Далай Лама се ваксинира срещу коронавируса
След като получи ваксината, 85-годишният Далай лама призова и другите хора да са смели и да се ваксинират
Тибетският духовен лидер Далай лама беше ваксиниран днес срещу новия коронавирус, предаде Асошиейтед прес. Ваксината му беше поставена в болница в северния индийски град Дхармсала. Още 10 души, които живеят в неговата резиденция, също бяха ваксинирани, пише БТА.
След като получи ваксината, 85-годишният Далай лама призова и другите хора да са смели и да се ваксинират. Той беше поставен под наблюдение за 30 минути в болницата след ваксинирането.
Далай Лама и останалите 10 души получиха дози от разработената от AstraZeneca/Oxford ваксина Ковишийлд, произвеждана от индийския Серумен институт.
Защо гърците смятат вторник 13-и за фатален ден
Сладките, които бяха хит на всяко тържество: Автентични Прасковки по рецептата на баба
Здравко от Ритон проходи с патерици и започва възстановяване след тежък инцидент
Apple обяви кога ще пусне първия си сгъваем смартфон
Лекарите в Дрезден подобриха състоянието на Любо Пенев
Филипа към ергена Йовица: Спах с друг, ама хич да не ти пука
Хрупкави отвън и меки отвътре: Тайната на перфектните бисквити с парченца шоколад
Силвия Петкова с призив за връщане на казармата
Почина известен адвокат (СНИМКА)
Мирослав Боршош - първият европейски министър на среща с новия генерален секретар на UN Tourism
Фонд „Пътна безопасност“ блокира почти половин милиард лева от глоби и средствата не се използват за подобряване на пътищата
Кметът на Несебър награди малките участници в общинската инициатива „Нарисувай своята Коледа“
