49-годишен мъж от Царево обра хотелска стая в Пловдив
Бургазлия е заловен да граби от магазин на козметика
Маскиран бургазлия е успял да открадне продукти от магазин за козметика в Пловдив, но въпреки опитите му да се прикрие зад предпазна маска и качулка е разкрит и задържан. Кражбата е извършена в края на февруари, когато 22-годишна управителка на търговски обект в близост до Централна гара е подала сигнал в полицията за липса на козметични продукти от магазина за близо 530 лева, пише Пловдив24.
Криминалистите са иззели записи от камери, където се вижда как няколко поредни дни добре маскиран мъж взима стока, но не я плаща. Самоличността му е установена и в ареста е задържан 22-годишен криминално проявен млад мъж от Бургас. Вчера в ареста на същото районно за кражба попадна друг мъж - отново криминално проявен.
49-годишен мъж от Царево откраднал портфейл с пари от стая в хостел, наета от 37-годишен софиянец. По думите на разследващи гастролиращите крадци могат да извършват престъпната си дейност по-лесно в условията на ковид. Идвайки от друг град, те извършват престъпление и си заминават, а проследяването на дирите им изисква повече време.
Мерките на здравните власти също работят в тяхна полза - маските добре защитават лицата им. Подобен случай има и от вчера. Запис на камера е документирал кражба на пари - близо 64 лева. Парите се намирали в монетник, поставен на гише на билетна каса, а ловкият крадец се е възползвал от липсата на касиера.
Нападателят на Васко Моржа във Варна е осъждан многократно
Работодателите планират увеличение на заплатите
Има данни за психопатно поведение в случая „Петрохан“
Песков с интересно изказване за Путин, Мерц и Макрон
Ангела Меркел се завръща с гръм в политиката?
Григор Димитров с интересен прякор
Премиерът Росен Желязков говори за случая "Петрохан"
Мимо-Гарсия е част от огромен скандал
Голям лукс в "Ергенът" 5, вижте колко струва стая в хотела от риалитито
Русия подготвя доставка на петрол за Куба като хуманитарна помощ
Бургас отбелязва Деня на влюбените с АНТИСПИН кампания
Русия започна евакуация на свои граждани от Куба заради недостиг на реактивно гориво
