×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Откритият труп в с. Трънак е на известния музикант Мюрен


Откритият труп в с. Трънак е на известния музикант Мюрен
Полицията разследва смъртта на 50-годишния Мюрен Халил, който работел и като домакин на училището в с. Трънак
12 Март 2021, Петък, 13:06 ч.
Автор: Флагман.бг

Съседите са му категорично отхвърлят версията за самоубийство, бил голям веселяк, стягал сватба на сина си

50-годишният Мюрен Халил от руенското село Трънак е починалият при мистериозни обстоятелства. Както съобщихме, мъртвото тяло е открито тази сутрин в дома му в населеното място. Той е домакин на СУ „Димитър Полянов“ в Трънак.

Тази сутрин мъжът не се явил на работа. По наша информация директорът на училището се опитал да се свърже с него, но той не отговарял на телефонните си обаждания. Служител на учебното заведение е изпратен до дома му, за да види дали всичко е наред. Той се е натъкнал на мъртвото тяло. Веднага е уведомена полицията. 

Мистериозна смърт: Откриха трупа на 50-годишен мъж в Руенско
 

„Полицейските служители отцепиха къщата, правят огледи. Дойдоха и криминалисти от Бургас. Работят по няколко версии, сред които убийство и самоубийство. Не е ясно още какво е довело до фаталния край“, съобщи съсед на 50-годишния мъж. 

Мюрен е семеен, живее с жена си. Тя обаче излизала за работа рано сутринта. Вероятно инцидентът се е случил, след като е напуснала дома си. 

Според близки на семейството Мюрен е изключително позитивен човек и е абсурдно да посегне на живота си. Мъжът е бил музикант, имал оркестър и свирел по сватби.
    
„Той е най-веселият човек в нашето село. Голяма душа, не вярвам да се самоубие. Не съм запознат да е имал и проблеми в личен план. Аз го познавам добре, има прекрасно семейство. Дори стягаха сватба на сина си, която щеше да е през това лято. Много жалко, дано истината излезе наяве“, сподели още съседът на Мюрен.

Роднините са уведомени за смъртта му.


В категории: Руен


22
Коментара
Флагман.БГ Трите основни стълба на успешната връзка Трите основни стълба на успешната връзка 29/03/2026, Неделя 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Как да почистите микровълновата за минути Как да почистите микровълновата за минути 29/03/2026, Неделя 20:18 0
Тервел ИЛИЕВ Най-добрата зодия за приятелство Най-добрата зодия за приятелство 29/03/2026, Неделя 19:40 0
Флагман.БГ Топ 5 храни за здрава кожа Топ 5 храни за здрава кожа 29/03/2026, Неделя 19:00 0
Тервел ИЛИЕВ Най-силната зодия в трудни ситуации Най-силната зодия в трудни ситуации 29/03/2026, Неделя 18:40 0
22
Коментара по темата
22.
Али Мурад
14.03.2021 23:56:30
1
4
До като е жив оня хайдук доносник бай Сабри, още много хора от това село и околните ще умират за жалост.
21.
С нож в устата
14.03.2021 12:31:09
1
7
Това е убийство с послание.
20.
Reni
14.03.2021 09:50:20
1
5
Poklon! Yati yer cennet olsun kalanlara başsali diliyorum .
19.
Русалка
12.03.2021 23:22:45
11
6
Ревност! Или е сгазил лука с нечия чужда булка?
18.
ЕТНИЧЕСКАТА ТОЛЕРАНТНОСТ
12.03.2021 22:17:50
5
47
Мисля че за мъртвите се говори(пише)-или добро,или-нищо.В това Айтоско село Трънак мисля че жителите му са етнически турци,а не роми.
По-принцип българските етнически турци са известни с трудолюбие и честност. Така че като гражданин от чист Български произход не съм съгласен с коментарите в която се употребяват думи като: ,,мангал". Лека му пръст на човека и да почива в мир!
17.
Байхуй
12.03.2021 21:22:14
13
22
Всички коментирали тук сте ПЕДЕРАСТИ ДОЛНИ ПОМИИ
16.
До Вас
12.03.2021 18:34:40
3
32
Достоен ,уважаван ,обичан ,човек със златно сърце ,тъжно много тъжно!
15.
До всички който хейтят....
12.03.2021 17:39:30
12
18
За това казват Циганите българин ли е той яж му храната е,,и му жената и толкова... човека е починал вие гледате да обиждате...!!
14.
Metin Yagli
12.03.2021 17:14:06
8
41
Не опетнявайте паметта му с вашите цигании. Той беше добър човек и колега музикант. Светла му памет (ALLAH rahmet eylesin, mekani cennet olsun)
13.
Metin Yagli
12.03.2021 17:08:48
5
35
Осъзнайте се. Малко уважение към човека,
12.
Цомбата
12.03.2021 15:23:46
2
16
Иначе, щяха да пишат и да се знае, имах предвид.
11.
Цомбата
12.03.2021 15:21:25
8
33
По-добре да се смирим пред смъртта, и да не философстваме много. Все пак си е отишъл човек, който не е бил нито наркоразпространител, нито престъпник. Без да го познавам, иначе шега да пишат.Да почива в мир.
10.
До 6
12.03.2021 14:52:17
4
53
Важно е къде си роден, какъв човек си, добър или лош, работлив или не, а този човек беше честен, добър и затова е достоен човек!
9.
До 8 и 7
12.03.2021 14:31:33
27
9
Циганката гащи няяяяма, баджанак баджанак.

И да има, файда няяяяяма, баджанак, баджанак.
8.
До 7
12.03.2021 14:26:25
8
14
Добре Маймуно. Виж сега Мангал, пише се чЕтмо, а не чИтмо. Разбра ли Манго. По - голям Мангал от теб и твоя род няма
7.
До 4
12.03.2021 14:21:02
31
10
А, грамотен циганин!
Браво! Сега дресирай и останалите себеподобни маймуни на писмо и читмо.
6.
...
12.03.2021 14:19:06
48
12
Да бе, точно тези с... екзотичните имена са най-достойни граждани. Нагли навлеци.
5.
Ранди
12.03.2021 14:11:43
4
55
Не бъдете злобни, беше прекрасен човек и много работлив, достоен гражданин на България !
4.
до 3
12.03.2021 14:10:23
10
25
Знаеш това, защото баща ти е мангал. То при тебе е всичкото мангал
3.
*********
12.03.2021 13:50:45
39
10
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
2.
...
12.03.2021 13:37:42
40
14
Лека му пръст на чиляка. Има ли поп в селото да го опее?
1.
БГ действителност
12.03.2021 13:36:22
14
26
Музикант, който работи като домакин в училище... Да позная ли страната?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Зоро от Оризаре е основният заподозрян за смрътта на Стефан Поляка в Слънчев бряг Зоро от Оризаре е основният заподозрян за смрътта на Стефан Поляка в Слънчев бряг 24-часовата полицейска мярка на групата изтича утре сутринта и вероятно част от тях ще бъдат освободени, но Зоро със сигурност ще остане в ареста поне за 72 часа Крум Зарков: Държавата трябва незабавно да се намеси, за да регулира цената на горивата Крум Зарков: Държавата трябва незабавно да се намеси, за да регулира цената на горивата Само 35-45%  от цената на литър гориво по бензиностациите се определя от суровината, докато останалите над 50% са в голяма степен ДДС и акциз. Ето тук държавата може да се намеси, категоричен е лидерът на БСП Как се стигна до създаването на едно чудовище Как се стигна до създаването на едно чудовище Хронология на престъпленията на Васил Михайлов "Черноморец 1919" показа, че гради сериозен отбор, спря лидера "Дунав" "Черноморец 1919" показа, че гради сериозен отбор, спря лидера "Дунав" Ако съставът се запази за следващия сезон - акулите ще са претенденти за първото място  Как от площада в Карнобат тръгна войната между Румен Радев и ПП-ДБ (ВИДЕО) Как от площада в Карнобат тръгна войната между Румен Радев и ПП-ДБ (ВИДЕО) Асен Василев нарече лидерът на "Прогресивна България" "страхлив лицемер" и замеси съпругата му Деси Радева  Телешки салам с едва 3 % месо разпали страстите в нета Телешки салам с едва 3 % месо разпали страстите в нета Сабриев иронично допълва, че саламът може да се нарече "телешки“ само заради металната тел, с която е завързан Готовите проекти на ГЕРБ за Бургаска област трябва да бъдат изпълнени! Готовите проекти на ГЕРБ за Бургаска област трябва да бъдат изпълнени! Няма да отстъпя и на милиметър, ако не получат финансиране, дори и да сме в опозиция, казва един от най-активните депутати на ГЕРБ Станислав Губеров, който отново е в листата за 52-ото НС Над 1 млрд. евро са спечелили българите от хазарт, но са заложили 2 млрд. евро Над 1 млрд. евро са спечелили българите от хазарт, но са заложили 2 млрд. евро Дадените пари за хазартни игри нарастват с около 40 на сто през миналата година, и то при положение, че през предходната 2024 г. имаше увеличение с около 8 на сто спрямо 2023 г. Близо 47 500 дружества декларираха данъците си от старта на кампанията Близо 47 500 дружества декларираха данъците си от старта на кампанията От тях близо 4 000 са подадените декларации от дружества само за Бургаска област В "Стани богат" зададоха въпрос с 2 верни отговора В "Стани богат" зададоха въпрос с 2 верни отговора В последното от широко рекламираната серия предавания с участници от т. нар. Поколение Зет на клет студент по журналистика беше зададен въпрос с два верни отговора
Студент от Бургас осъди прокуратурата заради фалшиво положителен тест за амфетамини Студент от Бургас осъди прокуратурата заради фалшиво положителен тест за амфетамини Ще трябва да му платят 1500 евро обезщетение  Как ще изглежда светът при $200 за барел Как ще изглежда светът при $200 за барел Opмyзĸият пpoтoĸ, пpeз ĸoйтo минaвa eднa пeтa oт cвeтoвния пeтpoл, eднa чeтвъpт oт гaзa и eднa тpeтa oт тopoвeтe, e дe фaĸтo блoĸиpaн Учителка излязла в 16-годишен болничен и работила като природолечител Учителка излязла в 16-годишен болничен и работила като природолечител Подозренията са, че тя се е преструвала на неработоспособна Българи пазаруват в Гърция, както гърци у нас преди години Българи пазаруват в Гърция, както гърци у нас преди години По думите на пътуващите, разликите в цените са съществени Как червеното вино влияе на усмивката Как червеното вино влияе на усмивката Червеното вино е приятел на човека, а и на оралното здраве. То съдържа активни съставки и антиоксиданти, които имат благоприятно въздействие върху зъбите и устната кухина на човека Европейска директива ще оскъпи пратките от Тему Европейска директива ще оскъпи пратките от Тему Новата мярка ще се добави към вече въведената такса от 3 евро на тип артикул, която се събира от юли за малки пратки със стойност под 150 евро, основно идващи от Китай Руса бизнесдама, зам.-председател на Общински съвет, си купи хотел за 4 млн. евро Руса бизнесдама, зам.-председател на Общински съвет, си купи хотел за 4 млн. евро Имотът беше обявен на търг за 5,6 млн. евро от частен съдебен изпълнител през юли м.г., но тогава не се стигна до продажба Дубай гони хиляди иранци, конфискува им имоти и сметки за 530 млрд. долара Дубай гони хиляди иранци, конфискува им имоти и сметки за 530 млрд. долара Властите в ОАЕ са действали едностранно и без официални обяснения И Тервел Пулев ще бъде част от Max Fight 64 И Тервел Пулев ще бъде част от Max Fight 64 На ринга той ще изведе своя възпитаник Тома Великов, който представлява боксов клуб „Венко Пулев“. Северна Корея имали ракети, които могат да стигнат чак до САЩ Северна Корея имали ракети, които могат да стигнат чак до САЩ Според Ким Чен-ун най-новият тест на двигателя е имал „голямо значение за извеждането на стратегическата военна мощ на страната на най-високо ниво“
Станка Златева, председател на БФБ Станка Златева, председател на БФБ Вкарахте ме в цирк Виц на деня Виц на деня Тате, мама поръча да ти кажа тази вечер да ходиш из хола по чорапи, без чехли.
- Защо?
- Изгубила някаква игла и иска да я намериш.
Виц на деня Виц на деня Портиер в женско студентско общежитие.
- При коя отивате, младежо?
- Не знам, Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Човек с добри мисли никога не може да бъде грозен.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори