Двойник на Явор Бахаров превзе "Мастършеф"
31-годишният Константин Таквор от София не само визуално наподобява звездата, но дори работи същата професия
Абсолютен двойник на популярния актьор Явор Бахаров изненада журито на "Мастършеф". 31-годишният Константин Таквор от София не само визуално наподобява звездата, но дори работи същата професия, макар и в куклен театър.
"Може малко да приличам на Явор Бахаров, може пък и него да го бъркат с мен", признава Константин, който впечатли журито и получи престилка. Шеф Силвена Роу го похвали за невероятния вкус, който е постигнал, а шеф Андре Токев - за перфектната му готварска техника.
"Направо не мога да повярвам! Ще ми изскочи сърцето! Чувствам се на седмото небе много притеснен много развълнуван и много щастлив. Ще пазя престилката с чест и талант!", обеща Константин.
Коцето се занимава и с много други неща. Снима, преподава театър, спортува, не спира да готви. Негови кулинарни вдъхновители са майка му и брат му, който прави гурме бургери в столично заведение. Самият той най-често се вихри в кухнята заради приятелите си, а те го поощряват да се запише в "Мастършеф".
"Обичам вкусната храна и целия процес по приготвянето й - да остана сам с мислите си, да избера внимателно всеки продукт", казва актьорът.
Константин има две мечти. Едната е да се реализира в театъра и киното, а другата - с брат му и майка му да отворят малък ресторант за брънч.
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина
ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света
