Мъж счупи с метла ръката на жена, мързелувала
Софиянецът я ударил силно с дръжката на метлата
Разследват мъж от столицата, счупил с метла ръката на работничка във ферма. Инцидентът е станал в четвъртък миналата седмица, но полицията съобщава за случая сега. Около 11 часа на 4 март в свинеферма в землището на монтанското село Долна Вереница софиянец налетял на бой на една от жените, които работят там.
Счел че мързелува, той я халосал по ръката с дръжката на метла. При преглед в спешното отделение в монтанската болница докторите установили, че ръката е счупена и подали сигнал за насилие в полицията.
Жената е разпитана от криминалисти и по случая е започнало досъдебно производство.
Домашен трик премахва упоритите миризми в кухнята за минути
Най-вкусната домашна баница с кисело мляко - пухкава, златиста и готова за минути
В Чехия: Скиорът, блъснал Малена Замфирова, не е бил пиян
Наистина ли добавките с колаген подобряват кожата?
Пътна обстановка: Тапа край „Кроношпан“! Блокирани шофьори четат за Галена, Рая Назарян и пускат сигнали до Флагман.бг
Влади Зографски с исторически подиум в ски скоковете
Селена Гомес разказа за грешната диагноза и борбата с психическото си разстройство
Бургаска кръчма избухна в чалга екстаз (ВИДЕО)
Русия и Украйна си размениха по още 300 военнопленници
Започнаха дейностите по подмяна на водопроводната мрежа по ул. „Иван Вазов“ в Несебър
Наркотици, оръжия и 15 000 евро са иззети в София
Брадърът от „Меден рудник“ Виктор отваря бръснарница в Поморие

Проверка в Сливенския затвор. Комисията забелязва обикновена отрудена жена.
- Ти пък другарко, защо си тук?
- Само за един въпрос.
- Е как така ?
- Бях бригадирка в кравефермата на АПК. В стаята за отдих закачих на стената портрет на Тодор Живков и на любимата млекодайна крава. Дойде партийният секретар и ми нареди да сваля "това говедо" от стената. и аз попитах:
- Кое ?