Предложение за брак в “Бригада Нов Дом”
Неуморната бригада помага на младо семейство с бебе да заживее заедно под един покрив
Новият епизод на “Бригада Нов Дом” ще срещне зрителите на bTV с младите Християна (24 г.) и Николай (25 г.) и тяхното малко бебенце Kaя. На тримата се налага да живеят разделено един от друг, заради окаяното състояние на апартамента им, наследство от майката на момичето. Той е напълно негоден за живеене – в него има много влага и мухъл и няма никакви условия за нормален живот, още повече за отглеждане на бебе.
И двамата родители имат тежки съдби и са израснали без бащи, а Християна наскоро е загубила и майка си и все още не може приеме загубата й. Въпреки трудностите, които животът им поднася, двамата са силно влюбени, подкрепящи се и не губят нито за миг надежда, а Николай всячески се опитва (с помощта на заеми и собствените си умения и сръчност), да преобрази поне част от жилището им. Тримата мечтаят някой ден да оправят апартамента си и да заживеят заедно в него.
И ето, че един ден щастието им се усмихва и в живота им се появяват Мария Силвестър и бригадата на Караджов, които буквално “отварят вратата на възможностите” пред тях за нов живот в така мечтания дом. “Бригада Нов Дом” се включва ударно в ремонта, а тяхната кауза е подкрепена и от гост-звездата в епизода – водещият Димитър Павлов.
Под зоркия поглед на майсторите той ще сложи първата плочка в живота си, ще носи мебели наравно с тях и ще боядисва. В епизода ще преобладават и любимите на двойката цветни триъгълници, които Екатерина Ташева-Чери и Мария Силвестър с удоволствие ще сътворят за тях, а в оцветяването им ще се включат всички.
Точно като в приказките, епизодът с двамата влюбени, Николай и Християна, ще се окаже с вълшебен финал – пред погледа на зрителите Николай ще отправи предложение за брак към Хриси в новия им хол.
Наркоофанзива по Южното Черноморие: Петима с дрога задържани от Синеморец до Слънчев бряг
Петър Янков: Сушата по Дунав е сравнима с 1947 г.
Пациентска организация алармира: Болници изискват кръводаряване като условие за лечение
Почина дългогодишен оператор на БНТ
Акула ли е? Огромна риба влезе сред плувците на гръцки плаж и предизвика паника
Васил Терзиев шокирал EBU и БНТ: Поискал хонорар от 1,5 млн. евро за екипа си за Евровизия
Хаос по летищата в Европа: Новата биометрична система удвои опашките, чакането стига до 5 часа
Кантарджиев с тревожен сигнал: Морбили вече е в 11 области, проверяват и съмнителен ваксинационен статус
22-годишен с "Ауди" помете "Мазда" на пътя Созопол - Бургас, двама са ранени
Заловиха двама ало измамници: Прибрали 7250 евро от пенсионери в Порой и Трояново
Нов закон променя детското правосъдие: Ранна намеса и индивидуален подход към всяко дете
Проф. Рачев: От неделя започва разхлаждането, очакват се валежи и по-свеж въздух
