Ток уби машинист на жп гара
Тялото на 58-годишния мъж е открито върху релсите до локомотива
58-годишен машинист е загинал от токов удар в Димитровград. Инцидентът е станал около 21 часа в сряда, съобщиха местните медии. Мъжът се е намирал в спрял локомотив на гарата в Димитровград, където е изчаквал да бъде приготвена товарната композиция. Тръгнал е към задната част на машината, когато е бил покосен от токов удар. Загинал е на място.
Тялото му е открито върху релсите до локомотива. През него е преминала волтова дъга с напрежение близо 25 000 V.
Жиците, от които е възпроизведена волтовата дъга, са били на височина около 3 метра.
От Инспекцията по труда съобщиха, че инцидентът е заведен като трудова злополука. По случая тече проверка.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
3
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

майтап си направих бе човек....
успокой се.....хахахаха
Тоз първия хубаво та реди чак на поезия та избива.Аз пък си мисля че е прав и най вероятно не той а ти си скования от злоба и от мерзост.
На него може би му е сковано едно нещо, но то е за твоята тъпота и мръснишка същност.
Ти целия скован от злоба си....
О шумен и разблуден град....
И твойте електрични глобуси....
Всуе тъй празнично блестят.....
Като обвини ГЕРБ,ББ, Патриотите,
В.Симеонов,Марешки и др.
Удобно ще премълчи как през всички предходни правителства на неговите господари изкрадоха всичко без да се инвестира в техника и инфраструктура.
Айде тъп,насран,мръсен,злобен нещастен,червен трол давай ти си майка ти мръсна.