Сбогуваме се с лекар от "Откраднат живот"
Тази седмица един любим образ завинаги ще напусне „Откраднат живот“, а едно сърце ще бъде разбито. Драматичната раздяла ще се превърне в истински кошмар за останалите лекари в „Св. Анастасия“, които ще се окажат жертви на ироничната игра на съдбата.
Днес зрителите ще се сбогуват с един от лекарите, които са ги докосвали през всички вълнуващи сезони. Макар и да вървим към големия финал, снимките на тези сцени бяха изключително емоционални. За пореден път ще си дадем сметка, че животът е по-сложен и непредвидим отколкото ни се иска – оставаме съкрушени и опустошени в момент, в който смятаме, че сме успели да подредим голямата картина“, споделя екипът на продукцията.
Междувременно битките за власт ще бъдат по-ожесточени от всякога. В надпреварата за притежание ще участват Фотев, Методиев, Тасев, Захариев и Наков – всеки от тях ще трябва да избере своя отбор и да направи всичко възможно да спаси или завоюва болницата. В ултимативните игри ще бъде замесено и отвличане, което ще предаде дръзко послание.
Пред сложна дилема ще се изправи Куртева, която ще трябва да реши как да продължи напред и да направи най-доброто за своя син. В сложните решения отново ще бъдат замесени Пенев и Врабчев, които няма да останат безразлични, а ситуацията около малкия Ради ще ексалира с неприятни последствия.
Напрежението за доктор Димова ще я принуди да разговаря с баща си за своето бъдеще в болницата. Сред сблъсъците с колеги обаче ще открие и разбиране там, където не би предположила. Неволна грешка на сестра Жекова ще извади от зоната на комфорт Васко.
Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц
Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд
Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия
Крис и Юлиян от „Молец“ се готвят за турне с „Параклис“
Мъртви делфини изплуваха край Варна, експерти търсят причината
Нашествие от комари по Дунав: Проблеми с обработката на ларви и неефективни мерки за контрол
Разлив на опасни пестициди в Свищовско: Заплаха за водата и околната среда
Павликени отбеляза Празника на яйцето с кулинарни изкушения и атракции
Иван Христанов: Язовирът на Пампорово не е застрашен от свлачището
Жълт код за слана и в неделя – студени сутрини и облачност през уикенда
„Прогресивна България“ се разграничават от „Прогресивно Карлово“: Спор за името и политическа принадлежност
16-годишно момиче от София заплаши да сложи край на живота си – съседите изпаднаха в паника
