Лош късмет сполетя Милен Янев от жк. "Изгрев", съдът измени мярката му и го прати в затвора
28-годишният бургазлия е сгащен с марихуана на 17.02. т.г.
Разходките по бургаските улици и свободата вече са мираж за 28-годишния Милен Янев от жк. "Изгрев". Апелативният съд е наложил нова мярка за неотклонение на младежа и от няколко дена той е в затвора, научи Флагман.бг
Янев бе арестуван със солидно количество наркотици на 17.02. т.г. В дома му в блок 28 униформени се натъкнаха на няколко пликчета с марихуана. Тогава решетките му се разминаха и се отърва само с парична гаранция в размер на 3 хил. лева, въпреки че престъплението е било извършено в условията на рецидив. Криминалното му минало показва, че Милен има предходно осъждане притежание на наркотици.
Янев не си е взел поука от предишните грешки и още повече факта, че в изпитателния срок на предишната му условна присъда пак е хванат с дрога, са довели до съдбовното решение, се посочва в мотивите на съда.
Определението на Окръжен съд – Бургас е окончателно. Това означава, че близката година бургазлията ще я прекара зад решетките.
Любо Пенев е новият треньор на „Локомотив" София
Парламентът даде възможност на кабинета да тегли нов дълг до 3,8 млрд. евро
Мнозинството от шведите е против влизането в еврозоната
Откриха тяло на сърна в двор на къща
Краят на футболната анонимност
Бургас развива нов модел за растеж чрез образование, индустрия и високотехнологични инвестиции
10/06/2026, Сряда 13:13
0
Нотариуса е изнудвал с компромати магистрати и данъчни
Пияна жена гърмя с пушката на мъжа си, арестуваха я
Митрофанова с първи коментар: София не е променила коренно позицията си към Москва
Масова стрелба край Йоханесбург: Нападатели убиха 12 души
Омбудсманът поиска проверка от МОН как се е провела втората задължителна матура
Как ФИФА обяви война на пластмасата и принуди американските стадиони да станат оранжерии

Щто не ревете да махнат Булгартабак!!
Старата песен на нов глас.
Файда йок - както казват комшиите!