Прекъснаха международен канал за търговия с хашиш, задържан е албански гражданин
Пратки с наркотика са минавали и през България
Полицейски служители от отдел „Криминална полиция“ прекъснаха международен канал за транспорт на хашиш от Република Албания през Република Северна Македония и България до крайната дестинация Турция. В съседката ни вчера са иззети около 14 килограма хашиш, пакети смола от хашиш и масло от хашиш, заяви днес говорителят на Министерството на вътрешните работи на Северна Македония Тони Ангеловски.
„След предприети по-рано мерки, в 12.45 ч. на граничния пункт Деве Баир (на изхода от RSM) е спряно превозно средство BMW, управлявано от 60-годишен албански граждани с пакети хашиш, скрити в автомобила. Задържаният е лишен от свобода и през деня ще бъде предаден на компетентната прокуратура с подходящи наказателни обвинения.
„Министерството на вътрешните работи продължава с интензивните мерки и дейности за борба с незаконната търговия на наркотици. "Вчера бяха иззети повече от половин тон марихуана и действията продължават", каза Ангеловски.
Сметките за ток скочили заради ниското напрежение
Петгодишно дете загина при катастрофа на Е 79 край Ружинци
Златно начало на ветроходния сезон за България, има голяма бургаска следа
Финансов успех очакват шест китайски зодии
Амстердам забранява рекламите на месо и изкопаеми горива от лятото
СС избира нов градски прокурор на София
Открили лубриканти в къщата на Калушев в село Българи
Отдаваме почит на Апостола на свободата
Празник е - кой цвят дреха привлича щастието днес
Опасно време в страната, Черноморието не прави изключение
Дневен хороскоп за 18 февруари: Време за прозрения и важни решения
Коя зодия ще се радва на голям късмет през март
