само да им плащаме сметките. Като направят комплимент на някое девойче комплимент с цел да я свалят тя го приема веднага, че от нея по-голям талант и глас няма. Как има някой наглостта да говори за тялото на Адел? Може, да я коментира сами ако има по-голям глас и успех от нея.
Прея много на сериозно се е взела. Явно е слаба по български език и не знае поговорката: От всяко дърво свирка не става. Има и една друга: Не режи клона, на който седиш. Нито му е на годините, нито на положението на Здравко да го критикува.
6.
До4
25.03.2021 14:45:36
1
3
Ха ха да така е имах предвид 2011 2017
5.
У БЕГЕТО
25.03.2021 14:30:31
5
13
Нема расизъм..........щото всички се мразим....
4.
Do 3
25.03.2021 14:12:48
3
11
Адел се стопи на половина, потърси и снимки от скоро
3.
Мм
25.03.2021 13:32:45
13
23
Какво да очваш от този световно известен певц от Кърджалииско
Адел и тя е пухкава но пее пред 100 000 на стадиона в Австралия и пръска Роял Албърт Хол С твоите музиканти манекени може да пееш на пазара в Момчилград и ако не беше соца на същия пазар щеше да продаваш марули с Катя
2.
ЕГАТИ
25.03.2021 12:33:44
11
24
Прав е Здравко...... Тая пък ,,певица,, какво толкова се впряга....???
Всички искат да не лъжем и да казваме само истината,пък като я кажем ,на някои не им изнася ,че чак се засягат и почват да подскачат от яд......
1.
Чичо Митко
25.03.2021 12:08:00
11
24
таз пък негърка коя е...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Саграда Фамилия стана най-високата църква в света 100 години след смъртта на Гауди Саграда Фамилия стана най-високата църква в света 100 години след смъртта на Гауди Неговото велико творение достигна предначертаната максимална височина от 172,5 метра Симеон Дянков: 6000 чиновници в пенсионна възраст ни струват 300 млн. евро годишно Симеон Дянков: 6000 чиновници в пенсионна възраст ни струват 300 млн. евро годишно Според него съкращаването им може да осигури средства за предстоящите избори 260 снегорина обработват републиканските пътища 260 снегорина обработват републиканските пътища Трасетата са почистени и проходими при зимни условия. Шофирайте внимателно Подновяват издирването на тримата изчезнали рибари от потъналия кораб на кап. Христо Спасов край Созопол Подновяват издирването на тримата изчезнали рибари от потъналия кораб на кап. Христо Спасов край Созопол Вчера водолази намериха плавателния съд потънал на около 40 метра дълбочина Работодателите търсят строители и шивачи, а гимназиите откриват паралелки по икономика и ресторантьорство Работодателите търсят строители и шивачи, а гимназиите откриват паралелки по икономика и ресторантьорство Само 10% от заявките на бизнеса за професионални паралелки се изпълняват Лора Христова и Милена Тодорова излизат за медал в последния ден на Олимпиадата Лора Христова и Милена Тодорова излизат за медал в последния ден на Олимпиадата Две българки в масов старт на 12.5 км в биатлона за първи път в историята Емил Кошлуков атакува в съда избора на Милена Милотинова за шеф на БНТ Емил Кошлуков атакува в съда избора на Милена Милотинова за шеф на БНТ Образувано е дело в Административен съд София Страхотна закуска: Бързи домашни понички с извара Страхотна закуска: Бързи домашни понички с извара Леки, пухкави и ароматни понички - перфектни с чаша кафе или чай за сладко начало на деня. Над 3600 души работили без трудов договор през 2025 година Над 3600 души работили без трудов договор през 2025 година Инспекцията по труда е извършила близо 22 хиляди проверки за недекларирана заетост Тръмп наложи глобални мита от 10 процента за всички страни Тръмп наложи глобални мита от 10 процента за всички страни Мярката влиза в сила почти веднага след решение на Върховния съд на САЩ
Войник загина след неволен изстрел по време на пиянска вечер в казарма Войник загина след неволен изстрел по време на пиянска вечер в казарма Четирима военнослужещи са арестувани след инцидента край Париж Die Welt: Украйна може да даде на Русия територии, за да влезе бързо в ЕС Die Welt: Украйна може да даде на Русия територии, за да влезе бързо в ЕС В Брюксел не очакват присъединяване още през 2027 г. – по-реалистичният хоризонт остава 2028–2030 година Летище в щата Флорида ще носи името на Доналд Тръмп Летище в щата Флорида ще носи името на Доналд Тръмп Законодателният орган одобри преименуването на международното летище, очаква се подписът на губернатора Почина лекарят, извършил първата смяна на пола в България Почина лекарят, извършил първата смяна на пола в България През 1992г  той превърна вече бившият мъж Андрей Миронов в Андриана Миронова Учени създадоха „универсална ваксина“ за Covid, грип и настинки Учени създадоха „универсална ваксина“ за Covid, грип и настинки Предстоят първи тестове върху хора Руснаци са продали имоти в България за над 21 млн. евро през 2025 г Руснаци са продали имоти в България за над 21 млн. евро през 2025 г Преките чужди инвестиции са нараснали с 14% до 3.2 млрд. евро Скариди за 14 евро и калмари над 22 евро: ценови шок в Гърция Скариди за 14 евро и калмари над 22 евро: ценови шок в Гърция Вдигнаха сериозно цените Най-скъпото пътуване на крал Чарлз III – 458 000 евро за визита до Самоа и Австралия Най-скъпото пътуване на крал Чарлз III – 458 000 евро за визита до Самоа и Австралия Официални доклади за 2024/25 г. разкриват 43 отделни пътувания на членове на кралското семейство, при които пътните разходи са били най-малко 17 000 британски лири, което е значително увеличение спрямо 27-те пътувания, регистрирани през предходните 12 месеца Nestle се разделя със сладоледа: Фокус върху кафе и храни за домашни любимци Nestle се разделя със сладоледа: Фокус върху кафе и храни за домашни любимци Вижте на какво се дължи преструктурирането Виктор Орбан: Украйна иска хаос в Унгария преди парламентарните избори Виктор Орбан: Украйна иска хаос в Унгария преди парламентарните избори Според премиера Киев използва политически натиск и енергийни инструменти
Илияна ЙОТОВА, президент Илияна ЙОТОВА, президент Българинът разбра, че с новите заплати нищо не може да си купи Виц на деня Виц на деня - Мамо, утре има родителска среща.
- Знам, но предпочитам с тези пари да отидем на Банско.
Виц на деня Виц на деня Полицай спира бургазлия:
- Книжка имате ли?
- Имам!
- Технически преглед минала ли е колата?
- Да!
- А защо си без колан?
- Еее, стига де, кой носи колан върху анцуг?!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Какво е общото между шкембе чорбата и свирката?
- Навсякъде ги правят различно!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори