Гущерова смая с визия за 10 бона
Светлана блесна с анцуг за 450 лв. и маратонки за 1000 долара
Светлана Гущерова излезе на разходка из София с аутфит за поне 10 бона. Бившата плеймейтка и настояща бизнесдама блесна от глава до пети в розов спортен сет на четири от най-популярните бранда в света. Модни спецове разпознаха, че анцугът е на Найк и цената му е около 450 лв.
Маратонките пък били на Баленсиага. Справка в сайта на испанската марка показа, че този тип спортни обувки вървят средно по 1000 долара.
"Черешката на тортата" във визията на Гущерова обаче безспорно е кокетната чанта на любимата й марка - "Шанел", като според познавачи цената й в бутиците на Милано и Париж е около 7000 лв. От сторито се вижда, че аксесоарът, на който Светлана е заложилал, са бледорозови очила на "Диор".
Гущерова не за пръв път признава, че е ценител на модните брандове, но въпреки това в гардеробът й не е изцяло с техни тоалети. Тя залага и на родни дизайнери. Например, за годежа й и за сватбата й с Християн Гущеров Светлана се довери на Борче Ристовски, който твори в България.
Как да свалите килограми през пролетта: Лесна и ефективна диета
Легендата Зеедорф посочи кой е футболист номер 1 в света
Кои зодиакални знаци обичат да помагат на другите най-много?
29/04/2026, Сряда 21:20
0
Традиционен български свински бут в плик: Рецепта
Най-добрите приятели сред зодиите: Кои знаци ще ви подкрепят винаги?
Български пирог: Рецепта с фантастичен вкус
Как да освежите възглавниците и матраците си с лесни трикове
Късметът се усмихва на тази зодия през май 2026
Габриел Вълков: Лявото се променя, а с него и ние
Рецепта за вкусни палачинки с крем и орехи
70-годишен с рекорд във футбола
Как да разпознаете силните и слабите страни на всяка зодия?

До 6. Марче, не ревнувай, бейби! И на теб ще го давам!!!