×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сигнал до Флагман.бг: Кой бетонира този пътен знак на ул. „Райна Княгиня“, убива дървото?


Сигнал до Флагман.бг: Кой бетонира този пътен знак на ул. „Райна Княгиня“, убива дървото?
Цяла кооперация сме срещу това безумие, настояваме табелата да бъде премахната, пишат живущите в района
10 Март 2021, Сряда, 15:16 ч.
Автор: Флагман.бг

Вижте отговора на Община Бургас

Неправилно поставен пътен знак на ул. „Райна Княгиня“ създава неудобства на живущите и убива дървото, което се намира пред него. Това алармират читатели на Флагман.бг, които живеят в района. Знакът, който предупреждава, че спирането и престоят са забранени, е монтиран пред номер 14-16 на улицата.

„Преди известно време го е поставил някой точно на тротоара, зад дървото, заляли са го с бетон, заради което пък започна да съхне брезичката. Тук има строеж, не знаем дали те са виновниците, за да не пречи на строителството, или от Общината. Факт е, че е монтиран по безумен начин и искаме да разберем кой го е направил“, оплакват се нашите читатели. 

Те настояват пътният знак да бъде премахнат, за да може дървото да бъде спасено, докато е време.

От Община Бургас отговориха, че знакът е поставен временно след многократни оплаквания и по искане на собственик на имот на улицата, в който се извършва строеж.

"Оплакването на собственика е, че автомобили паркират често в нарушение пред имота му и възпрепятстват достъпа в него. Така се случва тежка техника да стигне донякъде, после да не може нито да влезе, нито да излезе, което причинява задръстване както на улицата, така и на целия район. С приключване на строителството знакът ще бъде демонтиран", казаха още от администрацията.




13
Коментара
Емел МАХМУД Кошмарът на границата е пълен (СНИМКА) Кошмарът на границата е пълен (СНИМКА) 23/08/2026, Неделя 17:08 2
13
Коментара по темата
13.
Васил Иванов Кунчев
10.03.2021 21:09:42
0
1
Тоз ако ми е комшия ще му направя мръсотии.
12.
Абе общината
10.03.2021 18:00:41
0
3
Да вземете да ми дадете един знак и за пред блока, че разни ми спират на мястото, а паркинга до блока явно е мой имот.Я се задействайте малко! За кво ви плащам!
11.
мноо умно решение
10.03.2021 17:41:46
0
3
там всички са вишисти
и не могат много да мислят
10.
УррА
10.03.2021 17:19:38
0
4
Дървото ще изсъхне и вие няма да спирате ура
9.
възмутена
10.03.2021 16:35:45
0
6
В тази община само реклами ,че са купили и садят нови дръвчета.Имат това толкова грехове, за масово изсичане на дърветата в града.
8.
възмутена
10.03.2021 16:35:40
0
6
В тази община само реклами ,че са купили и садят нови дръвчета.Имат това толкова грехове, за масово изсичане на дърветата в града.
7.
гражданин
10.03.2021 16:04:55
1
6
Същия проблем е със знаци на ул.Успенска ,сложиха ги заради синята зоната и дръвчетата изсъхнаха.Общината да се намеси
6.
гражданин
10.03.2021 16:04:32
1
9
Същия проблем е със знаци на ул.Успенска ,сложиха ги заради синята зоната и дръвчетата изсъхнаха.Общината да се намеси
5.
А бе
10.03.2021 15:52:04
18
15
Стотици хора умират от глад, вие за котките,кученцата и тревичките милеете повече отколкото за човека. Мамицата ви лицемерна.
4.
Запознат
10.03.2021 15:33:46
2
9
трови котките в района
3.
Тин
10.03.2021 15:31:27
3
14
Господинът със строежа,не само че лъже но и не се съобразява с никого. Денонощно занимава полицията,да не говорим че няма право да снима с камерите си,които са лична негова собственост,улицата. По закон има право само общината
2.
Работещ в района
10.03.2021 15:23:27
2
14
Казва се Стефан Йорданов ( Американският Гражданин) , а на него освен мама Руми ( Дъртата Кукумявка) , всички други му пречим.
1.
2121
10.03.2021 15:21:21
8
15
Грозно, непрофесионално но на дървото нищо не може да му стане. Гарантирам
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Хотелите по Северното Черноморие свалят цените през септември Хотелите по Северното Черноморие свалят цените през септември Намаленията ще зависят от конкретния хотел, местоположението и търсенето, а туристическият бранш определя сезона като сложен, но не и слаб Семейства от Англия се връщат у нас заради новото училище в „Крайморие“, вижте го от птичи поглед (ВИДЕО) Семейства от Англия се връщат у нас заради новото училище в „Крайморие“, вижте го от птичи поглед (ВИДЕО) Новата база на ОУ „Александър Георгиев - Коджакафалията“ е напълно готова, кандидат-ученици пристигат от цялата страна и различни точки на света Илиана Раева постави цел: Три олимпийски квоти и битка за медали в Лос Анджелис Илиана Раева постави цел: Три олимпийски квоти и битка за медали в Лос Анджелис Българските грации приключиха Световното във Франкфурт с шест отличия Петър Витанов: Нов ВСС трябва да бъде избран в началото на ноември Петър Витанов: Нов ВСС трябва да бъде избран в началото на ноември Партиите са постигнали съгласие за правилата за избор, а сега започва подборът на хора за новия състав Илияна Йотова към иконографите: Създавате образи, от които душата има нужда Илияна Йотова към иконографите: Създавате образи, от които душата има нужда Президентът участва в закриването на форума в Бачковския манастир и подари на манастирската библиотека два сборника от Международния форум за кирилицата Ретро бижута в Капатово: Царски Мерцедеси и президентски коли пазят в музея на колела Ретро бижута в Капатово: Царски Мерцедеси и президентски коли пазят в музея на колела Над 60 автомобила и 40 мотоциклета са в движение, а част от експонатите участват и във филмови продукции Фермер без субсидии показа как се прави бизнес на село Фермер без субсидии показа как се прави бизнес на село Най-големият проблем пред стопанството е липсата на хора, желаещи да работят на полето Загиналата под Мальовица е била лекар пулмолог Загиналата под Мальовица е била лекар пулмолог Жената е получила тежка черепно-мозъчна травма при падане, в спасителната акция са участвали медицински и военен хеликоптер Само във Флагман.бг! Зрелищен арест край Китен: Полицаи повалиха държавен служител по очи и го закопчаха Само във Флагман.бг! Зрелищен арест край Китен: Полицаи повалиха държавен служител по очи и го закопчаха В района се е образувало сериозно задръстване, а арестуваният лежи на горещия асфалт Созопол прегази Левски в Карлово, Кюмюрджиев: Безапелационна победа Созопол прегази Левски в Карлово, Кюмюрджиев: Безапелационна победа Небесносините записаха първата си победа за сезона след две поредни загуби и обърнаха мача с три гола през второто полувреме
Гост от бъдещето: Парите ще изчезнат, обществата ще преживеят катастрофи Гост от бъдещето: Парите ще изчезнат, обществата ще преживеят катастрофи Мистериозният мъж твърди, че специална организация следи времевата линия и не му позволява да разкрие конкретни събития Лондон пуска таксита без шофьори: Изкуствен интелект поема волана по улиците на мегаполиса Лондон пуска таксита без шофьори: Изкуствен интелект поема волана по улиците на мегаполиса Над 100 000 души вече са заявили интерес към проекта, първите роботизирани автомобили се очакват до края на следващата година АЕЦ „Пакш“ се връща към пълна мощност, Унгария очаква 2000 мегавата до сряда АЕЦ „Пакш“ се връща към пълна мощност, Унгария очаква 2000 мегавата до сряда Третият енергоблок вече работи, а покачването на Дунав и инженерни дейности край централата помогнаха да се избегне пълното ѝ спиране Ужас по време на петъчната молитва: Над 60 души отвлечени от джамия в Нигерия Ужас по време на петъчната молитва: Над 60 души отвлечени от джамия в Нигерия Въоръжени мъже атакували първо две села, полицията започна спасителна операция и изпрати допълнителни сили Червен SUV се вряза умишлено в тълпа на конни надбягвания, трима са ранени Червен SUV се вряза умишлено в тълпа на конни надбягвания, трима са ранени Един от пострадалите е с множество фрактури, полицията издирва шофьора Иран заплаши: Всяка държава, включила се в икономическата война на САЩ, става наш враг Иран заплаши: Всяка държава, включила се в икономическата война на САЩ, става наш враг Вашингтон подготвя нов пакет санкции, а Техеран предупреждава, че икономическият натиск може да получи военен отговор Земетресение разтърси Токио: 37 души са ранени, Япония чака силни вторични трусове Земетресение разтърси Токио: 37 души са ранени, Япония чака силни вторични трусове Трусът е бил с магнитуд 5,9 и е ударил в ранните часове Експерти предупреждават за новите оцветители в храните Експерти предупреждават за новите оцветители в храните САЩ ускоряват замяната на синтетичните багрила, а от сдружението „За достъпна и качествена храна“ настояват Европа и България да следят внимателно прехода Путин към Украйна: Ще ударим най-чувствителните ви икономически сектори Путин към Украйна: Ще ударим най-чувствителните ви икономически сектори Украински дронове атакуват руски рафинерии и складове, а Москва вече нанася удари по икономическата инфраструктура на Украйна Война със съседите: Мъж изобрети машина, която отвръща автоматично на всеки шум отгоре Война със съседите: Мъж изобрети машина, която отвръща автоматично на всеки шум отгоре Сензор засича тропането и задейства механизъм, който започва да удря по тавана
Асен ВАСИЛЕВ Асен ВАСИЛЕВ Оглушително мълчание от Йотова за „Безмер“. Какво ли ще се случи, ако има истинска атака? Виц на деня Виц на деня -Ало, Сийка?
-Имате грешка. Аз съм Тодор.
-Тоше, оти в GSM-а на моята жена си писан като Сийка?
-К'во да направя, като жена ти е неграмотна!?
Виц на деня Виц на деня Английският ми е на такова ниво, че малко остава да го признаят за... отделен език! Статус във фейсбук Статус във фейсбук У някои хора двете полукълба са защитени с череп, а при други – с гащи...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори