Нощна екзекуция на двама млади мъже разтърси Скопие
Според неофициални информации на портала А1, нападателите излезли от автомобил и с пистолет и автоматична пушка стреляли по двама души
Двама млади мъже бяха убити в малките часове днес в Скопие при въоръжено нападение, съобщи полицията, цитирана от Бета. След сигнал за стрелба в един квартал в Скопие към 2:35 часа полицията пристигнала на мястото на инцидента и намерила автомобил Ситроен с двама мъртви мъже в нея и гилзи от пистолет и автоматично оръжие, предаде БТА.
Според неофициални информации на портала А1, нападателите излезли от автомобил и с пистолет и автоматична пушка стреляли по двама души, които седели в паркиран автомобил.
След инцидента полицията затворила целия квартал "Топанско поле". Мотивите за убийството все още са неизвестни. Убитите са на 28 и 24 години, и двамата от Скопие.
Община Бургас ще ремонтира Центъра за временно настаняване
Благотворителна вечер в ДГ „Раковина“ събра 500 евро за каузата на Бела от Варна
Бизнесът у нас ще плаща утре с близо 24% по-евтин ток в сравнение с днес
Рекордни жеги през март: „Топлинен купол“ ще обхване милиони – лятото идва преждевременно
С тази рецепта козунакът на Великден винаги се получава перфектен и на конци!
Бургас с поредна важна стъпка към Европейска столица на културата
Община Бургас продължава почистването на бул. "Демокрация", преместете автомобилите си
ПП и ДБ не могат да се разберат за Божанков
Вдигнаха спешно медицинския хеликоптер за 32-годишен мъж в животозастрашаващо състояние
Земетресение близо до България, усетено е и у нас
Хамди Улукая: Пътят на кюрдския фермер към мултимилиарден бизнес в САЩ
