Ток уби машинист на жп гара
Тялото на 58-годишния мъж е открито върху релсите до локомотива
58-годишен машинист е загинал от токов удар в Димитровград. Инцидентът е станал около 21 часа в сряда, съобщиха местните медии. Мъжът се е намирал в спрял локомотив на гарата в Димитровград, където е изчаквал да бъде приготвена товарната композиция. Тръгнал е към задната част на машината, когато е бил покосен от токов удар. Загинал е на място.
Тялото му е открито върху релсите до локомотива. През него е преминала волтова дъга с напрежение близо 25 000 V.
Жиците, от които е възпроизведена волтовата дъга, са били на височина около 3 метра.
От Инспекцията по труда съобщиха, че инцидентът е заведен като трудова злополука. По случая тече проверка.
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него

майтап си направих бе човек....
успокой се.....хахахаха
Тоз първия хубаво та реди чак на поезия та избива.Аз пък си мисля че е прав и най вероятно не той а ти си скования от злоба и от мерзост.
На него може би му е сковано едно нещо, но то е за твоята тъпота и мръснишка същност.
Ти целия скован от злоба си....
О шумен и разблуден град....
И твойте електрични глобуси....
Всуе тъй празнично блестят.....
Като обвини ГЕРБ,ББ, Патриотите,
В.Симеонов,Марешки и др.
Удобно ще премълчи как през всички предходни правителства на неговите господари изкрадоха всичко без да се инвестира в техника и инфраструктура.
Айде тъп,насран,мръсен,злобен нещастен,червен трол давай ти си майка ти мръсна.