Ток уби машинист на жп гара
Тялото на 58-годишния мъж е открито върху релсите до локомотива
58-годишен машинист е загинал от токов удар в Димитровград. Инцидентът е станал около 21 часа в сряда, съобщиха местните медии. Мъжът се е намирал в спрял локомотив на гарата в Димитровград, където е изчаквал да бъде приготвена товарната композиция. Тръгнал е към задната част на машината, когато е бил покосен от токов удар. Загинал е на място.
Тялото му е открито върху релсите до локомотива. През него е преминала волтова дъга с напрежение близо 25 000 V.
Жиците, от които е възпроизведена волтовата дъга, са били на височина около 3 метра.
От Инспекцията по труда съобщиха, че инцидентът е заведен като трудова злополука. По случая тече проверка.
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника
Мениджърът Иван Иванов стана лидер на ГЕРБ в Айтос
Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата
Kаруца блъсна 12-годишно момиче на пътя между две села край Стара Загора
Спортно училище „Юрий Гагарин“ в Бургас открива обновената си учебна сграда и модернизирано общежитие
Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа
Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври
Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен

майтап си направих бе човек....
успокой се.....хахахаха
Тоз първия хубаво та реди чак на поезия та избива.Аз пък си мисля че е прав и най вероятно не той а ти си скования от злоба и от мерзост.
На него може би му е сковано едно нещо, но то е за твоята тъпота и мръснишка същност.
Ти целия скован от злоба си....
О шумен и разблуден град....
И твойте електрични глобуси....
Всуе тъй празнично блестят.....
Като обвини ГЕРБ,ББ, Патриотите,
В.Симеонов,Марешки и др.
Удобно ще премълчи как през всички предходни правителства на неговите господари изкрадоха всичко без да се инвестира в техника и инфраструктура.
Айде тъп,насран,мръсен,злобен нещастен,червен трол давай ти си майка ти мръсна.