Ток уби машинист на жп гара
Тялото на 58-годишния мъж е открито върху релсите до локомотива
58-годишен машинист е загинал от токов удар в Димитровград. Инцидентът е станал около 21 часа в сряда, съобщиха местните медии. Мъжът се е намирал в спрял локомотив на гарата в Димитровград, където е изчаквал да бъде приготвена товарната композиция. Тръгнал е към задната част на машината, когато е бил покосен от токов удар. Загинал е на място.
Тялото му е открито върху релсите до локомотива. През него е преминала волтова дъга с напрежение близо 25 000 V.
Жиците, от които е възпроизведена волтовата дъга, са били на височина около 3 метра.
От Инспекцията по труда съобщиха, че инцидентът е заведен като трудова злополука. По случая тече проверка.
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

майтап си направих бе човек....
успокой се.....хахахаха
Тоз първия хубаво та реди чак на поезия та избива.Аз пък си мисля че е прав и най вероятно не той а ти си скования от злоба и от мерзост.
На него може би му е сковано едно нещо, но то е за твоята тъпота и мръснишка същност.
Ти целия скован от злоба си....
О шумен и разблуден град....
И твойте електрични глобуси....
Всуе тъй празнично блестят.....
Като обвини ГЕРБ,ББ, Патриотите,
В.Симеонов,Марешки и др.
Удобно ще премълчи как през всички предходни правителства на неговите господари изкрадоха всичко без да се инвестира в техника и инфраструктура.
Айде тъп,насран,мръсен,злобен нещастен,червен трол давай ти си майка ти мръсна.