Маргините очакват праплеменник
Голямата дъщеря на сестра им Марияна - Бисера, е бременна
Николай и Красимир Маринови – Маргините са в трепетно очакване на блага вест. Двамата ще се сдобият с първи праплеменник научи HotArena.
Голямата дъщеря на сестра им Марияна - Бисера, е бременна. Момичето ще стане майка до края на лятото. Доскоро Бисера криеше бременността си от суеверие, но вече коремчето й я издава. Все пак от известната фамилия пазят в тайна пола на бебето. По-малката сестра на Бисера - Мария също е в трепетно очакване да стане леля.
Новината за бременността на Бисера идва няколко месеца след грандиозната и сватба с около 300 гости. Тя се ожени за дългогодишния си приятел Юра Месропян през септември. Братята Маргини не бяха забелязани на церемонията, но пък тяхната майка Соня Маринова уважи венчавката.
Племенницата на Маргините и Юра бяха заедно 5 години преди да узаконят връзката си. Любовта им пламва на абитуриентския бал на Бисера, а предложението за брак бе през 2019-а. Пловдивчанинът с арменски корени е син на известен месарски бос, припомня „България Днес"
Традиционна рецепта за пилешка супа
Магистралата пак е блокирана заради катастрофа (СНИМКА)
Пари Сен Жермен готви трансферна бомба
Класическа рецепта за домашна мусака
Лудогорец с нов треньор
Край на застоя: Новолунието на 14 юли отваря портите на съдбовен обрат за три зодиакални знака
Българска туристка нападната от диви свине в Гърция
Опасно време: Близо 1000 мълнии удариха Северозапада само за час
Черна серия от удавяния в Германия
Почина шейхът, помогнал за освобождаването на българските медицински сестри в Либия
Президентът на ФИФА с революционно изказване! Пече се ново увеличение на отборите на Мондиали
Видният републиканец Линдзи Греъм почина внезапно, Тръмп тъжи
