Отиде си уважаваният педагог Надя Иванова, която даде частица от себе си на поколения в НЕГ „Гьоте“
Повече от месец тя се бори за живот в бургаска болница след сърдечна операция
Почина дългогодишният преподавател в НЕГ „Гьоте“ в Бургас Надя Иванова, която даде частица от себе си на поколения от възпитаниците на елитната гимназия. Флагман.бг се включи в акция по кръводаряване, когато стана ясно, че уважаваният педагог се нуждае от подкрепа. Повече от месец тя се бори за живот в бургаска болница след сърдечна операция.
Зов за помощ: Уважаван педагог от НЕГ "Гьоте" в Бургас се нуждае от кръводарители
Опечалените близки, колеги, приятели и ученици ще е изпратят до вечния й дом днес в 15 часа в Гробищния парк на Бургас.
„Днес се разделяме с един прекрасен наш колега – Надя Иванова – дългогодишен учител по немски език в училището. Да е светъл пътят ти!
В душите на поколения, ти остави искрите от себе си, а те ще продължават да живеят! Ще носим в сърцата си ведрата ти усмивка, Наде!
Колегията на Немска езикова гимназия "Гьоте" изразява своите съболезнования към семейството“, съобщават с прискърбие от НЕГ „Гьоте“.
Държавата да спре корупционните течове преди да вдига данъците, зове Левон Хампарцумян
Камен извърши второ убийство, ще е до края на дните си зад решетките
Милионери от Близкия изток търсят имоти в Европа
70% от населението на Русия се оказа в обхвата на украинските дронове
Кметът Димитър Николов: Гергьовден е празник на вярата, смелостта, честта и дълга към родината
20 г. по-късно "Арсенал" пак е на финал в ШЛ
Млади виртуози от България и Турция блеснаха на сцената на читалище „Заря“ в Хасково с фестивала „СОЛиСиМи“
Хороскоп за 6 май 2026: Стрелецът да избягва риска, а Везните да подбират внимателно контактите си
Ако не бъдат предприети незабавни мерки за свлачището край Пампорово ще стане страшно
Кралицата, която не скри посивелите си коси и привлече вниманието на света
Почина голям български режисьор
Голяма промяна в менютата на детските градини
