В София започнаха шокиращи разпродажби в моловете, в Бургас са резервирани
Промоциите, където ги има, са отпреди няколко седмици
Част от най-големите молове в София започнаха шокиращи разпродажби преди новия локдаун, съобщават читатели на Флагман.бг. Тази вечер търговските центрове в столицата са били препълнени, а брандовете продавали със 70 % намаление остатъчните количества от зимната и есенна колекция, както и с 30 % пролетните стоки, които току-що бяха извадени по щандовете.
В Бургас обаче засега са по-резервирани. Намаленията, където ги има са отпреди две седмици. На места действително са по 70 %, но става въпрос за стари колекции с единични номера.
Очаква се най-късно утре да се вземе решение за евентуална разпродажба, която може да напълни търговските центрове през уикенда.
Търговци разкриха, че и без това след отварянето през февруари имали само една силна седмица. Отчитал се рязък спад на оборота, както и потока от хора. Клиенти имало обикновено между 19 и 21 часа, а през другото време било истинско мъртвило.
Дежурният редактор на Флагман.бг посети мол Галерия около 18 часа. По това време имаше много малко клиенти, а паркингът бе зает на неповече от 20 % от капацитета си.
Припомняме, че моловете трябва да затворят от понеделник сутринта. Ще работят само магазини от първа необходимост.
Ники Кънчев изригна след победата на Дара
Карнобат домакин на "Млад огнеборец"
Премиерът Румен Радев с коментар за Дара
Президентът с първа реакция след фурора на Дара
Радев лично ще ръководи МО, МВР, МВнР и спецслужбите
Трима души загинаха след атака с дронове над Москва
Скъпият ориз насочи японците към други храни
Тръмп искал ОАЕ да превземе ирански остров
Мондиал 2026: Нови притеснения около провеждането на турнира
Новата руска ракета Р-77М ли стои зад унищожаването на украински F-16
Рекордните 29% подкрепят Алтернатива за Германия
След Тръмп и Путин ще гостува на Си Дзинпин

След което се очертава за всеки един закон да има референдум.
А тука банда геьове от курвенс.ия щаб си развяват байрака и си вземат по 30 бона на месец за лъжите по ефир
Който от бизнесмените не се е усетил ,по добре да затваря защото вече са шах , следва мат , тази мерки ще продължат докато не се занулят всички а може да ударят даже и крупния бизнес