×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • КЗП проверява дали доставчиците на храни за малките магазини вдигат цените
  • За 10 години: Цените на имотите в София са поскъпнали 3 пъти
  • Ивановден 2026 - над 300 000 българи празнуват
  • Рубио обяви, че САЩ ще купят Гренландия, отхвърли военния вариант
  • Край на топлите дни: Жълт код за силен вятър и обилни валежи
  • Горите на Витоша - опасни за туристите
  • Внимание! Опасност от лавини в Пирин
  • Мицотакис уверил Желязков, че въпросът с блокадата по границата ще бъде решен в близките дни
  • Грипната обстановка в страната се влошава, върлува и ковид
  • Южна Корея моли Китай за помощ срещу ядрената програма на Пхенян
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Водачът Петър Кънев представи силната листа на БСП в Бургас: Тръгваме към победата! 


Водачът Петър Кънев представи силната листа на БСП в Бургас: Тръгваме към победата! 
България се нуждае от рестарт, а БСП е единствената партия, която може да смени властта, категоричен бе инж. Кънев
06 Март 2021, Събота, 14:46 ч.
Автор: Емел МАХМУД, снимки: авторът

Столетницата откри предизборната си кампания в Бургас

Успяхме да направим много успешна листа, с която тръгваме към победата. Това е целта. България има нужда от рестарт, а БСП е единствената партия, която може да измести ГЕРБ от властта. Всякакво разпиляване на гласове е абсолютно безсмислено и вредно за България. Това каза водачът на листата на БСП за Бургаска област инж. Петър Кънев. 

Столетницата днес откри предизборната си кампания в Бургас и представи официално всеки един от кандидатите за депутати. Събитието се проведе на бул. „Богориди“ до Часовника, където е разположен информационният център на партията. Той ще остане там до 3 април, като всеки един, който желае, може да получи информация както за състава на листата, така и за програмата на партията.

Водачът инж. Петър Кънев е добре познат на бургазлии. Той е втори мандат депутат от региона, до болка познава проблемите и се бори за решаването им. 

„България не може да продължава след 12 години управление на една политическа сила, която се срасна тотално. Предстои ни една много сложна, деликатна и интересна кампания, пожелавам тя да бъде интелигентна и лоялна. Уверен съм, че победата ще бъде наша“, категоричен е водачът на БСП, след което представи листата. 

БСП откри предизборния си информационен център, който се намира до Часовника

Инж. Петър Кънев пожела на опонентите си здраве и подчерта водене на интелигентна и лоялна кампания. И подчерта, че на България са нужни реформи във всяка една сфера. 

„Не можем да продължаваме безкрайно със саниране на блокове и строежи на пътища. Приоритети ни трябва да са други. Имаме нужда от реформи. Епидемията и кризата доказа, че здравната ни система не е подготвена. Образователната система не е в състоянието, в което искаме. В момента говорим за изкуствен интелект, а големият проблем е, че няма естествен интелект. Трябва нова визия за развитието на България. Така не можем да продължаваме – 12 години да замитаме всичко“, добави инж. Кънев.

На събитието днес присъстваха местните лидери на БСП - общинският Живко Господинов (вляво) и областният - Стойко Танков (по средата)

На второ място в листата е преподавателят с голям авторитет - проф. д-р по социално управление Юлия Йоргова-Форд. 

„От 33 години съм член на БСП и съм абсолютно убедена и вярвам в нейните идеали. Виждам бъдещето на моята родина и роден град в развитието на науката, образованието и културата. Съвременните проблеми в различните области трябва да се решават в научните центрове, а не в политическите кръгове. Кадрите във всички области на живота се създават в образованието. За мен е недопустимо в 21 век в България да говорим за липса на базова грамотност. Знаещите и можещите са тези, които ще направят живота на хората по-добър. Без инвестиции в духовната сфера, не бихме могли да съхраним традиционните български ценности, дух и култура“, каза Юлия Йоргова-Форд.

Юлияна Йоргова-Форд е втора в листата

 

(от ляво надясно) Областният лидер на БСП Стойко Танков, водачът на листата на БСП инж. Петър Кънев, Юлияна Йоргова Форд - на второ място, Тодор Байчев - на трето място в листата

Третото място е за карнобатлията Тодор Байчев. Байчев ще се бори за втори мандат в парламента. В 44-ото Народно събрание той бе един от най-активните депутати от Бургаска област. 

„Ние заставаме с открити лица пред бургазлии и цялата област. Отново искаме кредит на доверие, доверие, което ние оправдахме в парламента. На 4-ти април всеки един е изправен през избор, който ни дава уникален шанс България да престане да бъде на последно място по доходи и на първо място по смъртност в Европейския съюз. Шанс България да спре да бъде на последно място по качество на здравеопазването и на първо по брой необразовани на глава от населението. На всички нас ни омръзна да гледаме парите на управляващите скрити по нощните шкафчета, да чакаме да мине някой с джипа си и да раздава пари. Ние ще променим това. Бургазлии и хората от цялата област могат да ни използват като оръжие за борба с корупцията“, заяви твърдо третият в листата. 

На предстоящите парламентарни избори на 4 април БСП за България е под номер 4 в интегралната бюлетина.

Ето и цялата листа на БСП за Бургаска област, в която са силни личности и специалисти в много области:

Андреана Премянова-Янкова е четвърта в листата. Тя е един от най-известните юристи в София

 

 






Емел МАХМУД Автор
Емел МАХМУД
Флагман.БГ Вижте средната пенсия у нас, но в евро Вижте средната пенсия у нас, но в евро 07/01/2026, Сряда 11:00 0
Тервел ИЛИЕВ Имотите в РСМ поскъпват драстично Имотите в РСМ поскъпват драстично 07/01/2026, Сряда 09:40 0
България Всички новини
Вижте средната пенсия у нас, но в евро Вижте средната пенсия у нас, но в евро От днес до 20 януари възрастните хора ще получат първите си пенсии в новата валута Внимание! Имате екзема, не се доближавайте до тези химикали Внимание! Имате екзема, не се доближавайте до тези химикали Ако ограничите излагането си на тях, ще можете по-добре да се справяте със симптомите Не ходете на тези места в България, има сняг, мъгла и силен вятър! Не ходете на тези места в България, има сняг, мъгла и силен вятър! От ПСС препоръчват туристите да проверяват кои от съоръженията по курортите работят Деменцията може да се избегне, ако правите това Деменцията може да се избегне, ако правите това Списание Lancet, обобщава научни доказателства за това, което увеличава риска от деменция. Общо изследователите са идентифицирали 14 модифицируеми фактора AI бумът залага инфлационен капан: краят на лесните пари AI бумът залага инфлационен капан: краят на лесните пари През миналата година само седем технологични гиганта генерираха половината от печалбите на американските борси Измамници дебнат пенсионерите при плащанията в евро Измамници дебнат пенсионерите при плащанията в евро Фалшиви курсове, съмнителни „помощници“ и риск от фалшиви банкноти в първите месеци на прехода 17-годишен ученик създаде безплатно приложение срещу страховете от еврото 17-годишен ученик създаде безплатно приложение срещу страховете от еврото Калоян Мичев доказва, че решенията понякога идват не от институциите, а от младите хора с идеи "Изи кредит" купи най-луксозното имение в България /снимки/ "Изи кредит" купи най-луксозното имение в България /снимки/ „Зорница фемили естейт“ се простира върху 30 000 дка и е част от престижната международна верига за луксозни имения Relais & Châteauxоще от 2018 година Годината на Огнения Кон: Шокови промени през 2026-та и нов етап в човешкото съзнание Годината на Огнения Кон: Шокови промени през 2026-та и нов етап в човешкото съзнание Астролог предупреждава, че страхът и агресията ще вървят ръка за ръка, но човечеството получава шанс за еволюция Драмата с Цветанка Ризова се заплита, черният списък потъна в мъгла Драмата с Цветанка Ризова се заплита, черният списък потъна в мъгла След шумните намеци за натиск и списъци без съдържание, фокусът неочаквано се измести към право на отговор и процедурни откази
Съдбовни промени за Кейт Мидълтън, животът й вече няма да е същият Съдбовни промени за Кейт Мидълтън, животът й вече няма да е същият Деби Франк – жената, която беше доверено лице и личен астролог на покойната принцеса Даяна, направи ексклузивно разкритие за бъдещето на принцесата AI бумът залага инфлационен капан: краят на лесните пари AI бумът залага инфлационен капан: краят на лесните пари През миналата година само седем технологични гиганта генерираха половината от печалбите на американските борси Сен Тропе изпраща своята най-голяма икона - Брижит Бардо Сен Тропе изпраща своята най-голяма икона - Брижит Бардо Франция се прощава с жена, която промени киното и обществото Арестуваха 17-годишен дилър в бургаския ж.к. "Братя Миладинови" Арестуваха 17-годишен дилър в бургаския ж.к. "Братя Миладинови" 32-годишен мъж от Врачанско направи още по-голяма глупост в Бургаска област 19-годишни на косъм от трагедия при зрелищни катастрофи в Бургаско 19-годишни на косъм от трагедия при зрелищни катастрофи в Бургаско Младите водачи се отърваха с леки наранявания Ивановден 2026 - над 300 000 българи празнуват Ивановден 2026 - над 300 000 българи празнуват В народна традиция това е празник на кумството, побратимството и семейството Дневен хороскоп за 7 януари: Кой трябва да внимава и кой да се довери на интуицията си Дневен хороскоп за 7 януари: Кой трябва да внимава и кой да се довери на интуицията си Звездите насочват към разумни решения, грижа за здравето и предпазливост в парите и контактите Лидерите в Париж за новия ред: Европа ще пази Украйна след войната Лидерите в Париж за новия ред: Европа ще пази Украйна след войната Многонационални сили, санкционни механизми и твърди гаранции оформят архитектурата на сигурността Почина конгресменът Дъг ЛаМалфа – Републиканците губят ключов глас в Камарата Почина конгресменът Дъг ЛаМалфа – Републиканците губят ключов глас в Камарата Внезапната смърт на ЛаМалфа разклати крехкото множество на Републиканската партия Без публични скандали Мел Гибсън и Розалинд Рос слагат край на 9-годишната си връзка Без публични скандали Мел Гибсън и Розалинд Рос слагат край на 9-годишната си връзка Но остават семейство с фокус върху родителството и общото бъдеще на сина им
Николас МАДУРО Николас МАДУРО Аз съм президентът на моята страна. Не съм виновен! Виц на деня Виц на деня 60 годишен милионер се жени за 24 годишна мацка. Приятелите го питат:
- Как я прилъга толкова лесно?
- Излъгах я за възрастта.
- Каза и, че си на 40 ли?
- Не! Казах и, че съм на 90.
Виц на деня Виц на деня - Пешо, защо си толкова тъжен?
- Абе, какво да ти кажа, влизам вчера в трамвая, гледам - седи една такава прекрасна девойка. Млада, крака два метра, големи цици, абе просто да паднеш. Взех, че и намигнах...
- И тя? - Ами стана и ми отстъпи мястото...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Пик на сексуалността при жените – на 35 години. Пик при мъжете – в 8 сутринта.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори