Зрелище на плажа в Бургас
05 Март 2021, Петък, 07:17 ч.
Автор: Емел МАХМУД, снимка: авторътАвантюрист с „бензин“ в кръвта „изора“ пясъка с колата си
Горещи страсти на плажа в Бургас. Авантюрист с „бензин“ в кръвта „изора“ снощи пясъка с колата си.
Вероятно във вените му е имало и алкохол. Няма официална информация дали човекът, седнал зад волана, е прекалил с градусите или с дрогата.
Колата е заседнала пред заведенията на бившия евин плаж.
Подаден е сигнал в полицията. Собственикът ще бъде издирен и санкциониран.
В категории:
Бургас
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Лично разговарях сутринта по моя инициатива с журналистката, която сама каза, че не е срещала такъв спокоен човек, обикновено много по-нагли, нахални в предните случаи. Явно повече е допаднал пиперливия жълто-пресен вариант.
Силно вярвам в собствените сили на всеки, който работи за цялото, и никога не са ми допадали хора като журналистите, които освен да плюят другите, нямат друга работа. Затова света има два типа хора - критикуващи и действащи/създаващи. Всеки сам избира...
Земята е на всички, и вместо да се докладваме и плюем едни други, е хубаво да се замислим, обединим и променим системата с правилата, за да НЯМА ПРАВИЛА...
Извинявам се на всички бургазлии, без това сте ми любим град!
Накратко, заведох съпругата си до преди буната (широкото пясъчно пространство извън плажа; заседна по-надолу защото вместо да давам назад, завъртях). С малко бебе сме и не можеше да излезе в студеното вечерта, а все е с нея всеотдайно (макар че тя вече не искаше) - романтична постъпка не добре осъзната, за което съжалявам. Следите са от ваши съграждани, които опитаха да помогнат, тъй като не се намери никой през нощта пътна помощ, което стана на сутринта.
Тъп гъз, а тоя малоумник, който със сигурност е бил пиян или дрогиран, а най-вероятно и двете, как е стигнал до плажа с тоя барутник? Да не е прелетял? И изобщо, колко трябва да си прост, че да защитаващ подобна простащина.
Народна Мъдрост.
Топ селяк с жиП слязал пресен от странжата сигурно е аверче на онуй помаче с женския гъз и бабешки ръце на 60 годишна кадъна с биемвието и грозните фотошоп ефекти с които си мисли че е вървежен а не осъзнава какъв куц аматьор без вкус е