Зрелище на плажа в Бургас
05 Март 2021, Петък, 07:17 ч.
Автор: Емел МАХМУД, снимка: авторътАвантюрист с „бензин“ в кръвта „изора“ пясъка с колата си
Горещи страсти на плажа в Бургас. Авантюрист с „бензин“ в кръвта „изора“ снощи пясъка с колата си.
Вероятно във вените му е имало и алкохол. Няма официална информация дали човекът, седнал зад волана, е прекалил с градусите или с дрогата.
Колата е заседнала пред заведенията на бившия евин плаж.
Подаден е сигнал в полицията. Собственикът ще бъде издирен и санкциониран.
В категории:
Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него

Лично разговарях сутринта по моя инициатива с журналистката, която сама каза, че не е срещала такъв спокоен човек, обикновено много по-нагли, нахални в предните случаи. Явно повече е допаднал пиперливия жълто-пресен вариант.
Силно вярвам в собствените сили на всеки, който работи за цялото, и никога не са ми допадали хора като журналистите, които освен да плюят другите, нямат друга работа. Затова света има два типа хора - критикуващи и действащи/създаващи. Всеки сам избира...
Земята е на всички, и вместо да се докладваме и плюем едни други, е хубаво да се замислим, обединим и променим системата с правилата, за да НЯМА ПРАВИЛА...
Извинявам се на всички бургазлии, без това сте ми любим град!
Накратко, заведох съпругата си до преди буната (широкото пясъчно пространство извън плажа; заседна по-надолу защото вместо да давам назад, завъртях). С малко бебе сме и не можеше да излезе в студеното вечерта, а все е с нея всеотдайно (макар че тя вече не искаше) - романтична постъпка не добре осъзната, за което съжалявам. Следите са от ваши съграждани, които опитаха да помогнат, тъй като не се намери никой през нощта пътна помощ, което стана на сутринта.
Тъп гъз, а тоя малоумник, който със сигурност е бил пиян или дрогиран, а най-вероятно и двете, как е стигнал до плажа с тоя барутник? Да не е прелетял? И изобщо, колко трябва да си прост, че да защитаващ подобна простащина.
Народна Мъдрост.
Топ селяк с жиП слязал пресен от странжата сигурно е аверче на онуй помаче с женския гъз и бабешки ръце на 60 годишна кадъна с биемвието и грозните фотошоп ефекти с които си мисли че е вървежен а не осъзнава какъв куц аматьор без вкус е