×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят кръстовището между „Оборище“ и „Петко Каравелов“ заради ВиК ремонт
  • Стартира 20-ото юбилейно издание на Международния конкурс на изкуствата „Радост на брега“ в Бургас
  • Театралният хит „Дами канят“ в Бургас! Асен Блатечки и Калин Врачански завладяват публиката на 6 юли
  • Бургаският духов оркестър се завръща с летни концерти на открито
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Стана ясно ще затягат ли мерките в Бургас


Стана ясно ще затягат ли мерките в Бургас
Няма да има зелени коридори за масовата ваксинация, каза директорът на РЗИ-Бургас
09 Март 2021, Вторник, 15:46 ч.
Автор: Флагман.БГ

Към този момент здравните заведения разполагат с всичко необходимо и достатъчно свободни легла

На днешното заседание на Общинския кризисен щаб в Бургас с участието на управителите на здравните заведения не бяха взети решения за промяна на настоящите мерки. Към този момент здравните заведения разполагат с всичко необходимо и достатъчно свободни легла. РЗИ-Бургас има готовност да издаде заповед за увеличаването им при необходимост.

Няма решение за промяна на режима за учениците в Бургас. 

Няма да има зелени коридори за масовата ваксинация. Ще бъдат имунизирани само тези, които са се записали през онлайн платформата, каза на излизане директорът на РЗИ Бургас д-р Георги Паздеров. 


В категории: COVID-19


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
56
Коментара
Георги РУСЧЕВ Голям астероид преминава близо до Земята в събота Голям астероид преминава близо до Земята в събота 25/06/2026, Четвъртък 17:30 0
56
Коментара по темата
56.
Баба ми хакерката
10.03.2021 11:00:21
0
1
"Ще бъдат имунизирани само тези, които са се записали през онлайн платформата" ?!
55.
то вече е
10.03.2021 04:14:15
6
3
441 от 3502 нови случая са в Бургас!
Има легла а? А лекари? А пеарцели? Не ви ли е срам бе! Затягайте веднага!
Това е престъпление срещу населението! В национален и локален мащаб!
54.
Хм
10.03.2021 02:09:03
2
3
С две думи - да чакаме да стане много зле и тогава ще мислим. Да се снишим, че може да ни се размине. Пък ако - не, ще намерим кого да обвиним - природата, времето или извънземните...
53.
До 46
09.03.2021 20:34:31
4
8
Онлайн обучението е добро дошло точно за учителите....вкл. и за учениците (за тях това е нещо като почивка). Финландия, Швеция, Египет са с присъствено обучение (за тях поне знам)
52.
Баце, чао,чао ....
09.03.2021 20:29:47
8
12
Този път толкова ви е страх от изборите, че умирате, готови сте на каквито и да е мерки с които да ограничавате права и свободи и да плашите хората, за да не отидат да гласуват или да гласуват, но само за правилните хора, тоест за вас, е пак няма да стане това. Дотегна ни от всичките ви лъжи и плашене на хората до изкрейзване, учениците вече загубиха заради вас цяла учебна година, а поспрете се малко! Имайте малко страх от Господ поне, като нямате срам от хората! Истинските лекари специалисти вече казаха, че всичко което правите е излишно и ненужно!
51.
Майка на третокласници
09.03.2021 20:28:07
3
10
Срамно безхаберие към човешкия живот!!!!
50.
И как
09.03.2021 20:03:06
0
14
Защо тогава ни облълчвате нон стоп с болеста щом всичко е наред?!Няма такава проста нация няма няма и да има!Немога да вляза с пенсионера в магазина сутринта ама на кафе да отидем с него можем?Аз ли съм тъп или вие ме мислите за тъп
49.
Аз
09.03.2021 19:10:19
6
21
А бе страхливци жалки! Проклети да сте всички! Мръсни егоисти, мислите само за себе си, хората да умират! Имало легла, ама защо трябва да има болни в тези легла? Една жена би била по-решителна от вас, та вие сте в роклички и по-зле даже.
48.
Измекяр
09.03.2021 19:09:33
3
26
РЗИ Бургас е обвъразно яко със заведенията. Иначе как всички рабоят с мизерни кухни, без спазване на мерки и във всички се пуши в нарушение на закона приет преди 8 години.
47.
От Бургас
09.03.2021 19:04:27
7
17
Нещастници мръсни! Да измират хората, да няма места в болниците... Сигурно ,когато започнем да умираме по улиците, тогава ще предприемат нещо! Няма такава проста управа!
46.
Моля,
09.03.2021 19:02:03
4
10
Да изброите Държавите в които учениците учат присъствено в момента.Онлайн обучение по време на пандемия е съвсем нормално нещо въпреки че е по натоварващо за учителите.РЗИ отчита ли заболеваемостта в училищата,има много болни. Трябва здрав разум ,навременни мерки Излезе ,че сме най ,,умните ,,в света.Отчайващо!!
45.
Сленг
09.03.2021 19:01:45
0
3
Без коментар
44.
*********
09.03.2021 18:57:53
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
43.
*********
09.03.2021 18:51:25
0
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
42.
Сещай се снахо
09.03.2021 18:42:55
4
19
Казват, че има още места в болниците. По под разбиране има още места и в гробищата! Спрете поне учениците. Безотговорна работа!
41.
абе
09.03.2021 17:58:55
1
8
що не напраят митинг сбор на тройката с бири ,кебапи, риби ,музика два три дена да е цялата работа и да се приключва с мерките за маски, дистанция и другите мерки

и които останем до края на април ще я мислим по нататък как да е

тъй и тъй нищо не правят ,поне сейра да видим какъв ще е и дебилите колко са
40.
1
09.03.2021 17:53:48
6
10
ДАЛИ ЩЕ НАМЕРЯ КОМЕНТАР ПРОТИВ КУРОНАТА НА КОЙТО КАТО ЦЪКНА МИНУС ДА НЕ ИЗЛИЗАТ ДВА ТРИ ПЛЮСА. КАК МИСЛИТЕ?
39.
Do 36
09.03.2021 17:35:45
6
2
Koi sa razvudnicite spored teb
38.
123
09.03.2021 17:35:18
3
22
Хахахаха!
Чакат Баце да им каже как да дишат, мърдат и т.н
Срам сте!
37.
БОКО
09.03.2021 17:30:29
2
9
АКО ИМАТЕ ДУПКИ НИ СЕ ОБАДЕТЕ ДА ГИ ЗАПУШИМЕ,ЧЕ КВОТ ЗАПУШВАМЕ ДО 4.04 ПОСЛЕ ПРИБИРАМЕ ЛОПАТИТЕ
36.
Гербаджия
09.03.2021 17:22:25
7
33
Нямат топки да затворят развъдниците... Избори туй онуй... Да се връща народния съд и да се започва чистката... Има нужда да се протака лошата кръв
35.
76540996
09.03.2021 17:20:39
8
35
За едни избори са готови да уморят народа. И фюрера така през март , април и май 1945 г. е изпращал срещу руските танкове ученици и старци.
34.
Въх
09.03.2021 17:17:54
32
22
Всичкото хипохондрик изпаднало пак в истерия. Ще мре. Така му казали от телевизора. Математици, коремни хирурзи, пожарникари и все там капацитети постоянно му обясняват как ще умре от корона. И то седи и чака да умре. Жалка история. Една година лъжи от телевизора успяха да превърнат човека в маймуна.
33.
Хаха
09.03.2021 17:12:07
6
19
Като работят заведенията гледам едни опашки са се наредили, едвам разходите ще си покрият :) но нека да работят, поне няма да висят на врата на държавата, а който желае може да си ходи на своя отговорност. За учениците не мога да разбера защо не дадат избор на родителите.
32.
Хичо
09.03.2021 17:12:06
2
30
Тежка много тежка 2021.избори и алчност за власт.пари пари.светът вече не е същият.хората изнемогват и умират като кучета.другите държави ще се оправят,но ние ще фалираме.корупция навсякъде.всеки краде от чиновник до премиер.
31.
Алена
09.03.2021 17:09:43
7
16
Ами до 10-на дни , очаквайте КПП-та отново
30.
До 24
09.03.2021 17:04:30
11
13
Еми дебилите са настивали всяка зима в продължение на целия си живот,също така всяка година умират хора с двустранна пневмония(такива с отслабен имунитет,с хронични заболявания,затлъстяване и т.н.).Сега като ги изплашиха и като кихнат звънят на 112.Много повече хора са умрели от притеснения от колкото от т.нар. ковид!
29.
Мутафчийски към Борисов:
09.03.2021 17:01:41
2
21
Г-н Премиер: Само мерките могат да предотвратят нарастването на случаите.
Опасявам се, че започна изчерпването на болничните легла.
28.
...
09.03.2021 17:00:09
0
29
Безобразно и престъпно безхаберие...
27.
До 16 коментар- подкрепям
09.03.2021 16:59:58
1
22
Ти тази тъпа тиква само за украса ли я носиш, простотийо?! А болните учители смяташ ли ги, какви молби за онлайн те гонят и мислиш ли, че са важни само учениците?! В най-скоро време очаквам някой учител да набие някоя дебилна майка! Убеден съм! Скоро ще е!
26.
Въпрос към всички от форума
09.03.2021 16:56:54
19
17
Здравейте, понеже виждам, че голяма част от вас освен хипохондрици (това е човек, които винаги си мисли, че е болен, дори когато му няма нищо) имате голямо желание да ни затворят. ОК, една част от вас са учители, полицаи, държавна администрация (заплатите вървят). Вас ви разбирам защо искате да сме затворени, но другите защо искате да ни затворят??? Нима мислите, че има ефект от това да не работят заведенията и училищата??? Вие с какво ще се храните??? От къде ще дойдат парите за заплатите ви, защото вие не създавате никаква икономическа стойност, а само социална. От къде ще дойдат заплатите на учителите ако и тази година няма туризъм? Ще ви кажа. От кредити. И ако се чудите защо е всичко това, казах ви. ЗА КРЕДИТИ. УПРАВЛЯВА ЧРЕЗ ДЪЛГ
25.
Гарантирано от ГЕРБ
09.03.2021 16:53:58
4
27
Политическото Предизборно Разхлабване на мерките по заповед на Главният Дебил на ГЕРБ борисоФ-от снимката ,
доведе до тежки последици в България и Бургас!
Повишеният рейтинг на ГЕРБ се Плаща със живота и здравето на хората!
24.
До коментар 14 и 15
09.03.2021 16:51:50
21
8
Само като видя коментар 14 и 15 колко unlike да събрали и се плаща. Хора, наистина ли толкова ви е страх от този грип бе?
23.
Когато започнат да плащат
09.03.2021 16:50:54
4
19
Тогава да затварят!Подхвърлят жълти стотинки,а тяхните мутри по време на т.нар. пандемия станаха двойни!Да дадат на мазньото Балтов или ботокса да кара с 24 лв на ден,които без това още не са стигнали до хората!
22.
Някой
09.03.2021 16:49:03
4
26
Помияри долни, има легла и вчера 16 умрели. Въобще нещо подобно интересува ли ви? Страхливци!
21.
Рач
09.03.2021 16:48:39
1
20
До Петя
Можеш ли да изброиш държавите ,в които учениците учат присъствено....
20.
Черна Герберска статистика
09.03.2021 16:45:03
3
44
COVID-19 погуби 16 пациенти в Бургаска област само за ден
Бургас е в критичната червена зона, но въпреки всичко е по-важно
борисоФФ да остане на власи и ГЕРБ отново да фалшифицира изборите!
19.
Abe
09.03.2021 16:42:46
4
19
То бе ясно пе така ше стане Те итвориха понеже не плащат.Навън плащат и хората стоят в къши и чакат Стига писахте гкупости ЕС даде пари да,се плати а те ги няма.Това е
18.
Патриот с ръст 150 см
09.03.2021 16:35:00
3
13
Оградата ще ви пази от ковид :)
17.
Ралица
09.03.2021 16:32:36
14
51
Всеки се спасява сам. По български. Аз няма да си пусна децата да гълтат корони в клас, защото видите ли идвали избори и управляващите не искали да губят гласове, ако затворят. Айде сиктир! Не са ми дали те живота, че да определят кой ще живее и кой ще умира.
16.
подкрепям
09.03.2021 16:31:07
23
13
Естествено че ще си учат присъствено. Хората им казаха - при желание от страна на родители да входират молби и децата им да учат он лайн. Защо трябва всички да са вкъщи онлайн. Другите имат избор.
15.
Браво!
09.03.2021 16:29:00
46
26
Ковид дебилите да си стоят по мазетата с парцал на сурата и включен телевизор.Не може заради тяхната хипохондрия да се затваря всичко заради някакъв сезонен грип напомпан медийно!
14.
Петя
09.03.2021 16:25:59
58
31
Престанете с това минаване на он лайн обучение. В цял свят децата ходят присъствено, само тук заради побъркани родители децата си стоят вкъщи и си затъпяват. Който го е страх децата му да са в училище има опция да си останат вкъщи. Но заради хора, които имат избор да страдат всички....... Аман от малоумни хора! Спрете да се навиране в Кауфланд и прочие магазини, които със сигурност са доста по-опасни от всичко друго и нещата ще се оправят. Не да обвинявате децата.
13.
Теодора
09.03.2021 16:24:27
21
50
ПУСНЕТЕ ДЕЦАТА ОНЛАЙН ВСИЧКИ СА БОЛНИ, САМО ЗАРАЗИ!!!!!
12.
1234
09.03.2021 16:21:05
7
11
искам да ми затегнат к*ра в името на всичко да бъде отворено
11.
Потресена
09.03.2021 16:20:41
7
34
Убийци!!!
10.
Слави ефенди
09.03.2021 16:16:10
38
8
Само Бойко. Другото е гнусен БОКЛУК
9.
Berserk
09.03.2021 16:14:35
2
20
А тези записани при личните лекари, какво правят в тоя случай?
8.
Не може да е истина
09.03.2021 16:14:21
19
45
Минавай онлайн!!! Всичкото лапе е коронясано! Стари и хронично болни ще платят пак с живота си. Защо? Защо?
7.
T
09.03.2021 16:11:39
8
42
Идиоти! Хаир да не видят дано. Колко ли народ ще измре заради вас?!
6.
Владимир Методиев Ердоган
09.03.2021 16:07:26
6
65
Академик Борисов, доктор на медицинските науки ще прецени кога и доколко да бъдат затягани мерките. Смешниците в щаба нямат думата!
5.
.
09.03.2021 16:02:56
0
71
Няма да затворят заведенията повече, по простата причина, че около 500 000 човека ще гласуват против тях, дори част от тях да са гербаджии.
4.
6
09.03.2021 16:00:21
37
19
Затворете нещо и тоя път бой!
3.
6
09.03.2021 16:00:16
39
20
Затворете нещо и тоя път бой!
2.
Родител 5
09.03.2021 15:58:16
28
79
Пускайте ги децата онлайн вижте колко болни има в Бургас
1.
...
09.03.2021 15:56:10
70
21
Правилно решение.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Свидетел от мелето на „Тракия“: Колата беше смачкана до задните врати, хората умираха Свидетел от мелето на „Тракия“: Колата беше смачкана до задните врати, хората умираха Часове след кошмарния сблъсък край Ямбол, първият шофьор, подал сигнал на спешния телефон, разказа за безпомощността, ужаса и липсата на спирачен път Лудост по български: Хеликоптерът бил на 3 минути от децата на „Славия“, но законът му забранил да излети Лудост по български: Хеликоптерът бил на 3 минути от децата на „Славия“, но законът му забранил да излети Можел е да кацне на аутобана, но наредба го оставила на земята Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова За да публикува първите й стихове в „Родна реч“, се наложило да излъже, че седмокласничката е в осми клас Кървава драма край Мездра: Двама влюбени тийнейджъри загинаха Кървава драма край Мездра: Двама влюбени тийнейджъри загинаха Футболната общност във Враца е потънала в скръб след нелепата смърт на 17-годишния Иван и 16-годишната Йоана Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита! Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита! След поредицата от черни хроники по аутобаните у нас, специалисти настояват за кардинална промяна на пътната инфраструктура и замяна на компрометираните огради с бетонни блокове Бутафория ли са мантинелите: След трагедията на „Тракия“, камион скъса и парапета на „Струма“ Бутафория ли са мантинелите: След трагедията на „Тракия“, камион скъса и парапета на „Струма“ Вътрешният министър настоява за проверки на пътните съоръжения. Време е управниците да потърсят съветите на машинен инженер, запознат с якостните свойства на металите и с науката Съпромат! 73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“ 73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“ Оръжието било укрито в кабината и в шкаф на полуремаркето Шофьорът на камиона-убиец: Направих всичко възможно да го овладея, след като гумата се спука Шофьорът на камиона-убиец: Направих всичко възможно да го овладея, след като гумата се спука Той сподели, че се е опитал да помогне и поднесе своите съболезнования на опечалените роднини Експерт: Тирът, погубил двете деца, не е спукал гума, причината за трагедията са мантинелите Експерт: Тирът, погубил двете деца, не е спукал гума, причината за трагедията са мантинелите Да премине товарен камион без товар с лекота през тях, е недопустимо, коментира и вътрешният министър  Ексклузивен разказ за апартамента на ужасите на ул. "Сливница", в който живеят 45 котки и 2 кучета Ексклузивен разказ за апартамента на ужасите на ул. "Сливница", в който живеят 45 котки и 2 кучета Кооперацията е пълна с бълхи, миризмата на урина и повръщано се усеща от километри, не издържаме, жалват се съседи
Отсрочка за „Лукойл“: САЩ даде още месец за продажба на активите Отсрочка за „Лукойл“: САЩ даде още месец за продажба на активите Сделката ще изисква одобрение от службите в САЩ Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии Снаряд поразиха контейнеровоз под сингапурски флаг и замрази мащабната хуманитарна операция на ООН за спасяването на стотици моряци Трусовете превърнаха Кракарас в град на ужасите, 235 загинали и хиляди безследно изчезнали Трусовете превърнаха Кракарас в град на ужасите, 235 загинали и хиляди безследно изчезнали След апокалиптичното земетресение във Венецуела, спасиха жена затисната 24 часа от отломките, прогнозите за загиналите са смразяващи Преговорите за мир пред провал след израелските удари в Ливан и спор за милиарди Преговорите за мир пред провал след израелските удари в Ливан и спор за милиарди Иран се готви да въведе такса „Преминаване“ за танкерите след изтичането на срока от 60 дни, а Оман, под натиска на САЩ, искат да отворят южен коридор, но това е невъзможно без съгласието на Техеран Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина Необичайната история на шестте теракотени артефакта приключи с официална дипломатическа церемония Идва ли редът на Кримския мост? Идва ли редът на Кримския мост? След като прескочи всякакви забранителни линии, Украйна се стреми да изолира Крим и поставя под въпрос устойчивостта на Русия  САЩ изпращат спасители в Каракас САЩ изпращат спасители в Каракас Тръмп: Броят на жертвите е опустошителен Апокалипсис във Венецуела: Адски трусове сринаха столицата, броят на жертвите е огромен Апокалипсис във Венецуела: Адски трусове сринаха столицата, броят на жертвите е огромен Според Американския геофизичен институт броят им ще достигне между 10 000 и 100 000 души Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн B cтpaнaтa-лидep бpoят им ce yвeличи cъc 75% зa 10 гoдини Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Специалистите съветват да се наблегне на разтворимите фибри и мононенаситените мазнини, вместо да се разчита единствено на медикаментозна терапия
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня Иванчо казва на баща си:
- Татко, ти си голям късметлия!
- Защо?
- Няма нужда да ми купуваш нови учебници! Оставам в същия клас!
Виц на деня Виц на деня - Какво се получава, когато 5 блондинки се наредят една до друга ухо до ухо?
- Въздушен коридор!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ами имам две пози за сън: зимна - охлюв и лятна - морска звезда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори