Слънчево време днес, но морето ще е по-топло от въздуха
Ще духа слаб до умерен югоизточен вятър
Днес над по-голямата част от страната ще е предимно слънчево. Това съобщи за Агенция „Фокус” дежурният синоптик Боряна Маркова от Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ). В сутрешните часове на места в Дунавската равнина видимостта ще е намалена. Ще духа слаб вятър от юг-югозапад. Максималните температури ще са между 6° и 11°. Атмосферното налягане ще се понижи, но ще остане по-високо от средното за месеца.
Над Черноморието облачността ще е променлива. Ще духа слаб до умерен югоизточен вятър. Максимални температури на въздуха: 5°-7°. Температурата на морската вода е 7°-9°. Вълнението на морето ще бъде 1-2 бала.
Над планините облачността ще се разкъса и намалее до слънчево време. Ще духа слаб до умерен югозападен, по високите части - северозападен вятър. Максимална температура на височина 1200 метра - около 0°, на 2000 метра - около минус 5°.
Мартин Пенчев влезе в мейнстрийма с интересно предложение - оставяш телефона си на бара и получаваш 20 % намаление
Какво се случи с руските моряци, задържани от военни на САЩ
Опасно време по Черноморието: Очакват се вълни до 4 метра
Какво променя живота на днешния провокативен и звезден рожденик
Голяма руска звезда по ски бягане остава извън Олимпиадата в Милано
Президентът Илияна Йотова: Радев постави точна диагноза
Билгин направил два неуспешни опита за самоубийство
БК "Черноморец" Бургас фалира
Бедствие в Киев: Спрян ток и минус 24 градуса
Автобусна катастрофа в Турция: Много жертви и ранени (ВИДЕО 18+)
Отбелязва 144 години от рождението на символа на българското изкуство
Маколи Кълкин потъна в скръб: Обичам те, ще се видим по-късно
