Сигнал до Флагман: Наемател руши ул. „Богориди“ при монтажа на павилиона си
Преди ден на проверка на място е била директорът на ТД „Приморие“ Наталия Аргирова
За наемател, който руши новите плочки и прекарва кабели за електричество към павилион на ул. „Богориди“, съобщава читател в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН“.
„Тук има издадено разрешително за павилион, на мястото на ул. „Богориди“ до Грамофона и преди имаше такъв. Наемателят обаче руши, копае, чупи плочки, прекарва ток и в момента кабелите са оголени. Има подадени сигнали в Общината от нас, жителите на района“, пише читателят до Флагман.бг.
Преди ден на проверка на място е била директорът на ТД „Приморие“ Наталия Аргирова. Тя установила, че по кабела не тече ток, а само се прокарва и след това мястото ще бъде ремонтирано.
Жители от района обаче са притеснени, нямат представа дали тече, или не ток, но са сигурни, че на това място не искат павилион.
От Община Бургас потвърдиха, че мястото е проверено и кабелът не е захранен. „След монтирането на павилиона по него ще бъде пуснат ток и всичко ще бъде изолирано и покрито, включително и пукнатата плочка ще бъде отстранена. Там позиция имаше и преди, но вече е с нов ползвател на мястото на стария“, казаха от пресцентъра на Община Бургас.
Блок се превърна в сауна: 45 градуса, течове и високи сметки
Община Несебър стартира внедряване на иновативен модел за устойчив туризъм по проект TOURAL
Босът на Ботев каза защо се раздели с Херо
Възрастта за пенсия няма да расте над 65 г., засега
Танцът му със стола в Евровизия се превърна в меме
Как Тръмп преметна Путин
"Бангаранга" ще звучи вместо училищен звънец
От Украйна, Португалия и Финландия не разбраха Бангаранга - гласуване по държави
Ударно начало на сезона в Царево
123 години Пристанище Бургас
Драма с избягал тигър, полицията стигна до стрелба
Времето и романтично поверие за 18 май

творения от известни майстори или на съвременни необразовани нещастници......
Премахнете павилиона от главната ни улица. Бургазлии не желаят павилиони.
Разгледайте в групата Старият Бургас как изглеждаше тази част. Последният проблем с павилиончето.
Проблем са тъпият грамофон и идиотските развъдници на попови лъжички