На 8 март ресторант „Златна котва“ ще е по-изящен отвсякога (СНИМКИ)
За празника ресторантът ще работи „А ла карт”, без куверти
Международният ден на жената ще бъде повод за много радост в Бургас. След дългото прекъсване, любимите места за срещи и кулинарни наслаждения на дамите, а и на господата, вече работят. Сред локациите, подготвящи се с тематична атмосфера и отлични условия за подобаващо отбелязване на 8 март, е ресторант „Златна котва“.
100-годишният ресторант вече е напълно обновен и блести с нова светлина. Трите зали на емблематичното заведение са променени и излъчват съвременен градски шик с тематични препратки към миналото му.
Заслужава се да се види, защото както казва и собственикът на „Златна котва“ Владимир Димитров: „Ресторантът не е само място за хранене, а социално преживяване. Хората имат нужда от тези емоции“.
Резервирайте маса за вашата празнична вечер по женски на тел.: 0878884277
„Скъпи приятели, в най-хубавия и нежен месец Ви каним в ресторант „Златна Котва" да отпразнувате 8 март без куверт. Ще работим за Вашето добро настроение на свободна консумация от нашето богато и майсторски изпипано меню. Вземете приятелки или заповядайте с любимия човек - ще Ви очакваме“, канят от ресторанта.
Разгледайте в галерията преобразения ресторант.







Стоян и Гатев в центъра на събитията в "Ергенът", харесват една и съща жена
Домашен български хляб с квас
Драма с Виктор Орбан и Фидес, лидерът с оставка в джоба
"Свалям шапка на Наско Сираков"
Предстоят 3 почивни дни, заедно с децата - 3 идеи и то без екрани
Бургас се превръща в жива арт галерия с проекта „Движение в цвят"
Внимание: Светофарът на кръстовище в кв. „Ветрен“ ще бъде изключен на 29 април
Съпругата на Васил Божков осъди прокуратурата заради 8-месечния ѝ арест
Начин да преодолеете следобедната депресия или сутрешната криза
В ход е делото срещу Кирил Петков и Божидар Божанов
Светът започва оттук: Ден на отворените врати в СУ "Св. св. Кирил и Методий"
Прокуратурата е сезирана за грабежа на ДаллБогг: Започва работа
