×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Доналд Тръмп потвърди, че е подписал споразумението с Иран
  • Новият кабинет и общините ще проведат национална среща
  • Окончателно: Депутатите гласуват нов дълг от 3,8 млрд. евро
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Петър Кънев и Румен Радев раздадоха "златни мартеници" на български предприемачи


Петър Кънев и Румен Радев раздадоха "златни мартеници" на български предприемачи
В събитието се включиха и вицепрезидентът Йотова, депутатът Йордан Цонев и др.
05 Март 2021, Петък, 11:14 ч.
Автор: Флагман.БГ, снимки: президентство и БТА

Събитието се организира вече 27 години от Съюз "Произведено в България"

Бургаският депутат Петър Кънев спази традицията и отново участва във връчването на годишните награди „Златна мартеница“ на Съюз „Произведено в България“. Заедно с председателя на парламентарната Комисия по икономическа политика и туризъм в събитието в четвъртък се включиха още президентът Румен Радев, вицепрезидентът Илияна Йотова, зам.-председателят на Комисията по бюджет и финанси Йордан Цонев и др.

Наградите "Златна мартеница" са с богата традиция - вече 27 години те отличават водещи български компании за успехи и принос към родната икономика.

“През последните години нашият съюз, който представлява малкия и среден бизнес в страната, насочва общественото внимание към утвърдили се български предприятия и фирми. Те вече са завоювали доверието на българския потребител и са успели да наложат собствена търговска марка на вътрешния и външния пазар”, казва Кънчо Стойчев, председател на Управителния съвет на „Произведено в България“.

Петър Кънев, който е първи в листата на „БСП за България“ в Бургас и за тези избори, връчи награда за успешно стартирало предприятие на Пивоварна „Хилс“ в лицето на основателя й Борислав Минков.

Хилс e жива бира, която се вари по Немския Закон за чистота на бирата от 16-и век и избира и предлага асортимент от класически баварски рецепти и иновации. Тя е продукт на независима микропивоварна, разположена в Перущица, с прекрасна гледка към Родопската яка. Започва да произвежда жива бира през 2016 г. с помощта на майстор-пивовара от Бавария Волфганг Траутнер – с 30 години опит в индустрията.

Hills се прави от чиста планинска вода и висококачествени суровини от Германия. Целият процес се контролира от трима български технолози, които през 2020 г. получиха приз за Изобретатели от Патентното ведомство в България за Уникален модел на бира от малц, хмел и бял гроздов сок, с което наистина можем да се гордеем, заявяват от „Произведено в България“.


В категории: Бизнес , Политика


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
7
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Социолог: Бургас е любимо старозагорско пристанище Социолог: Бургас е любимо старозагорско пристанище 18/06/2026, Четвъртък 23:42 0
Тервел ИЛИЕВ "Никога няма да излезеш от затвора" "Никога няма да излезеш от затвора" 18/06/2026, Четвъртък 18:59 5
Флагман.БГ Надуха цената на царевицата по плажа Надуха цената на царевицата по плажа 18/06/2026, Четвъртък 18:00 1
Георги РУСЧЕВ Под 17% от битовите отпадъци у нас се рециклират Под 17% от битовите отпадъци у нас се рециклират 18/06/2026, Четвъртък 17:00 0
7
Коментара по темата
7.
гневен
05.03.2021 16:40:39
0
5
Всичката Мара втасала, тръгнали мартеници да раздават. Радев се чуди с какви простотии да се занимава, само и само някой да му обърне внимание.
6.
я
05.03.2021 16:10:29
0
5
Една златна мартеница няма ли да има за активните протестиращи, Ами така де цяло лято спаха на площада подпомагайки производителя на бира и допринесоха за увеличаване на производството му, Подпомогнаха и земеделците за увеличаване на производството им от домати и яйца, Подпомогнаха и Чистотата като им увеличиха персонала, Въобще големи заслуги дайте им една мартеница,
5.
4689
05.03.2021 13:57:38
4
21
Бойко строи пътища, осветление, ремонтират църкви, манастири и др, .....а те мартеници си раздават.
От устата на Радев чуваме само критики, злоба и плюене.
Не ни обединява.
Аз няма да гласувам за тях.
4.
Едуард
05.03.2021 12:24:08
1
4
В България чувството за мярка отдавна е загубило значение,а форумите са дамгосени от участници за който понятието ''първите седем години'' е непонятно
3.
Бургазлия
05.03.2021 11:55:50
2
16
И на кой по-точно ги раздадоха?
На дъртите ДС-аци и изкуфелите червени комундели ли?
В една снимка, толкова много отпадък!
2.
Печатница бкп
05.03.2021 11:46:58
3
6
Това платена публикация е?
1.
.
05.03.2021 11:28:48
3
5
За Тишев ще има ли?
Той е заслужава
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Социолог: Бургас е любимо старозагорско пристанище Социолог: Бургас е любимо старозагорско пристанище Хващайте влака и отивайте в прочутия ни морски курорт, съветва той Радев казва „Не” на санкциите срещу Русия, брани рафинерията в Бургас и патриарх Кирил Радев казва „Не” на санкциите срещу Русия, брани рафинерията в Бургас и патриарх Кирил Българското правителство е в готовност да поиска изрично изключение (дерогация) от санкциите, ако те застрашат нормалното оперативно функциониране на нефтозавода Чистка в съдебната система: Сито във ВСС ще спира свързаните с Пепи Еврото Чистка в съдебната система: Сито във ВСС ще спира свързаните с Пепи Еврото Най-младият депутат от „Прогресивна България“ уверява, че няма да има институции, които да работят като политически бухалки и държавата да плаща за прокурорски своеволия "Лукойл" в подкрепа на следващото  поколение таланти "Лукойл" в подкрепа на следващото поколение таланти Дарения за нови технологии в Каблешково и подкрепа за младите музикални таланти очертават новите приоритети в корпоративната отговорност Може ли Бургаското Камино да увеличи пилигримски и поклоннически туризъм у нас Може ли Бургаското Камино да увеличи пилигримски и поклоннически туризъм у нас Данните показват, че в Галисия, Испания 17 % от БВП са свързани с поклоннически експедиции Абсурд: В Англия искат съдебна забрана за знамена край пътищата по време на Мондиала Абсурд: В Англия искат съдебна забрана за знамена край пътищата по време на Мондиала В Англия искат съдебна забрана за знамена край пътищата по време на Мондиала Armani, BOSS, Calvin Klein и Tommy Hilfiger с до -45% в Бургас Armani, BOSS, Calvin Klein и Tommy Hilfiger с до -45% в Бургас Освен голямото разнообразие от марки и модели, клиентите могат да разчитат и на до 3 часа безплатен паркинг при посещение на обектите Втори мандат? Да си свършим работата и хората ще ни оценят Втори мандат? Да си свършим работата и хората ще ни оценят Рано е за политически заявки, обяви Ахмед Мехмед Цената за онлайн поколението: ДЗИ-ата показаха, че Бургаска област се движи на две скорости в образованието Цената за онлайн поколението: ДЗИ-ата показаха, че Бургаска област се движи на две скорости в образованието Как пандемичният шок от 2020 г. циментира фатално разслоение, което днес статистиката вече не може да скрие Детският футбол превзе Царево: Бешикташ, ЦСКА и Левски сред призьорите Детският футбол превзе Царево: Бешикташ, ЦСКА и Левски сред призьорите Заместник-кметът Денис Диханов награди призьорите на Международната купа Созопол - Царево 2026 преди началото на втория етап от надпреварата
Тръмп сключи историческа сделка с Иран, но Израел бламира мира Тръмп сключи историческа сделка с Иран, но Израел бламира мира Президентът на САЩ и Пезешкиан свалиха цената на петрола, но Пентагонът плаши с „желязна блокада“ Защо Меси се разплака, след като отбеляза първия си гол Защо Меси се разплака, след като отбеляза първия си гол Звездата на Аржентина преминава през труден период извън терена Възпитаник на Софийския университет е напът да спечели президентския пост в Колумбия Възпитаник на Софийския университет е напът да спечели президентския пост в Колумбия Левият кандидат Иван Сепеда, завършил философия в столицата ни Майорка се превръща във фурна Майорка се превръща във фурна Цяла Испания се готви за изключително горещо лято през 2026 Майка забрави детето си в колата, момиченцето почина Майка забрави детето си в колата, момиченцето почина Малкото дете е намерено безжизнено на седалката в автомобила в Шорндорф, близо до Щутгарт, часове по-късно Анатомия на вечното оцеляване: Политическият феномен Йордан Цонев Анатомия на вечното оцеляване: Политическият феномен Йордан Цонев От рецитаторските групи в Малко Търново до сивия кардинал на държавните финанси От блясъка на „Оскар“-ите до суровия асфалт: Трагичният край на Дейви Чейс От блясъка на „Оскар“-ите до суровия асфалт: Трагичният край на Дейви Чейс Гласът на обичаната анимационна героиня Лило угасна едва на 35-годишна възраст след живот, белязан от тежки зависимости и бездомие Колеблив старт за Роналдо на Мондиала, Хърватия до стената Колеблив старт за Роналдо на Мондиала, Хърватия до стената Футболният колос от Балканите изравни на два пъти на Англия, но загуби Дневен хороскоп за 18 юни 2026: Пари за Овена, любовни признания за Рака Дневен хороскоп за 18 юни 2026: Пари за Овена, любовни признания за Рака Финансови успехи, романтични изненади и нови възможности бележат деня, но някои знаци трябва да внимават с интригите, прибързаните решения и пропуснатите шансове Наливат $300 милиарда в Иран за мир, но Тръмп с нови заплахи: Ще хвърляме бомби по главите им Наливат $300 милиарда в Иран за мир, но Тръмп с нови заплахи: Ще хвърляме бомби по главите им Той се оправда, че средствата били от частни фондове, а не от държавата, а от Техеран са категорични, че ще нарушат примирието, ако ЦАХАЛ не напусне Ливан
Костадин КОСТАДИНОВ, политик Костадин КОСТАДИНОВ, политик Ивайло Мирчев да подаде оставка и да се прибере в родното си село Крушари, за да започне да се занимава с нещо по-полезно, например, да гледа овце. Виц на деня Виц на деня Мъж заминава командирпвка:
- Защо плачеш, скъпа? Нали не заминавам за десет години, а само за един месец.
- Знам те тебе! Казваш за месец, а ще се върнеш след три дни.
Виц на деня Виц на деня - Какво трябва да направи човек, когато види малко зелено човече?
Радиото отговаря:
- Да пресече улицата...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Умната жена винаги ще позволи на мъжа си да отиде за риба, а мъдрата ще позволи да отидат с него и децата.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори