Зрелище на плажа в Бургас
05 Март 2021, Петък, 07:17 ч.
Автор: Емел МАХМУД, снимка: авторътАвантюрист с „бензин“ в кръвта „изора“ пясъка с колата си
Горещи страсти на плажа в Бургас. Авантюрист с „бензин“ в кръвта „изора“ снощи пясъка с колата си.
Вероятно във вените му е имало и алкохол. Няма официална информация дали човекът, седнал зад волана, е прекалил с градусите или с дрогата.
Колата е заседнала пред заведенията на бившия евин плаж.
Подаден е сигнал в полицията. Собственикът ще бъде издирен и санкциониран.
В категории:
Бургас
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев
Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите

Лично разговарях сутринта по моя инициатива с журналистката, която сама каза, че не е срещала такъв спокоен човек, обикновено много по-нагли, нахални в предните случаи. Явно повече е допаднал пиперливия жълто-пресен вариант.
Силно вярвам в собствените сили на всеки, който работи за цялото, и никога не са ми допадали хора като журналистите, които освен да плюят другите, нямат друга работа. Затова света има два типа хора - критикуващи и действащи/създаващи. Всеки сам избира...
Земята е на всички, и вместо да се докладваме и плюем едни други, е хубаво да се замислим, обединим и променим системата с правилата, за да НЯМА ПРАВИЛА...
Извинявам се на всички бургазлии, без това сте ми любим град!
Накратко, заведох съпругата си до преди буната (широкото пясъчно пространство извън плажа; заседна по-надолу защото вместо да давам назад, завъртях). С малко бебе сме и не можеше да излезе в студеното вечерта, а все е с нея всеотдайно (макар че тя вече не искаше) - романтична постъпка не добре осъзната, за което съжалявам. Следите са от ваши съграждани, които опитаха да помогнат, тъй като не се намери никой през нощта пътна помощ, което стана на сутринта.
Тъп гъз, а тоя малоумник, който със сигурност е бил пиян или дрогиран, а най-вероятно и двете, как е стигнал до плажа с тоя барутник? Да не е прелетял? И изобщо, колко трябва да си прост, че да защитаващ подобна простащина.
Народна Мъдрост.
Топ селяк с жиП слязал пресен от странжата сигурно е аверче на онуй помаче с женския гъз и бабешки ръце на 60 годишна кадъна с биемвието и грозните фотошоп ефекти с които си мисли че е вървежен а не осъзнава какъв куц аматьор без вкус е