Ток уби машинист на жп гара
Тялото на 58-годишния мъж е открито върху релсите до локомотива
58-годишен машинист е загинал от токов удар в Димитровград. Инцидентът е станал около 21 часа в сряда, съобщиха местните медии. Мъжът се е намирал в спрял локомотив на гарата в Димитровград, където е изчаквал да бъде приготвена товарната композиция. Тръгнал е към задната част на машината, когато е бил покосен от токов удар. Загинал е на място.
Тялото му е открито върху релсите до локомотива. През него е преминала волтова дъга с напрежение близо 25 000 V.
Жиците, от които е възпроизведена волтовата дъга, са били на височина около 3 метра.
От Инспекцията по труда съобщиха, че инцидентът е заведен като трудова злополука. По случая тече проверка.
Вторият лъч на поклонническия маршрут до мощите на Св. Йоан Кръстител ще преминава през Община Царево
Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни
Дневен хороскоп за 24 юни 2026: Kъсмет за Раците и Рибите, важни решения пред Водолея
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско

майтап си направих бе човек....
успокой се.....хахахаха
Тоз първия хубаво та реди чак на поезия та избива.Аз пък си мисля че е прав и най вероятно не той а ти си скования от злоба и от мерзост.
На него може би му е сковано едно нещо, но то е за твоята тъпота и мръснишка същност.
Ти целия скован от злоба си....
О шумен и разблуден град....
И твойте електрични глобуси....
Всуе тъй празнично блестят.....
Като обвини ГЕРБ,ББ, Патриотите,
В.Симеонов,Марешки и др.
Удобно ще премълчи как през всички предходни правителства на неговите господари изкрадоха всичко без да се инвестира в техника и инфраструктура.
Айде тъп,насран,мръсен,злобен нещастен,червен трол давай ти си майка ти мръсна.