Димо запалил буса и къщата на Димитър от с. Русокастро заради жена?
Срещу 38-годишния мъж е повдигнато обвинение, грози го затвор от 1 до 8 години
38-годишният Димо Миланов запалил микробуса и битовия кът, намиращи се в къщата на Димитър Иванов в село Русокастро, община Камено, заради любовен триъгълник, научи Флагман.бг. Миланов е задържан под стража, като всички доказателства сочат, че именно той е драснал клечката на имуществото на своя съселянин на 28 февруари т.г.
Припомняме, че пожарът изпепели микробуса "Ивеко" и дървена пристройка в стопанския двор на 54-годишния Иванов. От инцидента кабината на автомобила, както и част от битовата стая, изгоряха напълно.
По време на разследването е установено, че причината за извършения палеж са влошени междуличностни отношения между Миланов и Иванов, като в разгара на спора била жена, към която и двамата имали чувства.
Вендета срещу 54-годишен мъж от Каменско: Запалиха битов кът в дома му и бус Ивеко
Назначената по делото пожаротехническа експертиза показала, че огнената стихия е можело да нанесе щети на стойност над 15 000 лева.
Ако бъде признат за виновен, Димо може да проверка от 1 до 8 години зад решетките.
Определението на Районен съд – Бургас подлежи на обжалване пред Окръжния съд в града.
Финансовото напрежение отслабва: 3 зодии отварят нова страница през септември
Панелките и ЕПК блоквоете отварят нова ниша за имотния пазар
Гърция с 4,9 млн. туристи през юни, но всеки харчи по-малко
Поредно отлично представяне в Македония за Яхт клуб Черноморец Бургас и България
Света Анастасия се превръща в „Остров на хвърчилата“ на 28 август
Николай Димитров: В Несебър обновяване образователната инфраструктура и създаваме по-добри условия за децата
Детска градина от бъдещето: новият корпус на „Ален мак“ в Сарафово ще бъде с интелигентно управление в реално време
23-годишен посече баща си с брадва в Берковица, мъжът е в болница
Небето се отвори над София: Градушка като орех, потопени улици и десетки паднали дървета
Трима българи срещу над 20 грузинци: Масов бой избухна край Кавала
Първият учебен ден поскъпна с до 40%: Трябват поне 300 евро за един ученик
Касова бележка от Гърция подпали мрежата: 78,30 евро за морска вечеря с огромни порции

Сега у панделата ша си чукаш главата у стената,че е можело просто да си тръгнеш ...и точка....ама кел файда ......
Проверяваме ги под шаблон.
" на своя съселянин"
Съселянина на Димитър от Каменско му запалил буса в Русокастро. И направил ли е една кирия с него до Каменско или не?
Черпя ви синьо Джони!
Гледайте си доматите в парниците!